Середа, 24 квітня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

Робота репетитора – це не просто писати красиво червоною ручкою!

 

На жаль, багато людей не розуміють важливості роботи репетитора та принципово не сприймають її як професію. До речі, так думають і декотрі самі представники шкільної інтелігенції, які зверхньо та упереджено ставляться до усіх спеціалістів, які працюють не в державній школі. Це люди, які не бажають розвивати свій кругозір та не визнають нічого окрім своїх, прийнятих у колишньому радянському союзі, устоїв. (Див. примітку у P.S. до даної статті). Не будемо сьогодні говорити про них.

 

Поговоримо про те, яка це насправді професія репетитора – приватного вчителя на дому або у приватному освітньому закладі.

 

По-перше, хочеться зауважити, що робота репетитора – аж ніяк не є найлегшою та найменш пильною, як вважають декотрі люди, у яких ніколи не виникало потреби звертатися по допомогу до такого роду спеціалістів. Не виникало потреби через те, що їм просто не важливо, з якими знаннями їх діти закінчать школу. Вони мислять так: «Аж є школа. Чомусь там же ж учать! Нащо ті репетитори? Тільки гроші деруть». Вони не бачили просто, що це за робота.

 

 

І справді, за що батьки сплачують гроші ОКРІМ знань, які отримують їх діти? Тож сьогодні говоримо про психологічні та технічні аспекти даного питання.

 

1. До репетиторів приводять часто дітей, яких або не помітили у класі шкільні вчителі, або які просто не встигають за швидким темпом класу, адже усі діти різні за темпераментом, своїм розвитком, навіть віком і, нарешті, повсякденними можливостями. Це - більшість причин відставання у школі.

 

2. До репетиторів ведуть незацікавлених дітей, яким не подобається предмет у школі з якихось причин. Тож учителям приватної ланки доводиться проводити величезну роботу з підвищення інтересу до предмету та часто до навчання в цілому. До кожного треба підійти індивідуально, змогти пояснити, чому саме йому треба вчити предмет, вмовити навчатися. «Ключі» підбираються до кожного окремо, бо вчитель має говорити з дитиною доступною саме їй мовою. Цієї мови інший учень не зрозуміє. Універсальності тут немає.

 

3. До репетиторів звертаються часто, коли треба наздогнати пропущений матеріал у максимально короткі строки. Наприклад, 11-классники приходять на підготовку до ЗНО часто у грудні, і часу вже зовсім обмаль. Іноді вчителю треба зробити так, аби дитина засвоїла 11-річний (!) навчальний матеріал за півроку. Чи цього легко досягти? – Звісно, важко! Також приїздять, особливо на літо, учні з інших міст, яким треба дати знання у короткі терміни: від 3 місяців до 2 тижнів! А пропущені протягом місяця за станом здоров’я шкільні заняття часто надолужуються за тиждень! І все вчителям треба якісно вкласти в голови учнів.

 

4. Інколи діти систематично не виконують домашні завдання, а їх батьки не стежать за процесом – тож учитель повинен зробити так, аби дитина почала вчитися. І нікого не цікавить, як він це зробить. А на даний аспект йде левова частка енергії, нервів, часу педагога, інколи вільного від роботи: перемовини з батьками, робота з завучами, вивчення відповідних джерел інформації, щоб могти зарадити цій проблемі. 

 

5. Під кожну дитину індивідуально створюється програма, добираються підручники та інші матеріали (зауважимо, не для всього класу, як у школі, а для кожної дитини). Ще й саме тому послуги репетиторів не мають коштувати дешево. Так, за таку колосальну роботу треба платити відповідно. І результат у Вашої дитини не забариться!

 

6. Учитель повинен встигнути випити чаю, бо він теж – людина. Зазвичай репетитори працюють з післяобіднього часу (тож обідають вдома), проте протягом роботи треба якось зігрітися, може відчуватися дискомфорт у шлунку. Тож щоб не набути гастриту або виразки – треба хоча б випити гарячого чаю з печивом. Правда ж, це не страшно, якщо ваш учитель присяде десь у куточку під час уроку, поки дитина зайнята самостійною роботою, та швидко повернеться на своє місце!? Хочеться, щоб батьки були толерантними з цього приводу. Вчитель – теж людина, теж не хоче «загнутися» на роботі. Усі люди п’ють чай на будь-якій роботі, чого кривити душею!? І це – нормально!

 

7. Пік роботи приватних вчителів припадає на вихідні, тоді, коли усі люди хочуть відпочивати, відвідувати масові заходи у центрі міста, дивитися цікаві телепередачі, ходити у гості тощо. Репетитор працює з дітьми з ранку до вечора. Чому саме вихідні? – Бо діти здебільшого вільні від школи саме в ці дні.

 

8. Працювати доводиться до пізнього вечора, потім якось діставатися до дому. Особливо важко вчителям, які працюють у віддалених районах міста. Часто доводиться довго чекати на автобус. Особливо важко взимку. Адміністрація навчального центру “AB-Lingvo” просить з порозумінням ставитися до необхідності починати заняття раніше розкладу та, відповідно, закінчувати їх. 10 хвилин, зекономлених на перервах, можуть допомогти вчителю не запізнитися на останній автобус до міста. Як показує практика, декого з батьків це не цікавить. Сумно від цього! Вчитель віддає себе цілковито дитині, а батькам – байдуже!

 

9. Спілкування з проблемними батьками – це ціла окрема тема водночас, та говорити тут немає про що. Якщо вести мову про наш навчальний центр, людина, яка чіпляється до спеціаліста безпідставно, влаштовує істерики, розповсюджує плітки, постійно чимось не задоволена, зазвичай не є нашим клієнтом довго. За умовами договору на надання послуг репетитора атмосфера у нашому закладі має бути дружньою та легкою. Жодних чварів, жодних намовлянь, жодних пліток! З такими клієнтами ми розриваємо угоди. У нас навчаються діти! Тут – не місце переліченому вище!

 

Як бачите, працювати репетитором - це не тільки писати красиво у зошиті учня червоною ручкою, це не тільки розглядати з дитиною малюночки та читати вірші. Є набагато складніший та найнеочевидніший зворотній бік медалі, який ми вам сьогодні показали.

 

P.S. Ще пару слів про Навчальний центр AB-Lingvo

 

Наші вчителі здебільшого – не працівники шкіл. Лише інколи ми запрошуємо спеціалістів-сумісників через невелику кількість бажаючих займатися на таких предметах, як фізика, хімія, географія (на ці послуги невеликий попит), бо за сучасним законодавством ми не в змозі прийняти спеціаліста з частковою зайнятістю на неповну ставку (необхідність забезпечення заробітної плати в 3200 грн., коли у вчителя займаються лише 1-2 дитини).

 

Проте коли ми запрошуємо вчителя зі школи, ми тестуємо його не тільки на знання предмету, а й проводимо психологічний аналіз кандидатів, чи відповідають вони нашим критеріям та вимогам до сучасних педагогів, які справді хочуть розвиватися та працювати на благо покоління, що зростає.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников