Субота, 18 серпня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

 

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Наші нові статті

"Я для своєї дитини...". Тема №4. Вартість послуг…

  "Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне...

Администрация 01 серп. 2018 Hits:161 Публікації

Read more

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором…

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором є шкільний учитель?

  Напевне, якщо учитель від Бога - то це дуже добре: він чудово знає дитину, усі прогалини у знаннях, може найбільш...

Администрация 31 лип. 2018 Hits:158 Публікації

Read more

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 37. Якості, які…

  А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та...

Администрация 30 лип. 2018 Hits:148 Публікації

Read more
"Підвид "Дитина успішна". Тема № 29. Чим зайнятися влітку, щоб корисно та не нудно?!

 

Пройди наступні випробування! Зможеш?

ЧАСТИНА ПЕРША. ПЕРШІ 10 ПОРАД

 

Пройди через це влітку – і ти назавжди зміниш своє життя! Переконайся в цьому сам. Коли дані дії увійдуть у звичку, ти станеш найрозвиненішою версією себе. Ти пишатимешся досягненнями. Єдине: не варто вихвалятися ними. Хутчіш до справ!

 

Нижче описані твої нові випробування, які треба пройти протягом літа. Якщо почав одну справу – продовжуй її, не кидай! Це увійде в звичку протягом першого місяця, а ти помітно ставатимеш кращим. Зазвичай на вкорінення звички потрібно близько 30 днів повторення однакових дій.

 

Не берися за всі рекомендації одразу, впроваджуй поступово. Тільки роби це з душею, з натхненням. Цього не викладають у школі. Поїхали!

 

 

1. Наближуй щастя словами. Використовуй у своїх розмовах з іншими лише слова, що сприяють наближенню щастя, що пронизані позитивом, оптимізмом, впевненістю. Ось питають у тебе: «Як справи?». А ти відповіси: «Усе просто відмінно», «Чудово», «Я такий радий бачити тебе!»… Порівняй зі звичайним кислим «Нормально», «Так собі», «Як зазвичай»!

 

Звідки взятися оптимістичним висловлюванням? А звідти, що ти живий, можеш рухатися, у тебе є друзі, є що їсти… Таких плюсів можна знайти безліч. А дехто цього не має. Тому радій навіть тому, що дихаєш, і все буде добре. Використовуй слова, що сприяють щастю – і так воно й буде!

 

2. Прокинувся зранку – випробуй щось нове. Різноманітність – ось чого не вистачає людині для щастя. Щоб розфарбувати сіру буденність кольорами, роби те, чого ти ніколи не робив, а можливо, і не зробив би жодного разу у житті: займися новим хобі (як то рибалка, катання на скейтборді, ковзанах, організуй походи до лісу з друзями тощо), відвідуй цікаві заходи (музеї, виставки, міськи свята), познайомся з новими людьми (на заходах, у компанії спільних друзів, у поході, подорожі тощо). 

 

Такі дії започаткують процес більшої соціалізації та адаптації у суспільстві, в його нових колах для тебе. З’являться нові друзі, корисні зв’язки (не плутай з корисливими намірами), отримаєш підтримку у тих сферах життя, у яких інші знайомі тобі люди просто некомпетентні. Нові зв’язки наближатимуть тебе до успіху.

 

3. Роби добрі справи на користь інших. Щодня – якийся новий гарний вчинок: допоможи комусь донести сумку, відкрий перед кимось двері, дякуй людям за допомогу тобі, посміхайся, підтримуй тих, хто цього потребує, не залишай у біді. Безкорисно допомагати своїми знаннями може кожен. Умієш майструвати стільці – підкажи другові або співрозмовнику в Інтернеті, як це зробити краще. Знаєш, як організувати захід відпочинку – запропонуй свою компетентну допомогу.

 

Таким чином, і люди навколо ставатимуть щасливішими, і у тебе буде неоціненний досвід публічних відносин. Аж раптом ти станеш спеціалістом з паблік рілейшнз (PR або нашою мовою – піар, не плутай з чорними піарщиками, це негідники у даній сфері)! Ця професія є не тільки дуже затребованою, а й дохідною. Поцікався в Інтернеті!

 

 

4. Вивчай нові навички, щодня нові, якщо є така можливість. Стань майстром на всі руки: навчися теслярству, відремонтуй щось, попередньо подивившись на ютубі, як це робиться, приготуй кулінарний шедевр, приголомшивши тим самим свою родину, навчисяь вишивати, в’язати, вивчай ази виживання в умовах дикої природи (гарно б на практиці пройти це у наметовому таборі) тощо…

 

Зазвичай ми не пристосовані ні до чого, окрім головної спеціальності, яку отримаємо після школи. І це дуже погано. Але у тебе є всі ресурси, щоб навчитися нового. Інтернет стане тобі у нагоді. Проте не роби нічого, що може зашкодити твоєму здоров’ю: не варто, подивившись відео-роліки, стрибати на велосипеді зі схилу, видиратися на дев’ятиповерхівку заради якогось ненормального селфі або ще щось у такому роді. Ти прагнеш до успіху, а не до каліцтва! Пам’ятай це! Окрім того, вчити нове – це весело та цікаво. Навіть, я сказав би, захоплююче! Спробуй!

 

5. Ділися своїми дарами долі з оточенням. Якщо для тебе гарно готувати, вправлятися з математикою, розмовляти англійською, малювати є звичним, то для когось це може виявитися доволі складним або навіть нездійсненною мрією, справдити яку ти взмозі прямо тут і прямо зараз. Тобі дякуватимуть за це. Ти сіятимеш щастя та волю до життя. Якщо твоє оточення щасливе, то і ти – разом з ним. І навпаки: щасливий ти – робиш друзів щасливими.

 

Подумай, чим ти можеш ділитися! За що люди найчастіше дякують тобі? З чим просять допомогти? Стань їх провідником у світ можливостей, і вони віддячать тобі обов’язково: інколи подякою та випроміненням позитиву у твій бік, а інколи і матеріально, здійснюючи вже твою мрію – професійно надавати якісь послуги.

 

6. Не забувай про свої хобі. Хоча б півгодини-годину на день на них придяліти тобі вкрай необхідно. Читай книжки, які розвивають та надихають тебе, або слухай аудіокниги, поки ти в дорозі. Пам’ятай, твоє хобі може виявитися найважливішим у твоєму житті та перерости у професію або навіть бізнес – справу усього твого життя, твою сутність як людини, яка прагне залишити свій відбиток на цій Планеті.

 

7. Проповідуй добро, роби добро, бажай добра. Навіть, якщо ти розмовляєш з людиною неприємною тобі, говори так, як ніби ти говориш з поважною особистістю, хоча контакт з такими варто звести нанівець. Чого ти цим доб’єшся? Ти не викличеш на себе бурю емоцій співрозмовника, ти доведеш, що ти по-справжньому доросла людина, яка вміє усе контролювати: емоції, імпульси, почуття.

 

 

Звісно, треба за себе постояти, якщо опонент відкрито йде на конфлікт, та це може завдати тобі шкоди, як фізичної, так і моральної. Твоє здоров’я – перш за все для тебе! І, звісно, уникай конфліктних ситуацій, зводь зустрічі з неприємними особистостями до нуля. Спілкуйся та притягуй до себе тільки гарних, добрих людей. А щоб це вміти робити – треба самому робити добро. Закон Всесвіту!

 

8. Будь позитивним. Успішні люди – завжди оптимісти, вони мислять позитивно. Ти сам творитимеш своє щастя, якщо дотримуватимешся цієї поради. Саме твої думки приводять тебе туди, де ти є. Якщо навколо усе погано – це ти так мислив. Негайно змінюй думки! Вони матеріальні. Поглянь на світ, на його найкращий бік, як на місце повне можливостей, єдине доступне тобі. Вони справді безмежні, якщо мислити позитивно.

 

9. Навіть у поганих подіях можна бачити користь: поставили двійку – дають поштовх до знань, вказують, що ось тут – не довчено; порвався черевик – це до покупки нової пари, кращої; продавчиня магазину висловила своє незадоволення на твою адресу – пожалій її, на неї накричав начальник, тому вона така, а ти розумієш, що у тебе справи краще, радій своєму щастю, бо це урок для тебе: хочеш бути успішним – не чини так, як ця заскорузла продавчиня.

 

10. Зверни увагу на своє життя. Насолоджуйся ним. Знай, усе, що ти маєш зараз, - результат твоїх учорашніх дій. Саме вони призвели до цього результату. Ти можеш сам керувати процесом творення своєї долі. Просто живи та насолоджуйся результатами. А вони будуть такими, до яких ти прагнув своїми вчинками, тому твори добро! Життя – воно протікає тут і зараз, а не буде колись, чи було у минулому. Тож намагайся наступні 30 днів жити по-справжньому!

 

У навступній статті на тебе чекає продовження: ще 10 кроків, які наблизять тебе до успіху. Буде цікаво. А зараз рекомендація: будь успішним! Роби, як успішна людина! І це справді буде так.

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

 

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

 


Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Вход для сотрудников