Субота, 23 вересня 2017

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1, 2 травня

7. Великдень (2 дні)
8. 
Поминальний день (1 день)
9. 
Трійця (2 дні)

10. День Конституції - 28 - 29 червня 

11. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 28. Прокачай рівень свого життя! Заведи корисні зв’язки!

Зв’язки у житті, якщо й не вирішують усе, проте завжди багато значать. Ми не говоримо зараз про послуги «по-блату» від кума, брата та до свата, до того ж це карається законом. Вестимемо бесіду про ті зв’язки, які йдуть від серця людини, які є справді щирими. Лише такі стосунки будуть довгими, необтяжливими та дійсно корисними для усіх сторін. Тож, шановний читачу, для Вас чергові поради від рубрики «Підвид «Дитина успішна». Сподіваємося, ми можемо Вам бути справді корисними. Ваші відгуки та побажання стосовно цікавих для Вас тем можна надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «хочу статтю на тему…» у полі «тема». У самому листі описуєте, що Вас турбує, про що хотіли би отримати поради. Ваш випадок буде розібрано індивідуально та анонімно. А зараз – до справи!

Як та де шукати корисних людей?

1. Перше коло знайомих. Зверніть увагу спочатку на своїх знайомих. Пригадайте усіх, із ким Ви у гарних стосунках. Заведіть на них картотеку, у якій буде детально описано, чим та чи інша людина може бути Вам корисною. Як би дивакувато це не звучало, проте ці дії є вкрай необхідними. Нехай Вас не лякає меркантильність Ваших дій, адже запам’ятати усіх та усе просто фізично не можливо, а коли настане час Х, ви завжди вчасно зможете скористатися вашим надбанням та знайти потрібну людину, не піддаючись паніці.

Варто виокремити категорії «рідні», «колеги», «однокласники», «друзі», «гарні знайомі», «знайомі». Зробіть відмітки, хто і чим вам може бути корисним: у рідних можна позичити гроші, друзів попрорсити посидіти з маленьким братиком, до колег звернутися по допомогу з робочими питаннями… Зателефонуйте тим, кого давно не бачили та не чули. Поцікавтеся їх здоров’ям, життям, роботою, дізнайтеся, що змінилося у їх житті та подумайте, чим конкретно ці люди можуть Вам бути корисними. Усе запишіть!

Пам’ятайте! Щоб отримувати від інших гроші, послуги, будь-що, треба самому, при чому першому, це віддати іншим людям, не обов’язково саме тим, у кого Ви у майбутньому волітимете попросити про допомогу. Віддавати треба те, чим ви володієте: Вашу увагу, Вашу любов, повагу, час, поради, фінансову допомогу (у межах можливості, звісно; не варто роздавати на ліво та направо, якщо Вас про це не просили). Якщо Ви віддаватимете – отримуватимете у кілька різів більше натомість, при чому саме того, що потрібно саме Вам. Це закон Всесвіту! Бачите, користолюбства тут жодного, чистий розрахунок та побудова «плану Б» на час, коли це може знадобитися. Даєте Ви – дають і Вам. Це надважливо!

2. Друге коло. Проаналізуйте знайомих Ваших знайомих. Для цього треба гарно поміркувати та пригадати якомога більше людей, які пов’язані з Вашими знайомими. Результати записуємо у картотеку під прізвищами тих, хто у Вашому першому колі знайомств. Навіть якщо чисто теоретично друг Олексія, мого однокурсника, займається ремонтом автомобілів (бо я знаю, що він раніше комусь починив мотоцикл), я можу поцікавитися у майбутньому його послугами, попросивши Олексія посприяти в отриманні знижки, місця в черзі замовлень на ремонт тощо… І про це робимо запис у картотеці.

Уявімо, що я подружився з цим механіком і тепер сам напряму можу до нього звертатися. Таким чином він перейшов із другого кола у перше. Тепер у мене є доступ до його першого кола – кола його знайомств. Окрім того, що я отримую користь від наростання контактів, я ще стаю більш корисним для моїх друзів, яким також допомагаю знайти їх кола.

3. Шукайте у професійних клубах, на курсах підвищення кваліфікації (більше для дорослих людей), на корпоративних заходах тощо. Для учнів – клуби за інтересами, гуртки, шкільні заходи…

4. Інтернет. Соціальні мережі, форуми, блоги… Спілкуйтеся з людьми, пропонуйте Вашу допомогу. Тільки щиро. Про це ми вже говорили.

5. Хобі. Серед людей зі схожими інтересами Ви легко можете натрапити саме на потрібну Вам людину. Завжди цікавтеся роботою людей, з якими Ви тримаєте контакт.

Робіть це вже зараз. Не чекайте, поки Вам знадобиться допомога. Будуйте Вашу мережу контактів уже сьогодні. Допомагайте людям уже сьогодні. А завтра – допоможуть Вам!

Чиж М.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Літні дитячі табори

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Hosting Ukraine

Вход для сотрудников