П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Як організувати навчальний процес Вашої дитини, щоб він приносив задоволення

 

Чек-ліст

 

Крок 1. Перевірте, чи є у дитини негативне ставлення, сформоване у школі не важливо ким: чи то вчителем, чи то насмішками однокласників, чи з яких інших причин. Якщо так, та винен учитель (як то кажуть, відбив бажання навчатися), домовтеся з дитиною про те, що тепер Ви будете допомагати їй у вивченні мови, усіляко будете підтримувати та заохочувати (іноді подарунками), про те, що дитина має забути про вчителя, з яким не склалося.

 

Якщо винний дитячий колектив, поясніть, що ми вчимо мову для себе, а не для змагань із кимось, що гарних результатів у житті часто досягають ті, хто навчався посередньо, як Альберт Ейнштейн, наприклад. Томас Едісон силу силенну разів завалив свій тест з вироблення лампочки… Ваша дитина, може, й не відмінно навчається, проте має багато шансів узяти від навчання те, що їй дуже знадобиться у житті.

 

 

Тому варто вивчати предмет, у першу чергу, для себе, свого майбутнього. І якщо вже так не склалося зі шкільним учителем, та якщо Ви самі не в змозі допомогти дитині з англійською, пам’ятайте про те, що є професійні викладачі-репетитори, які спеціалізуються саме на тому, що дають знання без упередженого ставлення до дітей.

 

Тож висновок: шкільного вчителя та класний колектив – геть! Беремо контроль у свої руки.

 

Крок 2. З’ясуйте, чи правильно дитина розуміє, навіщо вивчати англійську мову. Поясніть, що Ви справді обходитеся без цих знань, проте знаходитеся через це, можливо, не на тій посаді чи роботі, що хотіли б. До того ж існує стільки цікавих професій, з якими життя стає неймовірною пригодою: це і робота, пов’язана з подорожами, і зі спілкуванням з іноземцями, і у сфері сучасних технологій, які так обожнюють діти тощо…

 

У яких професіях без англійської робити нічого? Про це читайте у статті «Іноземні мови - це нагальна необхідність чи примха роботодавця?» на нашому сайті www.ab-lingvo.org.ua. Для цього скористайтеся формою пошуку вгорі праворуч.

 

Прочитайте статтю разом, поясніть незрозумілі моменти (через вік дитина може дещо не зрозуміти) та дійте!

 

Крок 3. Подивіться, чи не перегинаєте Ви палицю! Якщо Ваша дитина ще маленька, не варто доводити їй, що професія менеджера менш пильна, ніж робота продавця овочів на ринку. Якщо дитина ще мріє продавати (залежно від її маленького віку), то не варто «відбирати» у неї дитинство. Не слід розповідати, як гарно бути топ-менеджером іноземної фірми та мати високу зарплату. Це дитині ні про що не скаже. Вона ще мріє про те, як буде вчителькою. І нехай буде так. І вчителька може гарно заробляти.

 

А що тоді робити? – Якщо Вам дозволяють фінанси, пообіцяйте звозити дитину за кордон, віддати до іноземного табору тощо. Розкажіть про те, як за допомогою англійської можна розуміти, про що співають в улюбленій пісні, розуміти фільм, читати новини про улюблених співаків, акторів. А також можна листуватися з такою ж самою дитиною із Англії, США або будь-якої іншої країни, де також вивчають англійську (не обов’язково з носієм мови, так навіть краще вчитися розуміти мову).

 

Орієнтуйтеся на поточний інтерес дитини, а не на далеку майбутню перспективу, якщо дитина ще маленька та вибір професії ще не стоїть на порядку денному Вашої родини.

 

Крок 4. Зізнайтеся собі, чи не залякуєте дитину замість того, щоб розповісти, як чудово та корисно вивчати іноземну мову? Чи не використовуєте такі репліки, як то «Не будеш гарно вчитися – станеш двірником чи прибиральницею» (до речі, клінінговий бізнес тільки набирає обертів), «Хочеш бути тупим, гіршим від…»? Пам’ятайте, негативні емоції не здатні мотивувати.

 

 

Акцентуємо увагу на тому, яку користь принесе вивчення англійської: «Ти легко вивчиш урок, ти зможеш довести, що ти розумний (у жодному випадку не «не гірший від…», порівняння відкинути негайно), зможеш бути гарним перекладачем, дипломатом (дітям зазвичай подобаються ці професії), ти в мене найрозумніший…». Саме після таких слів маленький учень накинеться на речовину, з якої створено науку, та почне гризти її. ))

 

Говоріть з дитиною. Навіть якщо вона не виявляє жодного інтересу до мови, не переходьте на залякування. Все одно результату не буде. А так залишиться сподівання, що у майбутньому дитина зрозуміє, навіщо їй іноземна мова.

