Субота, 19 січня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 35. Як знайомитися

 

Якщо всі знають, що для того, щоб мати зв’язки, треба знайомитися, то не всі знають, як саме це треба робити. А якщо хто не знає, навіщо зв’язки, відповімо - для того, щоб було кому виручити у скрутну хвилину, поговорити, погуляти разом, позайматися цікавими справами (друзі), допомогти у буденних справах, як то ремонт, транспортні перевезення, інші види робіт тощо (знайомі)…

 

Так, не лише друзі потрібні для повноцінного життя, а й знайомства заради зв’язків, корисних для тебе! Одразу зауважимо: будь-яка робота має оплачуватися! Ми з вами, шановні читачі, не шукатимемо халяви. Ми знаходитимемо зв’язки: дружні та корисні.

 

Про це й піде далі мова у нашій статті: як знайомитися з людьми. Ми націлимося одразу на привернення уваги людини для дружніх стосунків. Можливо, ти отримаєш гарного друга або подругу, а можливо, й першокласного майстра з якоїсь справи, який буде у твоєму арсеналі корисних знайомств, що постійно розширюється. Даних рекомендацій притримуйся постійно – і ти не матимеш проблем, як то «до кого звернутися, щоб…» отримати якісну допомогу. Але найперша мета, не забувай, - завести собі друзів! А знайомств буде хоч відбавляй.

 

 

Гарних друзів у житті будуть лише одиниці. До 20 років вони ще з’являються. А вже після 20 – їх треба не розгубити через поїздки на навчання, переїзди до іншого міста, шлюби тощо. Тому ця тема така важлива, розумієш!? До справи!

 

1. Розкрий очі! Звертай увагу, які люди тобі зустрічаються на життєвому шляху. Цікався людьми. Так ти збільшиш шанс зустріти того, хто тобі потрібний.

 

2. Ще до розмови з кимось прорепетируй те, як ти будеш представлятися, що казатимеш. Це важливо. Перше враження від знайомства – найважливіше. При чому – перші 5 секунд. Тож тобі треба спіч на 5 секунд! Що можна про себе сказати? Хто ти? Які інтереси в тебе? Що спільного між вами? (Якщо це доречно або якщо знайомство заплановане тобою).

 

3. Важливий перший контакт очами. Якщо він відбувся та зафіксувався на долі секунди – співрозмовник уже «під’єднаний», треба говорити далі, проте не вглядатися в нього пильно, бо не всі можуть витримати зустріч поглядами (мимовільно відводять погляд). Така пильність відштовхує. Тому шукаємо золоту середину. Скільки секунд має тривати даний контакт – не скаже ніхто. Це індивідуально для кожного зі співрозмовників та залежить від ситуації. Це тобі треба зробити самостійно! Контакт очима потрібний для початку розмови. Потім – час від часу його треба підтримувати.

 

4. Початок розмови має бути делікатним, про дозвіл почати спілкування, про доречність. «Чи не будете ви проти…?», як приклад. Якщо буде відповідь «Вибачте, поспішаю», то навряд чи доречно виглядало б твоє «Давай знайомитися», правда?!

 

5. Не варто при першому знайомстві розповідати про себе усі, так би мовити, таємниці, щоб не зіпсувати враження. Звісно, треба бути собою, але не зараз і не в усьому.

 

6. Не очікуй від людини нічого: ані поведінки, ані згоди з твоїми доводами. І сам не роби і не кажи нічого, що не відповідає дійсності, внутрішнім мотивам, твоїй особистості.

 

7. Більше слухай, ніж говори. Слухачі більше цінуються. Люди люблять, коли їм дають виговоритися. Будь розумнішим, адже ти вже знаєш цей психологічний прийом! Але і не записуй співрозмовника у дурні. Зверхнє ставлення відчувається моментально на підсвідомому рівні.

 

8. Хвилюватися – можна! Це природно. Буде штучно виглядати той, який демонструє вдавану впевненість та спокій. Хвилювання – це нормально. Людей, які не хвилюються, не буває. Співрозмовник, сто відсотків, теж хвилюється. І якщо ти визнаєш у розмові, що хвилюєшся, то на твоєму фоні співрозмовник може почуватися спокійніше у розмові з тобою.

 

Гарних друзів на твоєму життєвому шляху! Гарних вчителів! Гарних змін! До нових зустрічей!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников