Вівторок, 21 серпня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

 

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Наші нові статті

"Я для своєї дитини...". Тема №4. Вартість послуг…

  "Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне...

Администрация 01 серп. 2018 Hits:177 Публікації

Read more

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором…

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором є шкільний учитель?

  Напевне, якщо учитель від Бога - то це дуже добре: він чудово знає дитину, усі прогалини у знаннях, може найбільш...

Администрация 31 лип. 2018 Hits:182 Публікації

Read more

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 37. Якості, які…

  А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та...

Администрация 30 лип. 2018 Hits:159 Публікації

Read more
"Підвид "Дитина успішна". Тема № 30. Чим зайнятися, щоб корисно та не нудно?!


Пройди наступні випробування! Зможеш?

ЧАСТИНА ДРУГА. НАСТУПНІ 10 ПОРАД

 

Пройди через це – і ти назавжди зміниш своє життя! Переконайся в цьому сам. Коли дані дії увійдуть у звичку, ти станеш найрозвиненішою версією себе. Ти пишатимешся досягненнями. Єдине: не варто вихвалятися ними. Одразу до справ!

 

1. Викинь увесь мотлох зі своєї кімнати, квартири чи будинку. В оточенні сміття та непотрібних речей успішним ніяк не стати. На нас негативно впливає наше середовище, якщо у ньому непорядок: чашки без вушок, старі батарейки, ліхтарик напіврозібраний, який ніколи не запрацює, ручки, що не пишуть…

 

 

 

Окрім сміття зовнішнього в нас живе і сміття внутрішнє. Позбувшись першого, ми подолаємо і друге. Тож щодня викидай по одній непотрібній речі, якою не користуватимешся. Якщо ти не доторкався до моделі літачка, що валяється у коробці в кутку кімнати – він тобі точно не потрібний. Жаль викинути – віддай тим, кому це потрібно або постав коробку у дворі – самі розберуть, кому треба. А у тебе з’явиться особистий простір для дій та думок.

 

2. Створюй щось нове щодня. Ти отримаєш таке відчуття, яке мають першовідкривачі, дослідники – відчуття насолоди, задоволення. Роби те, що тобі дійсно подобається. Якщо ти усі вихідні майструєш підсвічник з фанери на урок праці, ненавидячи його усім серцем – зведи до мінімуму час на роботу, виконай її якомога швидше, не затягуй процес. Інша справа, коли ти виготовляєш, до прикладу, картини з підручних засобів та готуєш свою виставку – це може докорінно змінити усе твоє життя. Займайся цим замість нудних речей. Перебори лінощі, швидко зроби завдання, твори нове!

 

3. Зась брехні! Відтепер жодного слова неправди! Так, це на перший погляд важко, інколи навіть здається неможливим. Проте пам’ятай, «біла брехня» все одно лишається брехнею, як не поверни. Досить вводити в оману оточуючих, добираючи правильні слова неправди заради блага. Ти не повинен брати на себе «удар», якщо проблема ця не твоя, а іншої людини.

 

Звільни себе від цих емоційних пут. Якщо, наприклад, тебе питають: «Як я виглядаю?», а тобі не подобається зовнішній вигляд людини, замість неправдивого «Норм» скажи, що не тобі судити про те, що є красивим, а що ні, але ти б перевісив сумку з лівого плеча на праве та вийняв би сережку з вуха, перш ніж іти на уроки. Відтепер ти говориш правду. Вчися цього!

 

4. Щодня прокидайся на 15 хв. раніше. Якщо ти зазвичай прокидаєшся о 7-й, спробуй збільшити свій день на годину протягом 4-х днів. У тебе з’явиться ціла година (!) для себе: якесь хобі, читання цікавої книги, прослуховування аудіо книги, поки ти хлюпаєшся у ванні… Так, і не забудь на цю ж годину раніше відправлятися в ліжко, якщо є така потреба. Головне, щоб твій сон складав не менше 8 годин.

 

5. Протягом 30 днів позбудься 3-х поганих звичок: перестань їсти шкідливу їжу, як то ковбаси, сухарики, чіпси, зменш час на проведення за комп’ютером, перестань сваритися з рідними… тобі видніше, які в тебе є шкідливі звички, тож дій!

 

 

6. Не дивися телевізор! Ніколи! Про новини дізнаєшся й так від оточуючих. Займися розвагами з реального світу! А якщо хочеться подивитися кіно – є Інтернет. Навіщо тобі промивка мозку рекламою та негативними новинами з ротів телевізійників? Це смердючий смітник. До того ж найкращі спогади виникають не від перегляду кіно чи ток-шоу, а від реальних подій: похід, ночівля у наметах, час біля вогнища, миті з коханою людиною, жива розмова з нею…

 

7. Візьми курс на свою мету. Працюй над досягненням цієї мети хоча б годину на день. Якщо мрія велика, розбий її на маленькі шматочки-підмрії та рухайся шматочок за шматочком. Тільки ти в змозі творити своє майбутнє. Справди свої мрії!

 

8. Читай по одному розділу цікавої книги, бажано паперової, але й електронна книга підійде. Тільки зір бережи: встанови так званий «затемнювач» екрану для вечірнього читання у напівтемряві (краще читати на світлі), та не варто читати вночі у повній темряві. Читай як класичні твори, так і прикладну літературу в тих галузях, що тебе цікавлять: чи то різьблення по деревині, чи то виготовлення моделей літаків, чи про ландшафтний дизайн, чи про бізнес… Звідси беруться ідеї для створення щасливого майбутнього у порозумінні з професійною діяльністю. Секрет простий – хобі має бути роботою, а робота – хобі!

 

9. Щодня цікався чимось новим, що тобі подобається. Це може бути мотиваційна стаття, передача про діяльність якогось підприємства, книга про успішних людей тощо… Все, що надихатиме тебе на нові звершення – віднині є своєю надважливою метою.

 

10. Щодня читай та дивись те, що змусить тебе посміхатися. Це може бути анекдот, комічний фільм, відео на YouTube тощо… Здоровий гумор та сміх – запорука довголіття. Вони поповнюють організм енергією. Краще робити це після обіду, коли ми більш за все потребуємо приливу енергії.

 

Ось і все. Секрети успіху тобі відомі у повній мірі. Використовуй, ділися з друзями та не викидай татові речі без його дозволу!

 

Чиж М.В.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

 

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

 


Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Вход для сотрудников