 

Крок 5. Подумайте, чи не прагнете надмірної досконалості? Не вимагайте від дитини цього! Відіб’єте інтерес. І можливо, назавжди. Робити помилки – це природно. Навіть діти-іноземці роблять помилки і в граматиці, і у правописі, і слова неправильно вживають. Головне, - це говорити мовою, хоч би як. Мова, в першу чергу - для спілкування, а не для написання листів ділового характеру!

 

Не забувайте хвалити дитину навіть за найменші успіхи (проте лише за успіхи). Якщо трапилася невдача, поцікавтеся, чому саме дитина припустилася даної помилки, розберіться, як її можна виправити та уникнути у майбутньому. Наприклад, вивчити слово, прописавши його, можна разом із дитиною, не залучаючи шкільного вчителя або репетитора.

 

Проте, якщо ваша зайнятість не дозволяє багато часу разом із дитиною вчити англійську, можете сміливо звертатися по допомогу до сторонніх спеціалістів. Це нормально, коли батьки хочуть проводити вільний час разом з дитиною, а не її уроками. Для цього, власне, і є репетитори.

 

Хваліть. Дитина обов’язково стане старанною та уважною, адже отримувати похвалу – це так приємно!

 

Поради стосовно навчання дітей англійської

 

1. Уникайте своєї байдужості до роботи дитини над предметом. Дитина має розуміти, що ви берете участь у її житті, що вона та її справи важливі для Вас.

 

2. Обирайте гарного викладача. Ставлення до навчання дуже сильно залежить від особистості учителя. Обирайте людину, яка любить дітей, має досвід роботи з ними, гарно спілкується. Поцікавтеся у дитини після перших занять, чи їй подобається навчатися у цього педагога.

 

Читайте 2 статті, «Як обрати репетитора». Скористайтеся формою пошуку на сайті. Також дивіться матеріал про те, чому обирають спеціалізований навчальний заклад “AB-Lingvo”. А також «7 ознак гарного викладача». «Що вам дасть навчальний центр, чого не дасть окремий репетитор?» - також варто вашої уваги. А ще «7 стандартів якості освіти в “AB-Lingvo”. Усе це знайдете через пошук на сайті нашого центру www.ab-lingvo.org.ua.

 

3. Грайте з дитиною. Є безліч навчальних комп’ютерних ігор, які здатні дати дитині непоганий словниковий запас. Зрозуміло, що вчителя не замінить жодна програма (краще, щоб граматику пояснив спеціаліст), проте навчитися нових слів можна й самостійно, граючись.

 

 

4. Читайте цікаві книжки англійською. Їх безліч. Не обов’язково читати нудні казки про ріпку, курочку Рябу та Колобка. Дайте їм те, що не набридло. Спробуйте знайти в Інтернеті сучасні англійські казки, пізнавальні розповіді, смішні історії. Саме через те, що цей матеріал неможливо знайти українською або російською мовами, дитина матиме справжній інтерес до такого навчання.

 

5. Дивіться мультфільми в оригіналі. Їх герої розмовляють простою мовою, зрозумілою дитині. Перекладайте разом. У кого як вийде. Дитина має бачити, що мама чи тато теж залучені до процесу навчання.

 

6. Знаходьте тексти улюблених пісень англійською. Робіть їх переклад. Звіряйте з перекладом, поданим в Інтернеті. Тільки працюйте з тими піснями, які любить дитина. У жодному випадку не нав’язуйте своїх уподобань.

 

7. Змінюйте види робіт якомога частіше, щоб дитина не втомлювалася від однотипної роботи. 10-20 хвилин на перегляд мультика, потім 10 хвилин на його обговорення, 15-20 хвилин читаєте казку, потім 5-10 хвилин на переказ того, що дитина зрозуміла з прочитаного (нехай не англійською, поки це ще не виходить гарно, а українською).

 

8. Нехай дитина відчує себе важливою. Якщо Ви придбали якийсь товар з англомовною інструкцією, попросіть дитину перекласти, похваліть за виконану роботу.

 

І основне для всіх батьків: вивчайте мову разом з дитиною. Не просто, як контролер, а як повноцінний учасник процесу. Нехай не все вийде одразу, нехай будете на початку робити купу помилок, а дитина з Вас сміятиметься, проте вона відчує, що раз Ви робите цю ж роботу разом з нею, то ця робота справді є дуже важливою.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников