Середа, 19 грудня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 32. Як успішні люди проводять свої вихідні

 

У людини, яка доживе до 80 років, у середньому за все її життя буде трохи більше 4.000 уікендів. Це дуже небагато, враховуючи той факт, що тривалість життя в Україні нижча. Але не будемо про сумне. Якщо людина має намір прожити повноцінне та довге життя – вона буде жити цікаво та довго. Усе залежить від її думок та намірів, навіть її здоров’я! Так от, 4.000 вихідних за все життя – це дуже небагато, враховуючи, що ми не завжди ці дні присвячуємо собі, своєму відпочинку, своїм емоціям. Ми беремо роботу додому, ми займаємося рутинними справами: ми стоїмо у плити, прибираємо квартиру, працюємо у городі, робимо для когось непотрібні нам справи, бо нас дуже просили; ми робимо усе, але тільки не для своєї душі…

 

Інколи ми фізично відпочиваємо на дивані, дивлячись телевізор і нічого не робимо цілих два дні. Окрім цього ми постійно відвідуємо кухню, туалет та ванну кімнату. А потім знов – до ліжка. Агов! Ми й так спимо третину нашого життя, по 8 годин щоденно! Ми маємо так небагато часу на відпочинок і так бездарно його витрачаємо…

 

 

Сьогодні ми вам розповімо, як можна проводити час корисно для себе. Відпочинок – це не те саме, що сон. Користуйтеся порадами, що подані нижче, та прикрасьте своє життя! Тепер воно має бути різноманітним, просто зобов’язане, бо у вас, шановні читачі, є кілька варіантів, що ми розглядаємо у нашій статті, які точно стануть вам у нагоді. Пам’ятайте, ви можете вигадати безліч інших, притаманних вашим особливостям та особистим бажанням.

 

1. Робімо вибір свідомо! Не займайтеся тим, що не є корисним для вас, як то безглуздий перегляд телебачення, ігри на комп’ютері, не робіть справи на автоматі (зазвичай рутинні прибирання тощо). Натомість свідомо оберіть рід справ на ці вихідні. Якщо ви не дослухаєтеся поради, у зрілому віці вас засмокче сіра буденність, і ви незабаром будете жалкувати, що не проводили достатньо часу з рідними, з друзями, не приділяли його своїм улюбленим справам. А як же бути з прибираннями, спитаєте ви!? – Це треба робити щодня у будні та ніби граючи, але як це робити – це тема іншого випуску.

 

2. Складайте список корисних та цікавих справ ще протягом робочого тижня та вішайте його біля ліжка, щоб прокинувшись, одразу можна було жити повноцінними вихідними: прочитати книгу, подивитися вебінар з розвитку особистості або про створення свого власного бізнесу, зайнятися квітами, склеїти нову модель кораблика чи літачка, сходити до лісу з батьками та друзями…

 

3. Планування приносить почуття щастя. Через планування ми наближуємо свою мрію, бо воно приносить таку ж радість, як і те, що відбулося насправді. Завдяки цьому мрії здійснюються. Вже давно не секрет, що людина сьогодні являє собою те, про що вона думала вчора. Тож робімо ті справи, які наближають нас до мети: мрієте подорожувати – ходіть для початку хоча б до лісу, хочете бути перекладачем – вивчайте англійську, адже стільки зараз можливостей і для самостійного вивчення, і для вивчення мов з репетиторами (і сам на сам з учителем, і віддалено за комп’ютерами). У наш час – безліч можливостей, яких не мали наші батьки! Користуйтеся ними! Розвивайтеся!

 

4. Не плануйте багато. Всього 3-5 справ. Розчарування від того, що не все встигли, призведе до зворотного ефекту: засмучення та розчарування. Краще займайтеся чимось одним протягом дня (прогулянки, творчі справи), ніж за годинником переривати улюблену справу, про яку мріяли цілий тиждень.

 

5. Складіть список справ, які мрієте здійснити у житті. Не важливо, наскільки реально здійсненні ваші мрії. Від такого планування – гарний настрій. І пам’ятайте: ми завтра те, про що думаємо сьогодні! І за цим списком починайте робити те, що можна здійснити вже сьогодні: записатися на курси іноземних мов, гри на гітарі, танці, з’їздити до іншого міста на екскурсію (дітям разом з батьками або іншими дорослими) тощо.

 

6. Суботній ранок почніть енергійно: зробіть зарядку, випийте смачного чаю, поплюскайтеся у водичці у ванній або під душем, послухайте аудіо-книгу, поки ваші рідні ще сплять (може, згодом і вони долучаться до вас). Ранкові години настільки цінні, поки ніхто не заважає, не телефонує, доки немає міського вуличного шуму та потоку інформації!

 

7. Вигадайте для себе родинну традицію або маленькі звички та плануйте разом з родиною. Це так весело та затишно! Це починаєш цінувати, коли стаєш дорослим. Підлітки, не робіть так, щоб потім жалкувати про упущений час разом із своєю сім’єю! Час плине надзвичайно швидко. А гарні традиції із дитинства стануть у дорослому житті чудовими та заспокійливими спогадами, які роблять нас щасливішими. Щастя – воно поруч, це ми його творимо своїми діями. Воно не настане колись, коли прийде час. Воно тут і зараз!

 

8. Недільний вечір слід розпланувати так, щоб не було часу на обмірковування та очікування роботи, що чекає на вас з понеділка. Через думки про роботу (навчання) може розвинутися стрес, та інколи це призводить навіть до депресії. Для того, щоб уникнути похмурих думок, заплануйте на вечірні часи неділі щось таке, що вас розважить та відволікатиме: вечірня йога, майстер-клас, перегляд фільму для всієї родини, настільна гра з друзями тощо. Головне – не думати про роботу в вечірні години та з насолодою днем, що минув, лягти у ліжко.

 

9. Протягом вихідних важливо менше переписуватися у вайберах та фейсбуках. У сучасному житті без них – нікуди, проте надважливо обмежити час такого спілкування, щоб дати собі можливість емоційно перепочити. Можна залишити зв’язок із собою в іншій програмі на зразок Телеграм, ICQ тощо, де ваш найкращий друг зможе знайти вас без проблем. А інші мессенджери, де вам нагадають про роботу та рутину, вимкнути. Попередьте людей, що ви на зв’язку з… і до…!

 

Шановний читачу! Ви так робите коли-небудь, як описано у цій статті? Якщо ні, то варто спробувати. Успішні люди завжди планують свої вихідні, бо це частина життя для себе. Інакше навіщо людина трудиться? Щоб виконувати повинності, справи на чиюсь користь?! А коли ж для себе, як не на вихідних!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников