Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 27. А ти знаєш, що формулу щастя вже винайдено?!
 

Детально саму формулу ти побачиш у середині статті. А зараз почнемо з наближеного поняття, щоб було зрозуміліше. Приблизно бути щасливим – це бути здоровим морально, фізично та неодмінно багатим. 

 

Так, саме у цьому порядку варто розставити пріоритети. Спочатку емоційне здоров’я, у наслідок якого фізичне зміцнюється (до того ж більшість хвороб від поганих емоцій), а потім уже – матеріальні статки (без перших двох пунктів це неможливо, правда?).

 

Щодо останнього пункту (багатство), то нас у школі  постійно навчають, що багатії – то погане, здирницьке, зрадливе та нахабне, а бідняки – то є доброта, чисельні чесноти тощо. Так от, насправді так буває не завжди, якщо не сказати, що навпаки: через злидні люди йдуть на пограбування та вбивства, через бідність заздрять, насміхаються з інших, більш успішних (усе це дуже гарно видно по постах у соціальних мережах, де «скубуться» одне з одним), через що й заробляють собі чисельні хвороби.

 

 

У рубриці «Підвид «Дитина Успішна» ми змінюємо світосприйняття та розкриваємо поняття багатої людини. Це людина, яка є успішною, на яку усі рівняються, яка допомагає іншим, ділиться знаннями, досвідом... У жодному випадку сюди не потрапляють державні діячі та олігархи, які збагачуються через страждання народу, у жодному випадку ніяких горе-бізнесменів, які обдурюють людей, тут оспівувати не будуть.

 

Тож у цій статті, любий друже, читай про те, як побудувати своє щастя, бути здоровим та здобути багатство, справжнє, своїми силами та чеснотами. Пам’ятай, а краще запиши, наступні правила, яких треба дотримуватися. Якщо щось у тобі серед переліченого не працює – варто змінювати щось у собі, бо не бачити тоді ані багатства, ані здоров’я, ані щастя.

 

Хто така щаслива людина? Чи є формула щастя?

 

Однозначно, є. У кожного вона може бути своя. Ми ж запропонуємо своє бачення даного аспекту.

 

Отже: Щастя = (Любов + Кохання) * n + здоров’я * n + матеріальні блага * n

 

Любов (до ближнього, до людей, батьків) та Кохання (до коханої другої половинки) помножені на «n» - безліч разів, до безмежності. Що більше в тобі любові та кохання – то більшим вийде результат – Щастя.

 

Здоров’я помножене на безмежність також наближує тебе до високого показника.

 

Матеріальні блага, і якомога більше їх – і тобі можна позаздрити. Ти вже читав, від чого вони будуть більшими, на початку статті. Тож перші складові формули є найважливішими, та через них витікає останній – багатство.

 

 

Тож для того, щоб бути щасливим, варто дотримуватися пунктів, які було тобі обіцяно трохи вище. Записуй!

 

1. Будь завжди спокійним у будь-якій ситуації, що б не трапилося. Спостерігай зі сторони, що відбувається, поки отямишся, наприклад, від приголомшливої новини, а потім, коли заспокоїшся, зможеш вчинити дії по запобіганню наслідків ситуації, що сталася. Така інструкція корисна для ментального твого здоров’я.

 

2. Зберігай гарні стосунки з людьми, як би вони тобі не дошкуляли. Посміхнись – і прямуй далі своєю лінією долі! Але й не дозволяй зайвого та не поступайся тим, що може тобі нашкодити будь-яким чином – твої самопожертви не оцінять, скоріш за все. Тому спочатку думай про себе, як би це егоїстично не звучало! Не варто і вдаватися до крайнощів - роби людям добро, але те, яке не нашкодить тобі ані фізично, ані духовно, ані матеріально.

 

3. Кажи правду спокійно й чітко. Ти маєш право це робити. Але дай можливість висловитися і твоєму опоненту, бо навіть дурні та невігласи мають право сказати свою думку.

 

4. Уникай товариства та навіть тимчасової компанії агресивних людей. Вони можуть нашкодити як ментально, фізично так і матеріально. При цьому перші дві шкоди можуть бути занадто великими, навіть із загрозою для твого життя.

 

5. Ніколи не порівнюй себе з іншими. Якщо так робитимеш – завжди зрозумієш, що є ті, хто кращі від тебе. Цього не уникнути. Тоді гіркота може оволодіти тобою, та опустяться руки. Просто знай, що ти унікальний. Такий, як ти, - лише один.

 

6. Радій своїм найменшим успіхам та ніколи не картай свою душу за невдачі. Невдач, як таких, не буває. Є лише та чи інша кількість спроб, завдяки яким ти йдеш до мети, хоч і повільно, проте своїм унікальним шляхом.

 

7. Будь обережним, не довіряйся людям цілком та повністю. Серед людей є шахраї. Перш ніж щось робити – зроби аналіз та висновки, чи можна мати з кимось справу.

 

 

8. Бережи тих, хто любить тебе. Не демонструй лицемірство та несправжню прив’язаність до людей. Не будь цинічним, особливо з коханою людиною. Серед сірості та буденності нашого життя кохання – єдине, що відроджується знов і знов, як нова травичка навесні.

 

9. Будь вдячним плину часу. Те, що було колись, приймай з вдячністю та розставайся з цим без жалкувань. Те, що було раніше, вже не існує. Є лише теперішнє. А попереду ще багато нового.

 

10. Рорзвивай силу духу. Вона захистить тебе від життєвих негараздів. Не дозволяй поганим, темним думкам оволодівати тобою. Уникай того, що породжує страхи у твоїй душі. Інколи варто їх перебороти, щоб перегорнути сторінку життя на інший бік.

 

11. Усе, що відбувається – так має бути. Ти просто згодом зрозумієш, що ця людина пішла з твого життя тобі на користь, що з цієї роботи звільнили, бо так було краще для твого здоров’я, на автобус спізнився, щоб лишитися живим… Ти – створіння Всесвіту. І твоя присутність на Землі правомірна і вкрай потрібна. Всесвіт розвивається сам та за своїми законами, бо він є живий. І не важливо, чи ти це розумієш, чи ні. Усе відбувається саме так, як треба. Звісно, людина може керувати своїм життям через емоційний стан, і вище сказане не є обмежуванням для діяльності людини. Проте ця діяльність коригується Всесвітом за лише йому зрозумілими законами.

 

Тому живи у мирі з Богом, яким би ти його собі не уявляв (у нашій статті цю силу ми називаємо Всесвітом). Обирай свої хвилі життя, які тобі до вподоби. Людина здатна на це впливати, не зважаючи на підступність вчинків інших представників людства, на їх фальшивість… І не зважай на важку працю, якою тобі доводиться здобувати собі визхнання – йди до омріяної мети, бо Всесвіт – чудовий, мрії справжнюються.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников