Середа, 24 квітня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 31. Навчися долати емоції – успіх не забариться!

 

(Поради від директора Навчального центру “AB-Lingvo”)

 

Шановний учню! У тебе, напевне, виникали такі ситуації, коли розчарування, гіркота почуттів, роздратування виснажували тебе до такої міри, що ти знеможений ладний був упасти додолу і нічого не робити?! Але це ж не вихід – скласти руки! Навчися швидко приводити нервову систему до ладу! І в цьому допоможуть тобі ці поради. Ділися ними зі своїми друзями, батьками та рідними. Адже усі вони заслуговують на те, щоб бути щасливими та успішними. Тому, як то кажуть, прочитав газету – передай іншому!

 

1. Зрозумій, що саме керує твоїми емоціями. Перше, що тобі слід зробити, як тільки ти починаєш хвилюватися – це усвідомити те, що ти, власне, тільки починаєш хвилюватися; і зробити це до того, як твоя психіка розбушується «по всіх околицях». Психологи запевняють, що людина заспокоюється значно швидше, коли розуміє сам факт того, що вона починає нервувати, а не коли починає боротися з цим нападом тривоги, хвилювання, страху. Вчимося ловити момент! Ти вже на правильному шляху.


 

 

2. Зроби кілька глибоких вдихів. Так радять психологи. Це банально. І це.. працює! Повільно вдихай носом і видихай ротом, теж повільно. Бажано в результаті зробити 6-8 вдихів/видихів на хвилину. Проте, якщо не виходить, не варто задихатися! Роби, як можеш. Що відбувається в організмі? – Коли ти нервуєш, твої дихання, пульс, тиск прискорюються та підвищуються. Коли ти починаєш дихати повільно, організм дає сигнал мозку, що все спокійно. Розум береться, таким чином, під контроль.

 

3. Поверни свої думки у теперішній момент. Не думай про минуле чи майбутнє, з чим пов’язані твої переживання. Саме зараз і на цьому місці з тобою все в порядку: ти маєш здоров’я, не голодуєш, є дах над головою, ти в безпеці (так, саме зараз ти в безпеці, навіть якщо тобі щось загрожує, як то старші підлітки по дорозі додому тощо). Важливо наразі встановити факт безпеки та відсутності проблеми. А коли розум буде тримати ситуацію під контролем, тоді варто перейти до вирішення проблеми: написати заяву до поліції, порадитися з батьками, вчителями… Усі справи вирішуються. Немає жодної, яку не можна розв’язати!

 

4. Контролюй тільки те, що можеш. А те, чого не можеш – навіть не бери до уваги. Що б не сталося, мозок чекає від тебе контролю над ситуацією. Навіть якщо цей контроль буде встановлено тільки над тим, з чим ти можеш впоратися, мозку цього буде достатньо, щоб відхилити важливість проблеми або зменшити її ступінь. Концентруйся тільки на тому, що ти можеш узяти під контроль. І у жодному випадку не моделюй (не створюй у думках) гірші можливі варіанти розв’язку подій!

 

Наприклад, у тебе у класі вкрали телефон. Не варто думати про те, що вдома батьки влаштують тобі якесь покарання за це. Думай про те, що можеш контролювати: тепер ти будеш більш уважним на перервах та більш пильним із новими друзями, не будеш довіряти випадковим людям, поки що покористуєшся старим телефоном, а електронну книгу почитаєш з комп’ютера… На даному етапі треба змиритися із ситуацією. А потім, уже заспокоївшись, писати заяву до поліції, спілкуватися з батьками однокласників тощо.

 

5. Приймай рішення, як би тобі не хотілося цього не робити. Інакше ти «смакуватимеш» змодельовані тобою найгірші ситуації: «тепер мене покарають», «тепер ніколи не куплять телефон», «тепер не буду подобатися друзям у класі», «чому я такий неуважний?», «а що як…?»… Перше, що треба зробити – сказати мамі, потім поговорити з учителем та однокласниками, потім – написати заяву до поліції, якщо попередні заходи не допоможуть, потім створити домашній фонд накопичення ресурсів на новий телефон…

 

Не встигнеш отямитися, як і новий телефон у тебе буде, і гроші на інші покупки, які залишилися або які не знадобилися, якщо твій телефон було знайдено або підкинуто на твою парту. Погодься, непоганий варіант. Але якщо й не знайдуть – не трагедія, буде новіший, крутіший!

 

Ще є приємний бонус. Після прийняття рішень у тебе піднімуться самооцінка та настрій, що призведе до ще більш продуктивного вирішення ситуації: уважність, пильність, нові друзі, нові спілкування у твоєму житті.

 

6. Обирай реальні досягнення, яких реально можна досягнути. Інколи причиною зайвих безплідних хвилювань стають бажання, які наразі не можна втілити, як то покупка дорогої речі, що є в однокласника, а у тебе немає. Також не існує нічого ідеального: не засмучуйся, якщо у тебе 10 балів, а не 11 або 12 з якогось предмету. Це взагалі пусте. Проте для когось – справжня трагедія. Не варто рватися до найкращого вишу та перейматися через це (приймуть чи ні). Достатньо просто навчатися гарно там, де є можливість, брати максимум від викладачів та займатися самоосвітою. Зараз в Інтернеті можна оволодіти будь-якими знаннями навіть на безкоштовних вебінарах.

 

У будь-якій ситуації варто лишатися особистістю, яка тримає контроль над справами, яка вміє швидко долати тимчасові труднощі та здатна насолоджуватися тим, що в неї є. Будь успішним! Вчися повсякчас цьому! Навчай своїх друзів того, чого навчився сам! Дай почитати газету другу!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников