П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 29. Чим зайнятися влітку, щоб корисно та не нудно?!

 

Пройди наступні випробування! Зможеш?

ЧАСТИНА ПЕРША. ПЕРШІ 10 ПОРАД

 

Пройди через це влітку – і ти назавжди зміниш своє життя! Переконайся в цьому сам. Коли дані дії увійдуть у звичку, ти станеш найрозвиненішою версією себе. Ти пишатимешся досягненнями. Єдине: не варто вихвалятися ними. Хутчіш до справ!

 

Нижче описані твої нові випробування, які треба пройти протягом літа. Якщо почав одну справу – продовжуй її, не кидай! Це увійде в звичку протягом першого місяця, а ти помітно ставатимеш кращим. Зазвичай на вкорінення звички потрібно близько 30 днів повторення однакових дій.

 

Не берися за всі рекомендації одразу, впроваджуй поступово. Тільки роби це з душею, з натхненням. Цього не викладають у школі. Поїхали!

 

 

1. Наближуй щастя словами. Використовуй у своїх розмовах з іншими лише слова, що сприяють наближенню щастя, що пронизані позитивом, оптимізмом, впевненістю. Ось питають у тебе: «Як справи?». А ти відповіси: «Усе просто відмінно», «Чудово», «Я такий радий бачити тебе!»… Порівняй зі звичайним кислим «Нормально», «Так собі», «Як зазвичай»!

 

Звідки взятися оптимістичним висловлюванням? А звідти, що ти живий, можеш рухатися, у тебе є друзі, є що їсти… Таких плюсів можна знайти безліч. А дехто цього не має. Тому радій навіть тому, що дихаєш, і все буде добре. Використовуй слова, що сприяють щастю – і так воно й буде!

 

2. Прокинувся зранку – випробуй щось нове. Різноманітність – ось чого не вистачає людині для щастя. Щоб розфарбувати сіру буденність кольорами, роби те, чого ти ніколи не робив, а можливо, і не зробив би жодного разу у житті: займися новим хобі (як то рибалка, катання на скейтборді, ковзанах, організуй походи до лісу з друзями тощо), відвідуй цікаві заходи (музеї, виставки, міськи свята), познайомся з новими людьми (на заходах, у компанії спільних друзів, у поході, подорожі тощо). 

 

Такі дії започаткують процес більшої соціалізації та адаптації у суспільстві, в його нових колах для тебе. З’являться нові друзі, корисні зв’язки (не плутай з корисливими намірами), отримаєш підтримку у тих сферах життя, у яких інші знайомі тобі люди просто некомпетентні. Нові зв’язки наближатимуть тебе до успіху.

 

3. Роби добрі справи на користь інших. Щодня – якийся новий гарний вчинок: допоможи комусь донести сумку, відкрий перед кимось двері, дякуй людям за допомогу тобі, посміхайся, підтримуй тих, хто цього потребує, не залишай у біді. Безкорисно допомагати своїми знаннями може кожен. Умієш майструвати стільці – підкажи другові або співрозмовнику в Інтернеті, як це зробити краще. Знаєш, як організувати захід відпочинку – запропонуй свою компетентну допомогу.

 

Таким чином, і люди навколо ставатимуть щасливішими, і у тебе буде неоціненний досвід публічних відносин. Аж раптом ти станеш спеціалістом з паблік рілейшнз (PR або нашою мовою – піар, не плутай з чорними піарщиками, це негідники у даній сфері)! Ця професія є не тільки дуже затребованою, а й дохідною. Поцікався в Інтернеті!

 

 

4. Вивчай нові навички, щодня нові, якщо є така можливість. Стань майстром на всі руки: навчися теслярству, відремонтуй щось, попередньо подивившись на ютубі, як це робиться, приготуй кулінарний шедевр, приголомшивши тим самим свою родину, навчисяь вишивати, в’язати, вивчай ази виживання в умовах дикої природи (гарно б на практиці пройти це у наметовому таборі) тощо…

 

Зазвичай ми не пристосовані ні до чого, окрім головної спеціальності, яку отримаємо після школи. І це дуже погано. Але у тебе є всі ресурси, щоб навчитися нового. Інтернет стане тобі у нагоді. Проте не роби нічого, що може зашкодити твоєму здоров’ю: не варто, подивившись відео-роліки, стрибати на велосипеді зі схилу, видиратися на дев’ятиповерхівку заради якогось ненормального селфі або ще щось у такому роді. Ти прагнеш до успіху, а не до каліцтва! Пам’ятай це! Окрім того, вчити нове – це весело та цікаво. Навіть, я сказав би, захоплююче! Спробуй!

 

5. Ділися своїми дарами долі з оточенням. Якщо для тебе гарно готувати, вправлятися з математикою, розмовляти англійською, малювати є звичним, то для когось це може виявитися доволі складним або навіть нездійсненною мрією, справдити яку ти взмозі прямо тут і прямо зараз. Тобі дякуватимуть за це. Ти сіятимеш щастя та волю до життя. Якщо твоє оточення щасливе, то і ти – разом з ним. І навпаки: щасливий ти – робиш друзів щасливими.

 

Подумай, чим ти можеш ділитися! За що люди найчастіше дякують тобі? З чим просять допомогти? Стань їх провідником у світ можливостей, і вони віддячать тобі обов’язково: інколи подякою та випроміненням позитиву у твій бік, а інколи і матеріально, здійснюючи вже твою мрію – професійно надавати якісь послуги.

 

6. Не забувай про свої хобі. Хоча б півгодини-годину на день на них придяліти тобі вкрай необхідно. Читай книжки, які розвивають та надихають тебе, або слухай аудіокниги, поки ти в дорозі. Пам’ятай, твоє хобі може виявитися найважливішим у твоєму житті та перерости у професію або навіть бізнес – справу усього твого життя, твою сутність як людини, яка прагне залишити свій відбиток на цій Планеті.

 

7. Проповідуй добро, роби добро, бажай добра. Навіть, якщо ти розмовляєш з людиною неприємною тобі, говори так, як ніби ти говориш з поважною особистістю, хоча контакт з такими варто звести нанівець. Чого ти цим доб’єшся? Ти не викличеш на себе бурю емоцій співрозмовника, ти доведеш, що ти по-справжньому доросла людина, яка вміє усе контролювати: емоції, імпульси, почуття.

 

 

Звісно, треба за себе постояти, якщо опонент відкрито йде на конфлікт, та це може завдати тобі шкоди, як фізичної, так і моральної. Твоє здоров’я – перш за все для тебе! І, звісно, уникай конфліктних ситуацій, зводь зустрічі з неприємними особистостями до нуля. Спілкуйся та притягуй до себе тільки гарних, добрих людей. А щоб це вміти робити – треба самому робити добро. Закон Всесвіту!

 

8. Будь позитивним. Успішні люди – завжди оптимісти, вони мислять позитивно. Ти сам творитимеш своє щастя, якщо дотримуватимешся цієї поради. Саме твої думки приводять тебе туди, де ти є. Якщо навколо усе погано – це ти так мислив. Негайно змінюй думки! Вони матеріальні. Поглянь на світ, на його найкращий бік, як на місце повне можливостей, єдине доступне тобі. Вони справді безмежні, якщо мислити позитивно.

 

9. Навіть у поганих подіях можна бачити користь: поставили двійку – дають поштовх до знань, вказують, що ось тут – не довчено; порвався черевик – це до покупки нової пари, кращої; продавчиня магазину висловила своє незадоволення на твою адресу – пожалій її, на неї накричав начальник, тому вона така, а ти розумієш, що у тебе справи краще, радій своєму щастю, бо це урок для тебе: хочеш бути успішним – не чини так, як ця заскорузла продавчиня.

 

10. Зверни увагу на своє життя. Насолоджуйся ним. Знай, усе, що ти маєш зараз, - результат твоїх учорашніх дій. Саме вони призвели до цього результату. Ти можеш сам керувати процесом творення своєї долі. Просто живи та насолоджуйся результатами. А вони будуть такими, до яких ти прагнув своїми вчинками, тому твори добро! Життя – воно протікає тут і зараз, а не буде колись, чи було у минулому. Тож намагайся наступні 30 днів жити по-справжньому!

 

У навступній статті на тебе чекає продовження: ще 10 кроків, які наблизять тебе до успіху. Буде цікаво. А зараз рекомендація: будь успішним! Роби, як успішна людина! І це справді буде так.

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников