Понеділок, 24 вересня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Я для своєї дитини...". Тема №2. Яку професію обрати дитині?

"Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне здоров'я… Буду завжди робити те, що від мене потребується задля досягнення цієї мети".

До уваги наших читачів нова рубрика "Я для своєї дитини...".

Обрати професію для своєї дитини – завдання першочергове для більшості батьків. Але часто ми, дорослі, забуваємо, що треба не обрати, а допомогти з вибором дитині. І перша рекомендація для турботливих батьків – НЕ женіться разом із дитиною за престижною професією, після отримання якої не знайдете роботи! Інакше доведеться їхати на заробітки або переїжджати до іншого міста, покинувши усе: і дім, і батьків, і друзів.

Треба тверезо дивитися у очі правді. Оцінити, яких фахівців потребує ваше місто. Вже не потрібні юристи, менеджери та психологи із соціальними педагогами. Не треба йти до педагогічного вишу, якщо немає іншого шляху. Все одно не знайдете роботи за спеціальністю, якщо душа не лежить до цього.

Розглянемо затребувані види спеціальностей

Мрія, мабуть, кожної людини – сидіти вдома та працювати не відходячи від ліжка. Що це може бути? Програмісти – не покидають рейтингу в топі високооплачуваних професій. Потрібні  хист та знання з мов програмування, веб-дизайну та іноземні мови.

Інтернет-маркетологи – знавці мережевого ринку. На це треба серйозно вчитися (хоча ніде цього не вчать), знати мови. Саме люди цієї спеціальності мають придумати, як продати товар. Без них інтернет-продажі не можливі.

Будівельні та інженерно-будівельні спеціальності – затребувані не тільки у великих компаніях, а і для ремонтів та будівництва у своєму рідному місті. Адже погляньте на кількість магазинів будматеріалів! Люди будують та ремонтують повсякчас. Мости та дороги також починають активно реставрувати.

Перевізники – транспортна структура завжди розвиватиметься, і нам поки не відомо, який новий транспорт винайдуть, але знаємо точно, що це буде. Майбутнє попереду.

Менеджери готельного бізнесу – робота для міст з понад 100 тис. населення, та навіть у невеличких містечках можна відкрити власну справу для влаштування гостей міста на ночівлю.

Бухгалтери, аудитори – потрібні і підприємствам, і приватним підприємцям. Робота нервова, відповідальна – тому часто високооплачувана.

Інженери-енергетики – стануть потрібні, коли держава дозволить обирати альтернативне опалення у містах. Це, напевне, колись станеться. Не можуть довго тривати такі тарифи на опалення, як зараз. Приватний сектор вільний і зараз встановлювати альтернативні джерела енергії на свій розсуд.

Журналісти – це той прошарок спеціалістів, який контролює хоч якось нашу владу, висвітлює події, також розважає людей. Затребувані ті, які пишуть про бізнес, економіку, політику. Спочатку треба бути фахівцем у цих спеціальностях, а потім - журналістом. Особливо затребувані спеціалісти для роботи в мережі.

Вчителі, медики, продавці – завжди лишатимуться в топі, але лише у приватних установах. Наприклад, наш навчальний центр “AB-Lingvo” регулярно розширюється та потребує якісного педагогічного персоналу у трьох містах. Це саме той випадок, коли треба йти до педагогічного вишу, а не заради отримання роботи в магазині, як зараз вимагають декотрі представники малого бізнесу (навіть не середнього).

Набувають обертів у маленьких містах також фармакологічні напрями та робітничі спеціальності. Стежте за тенденціями в державі, щоб завжди бути в курсі, які можливості можуть відкритися для вашої дитини! Успіхів у пошуках роботи мрії!

Директор Навчального центру AB-Lingvo

Чиж Максим Васильович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Вход для сотрудников