П'ятниця, 22 лютого 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

Літній клуб "Леді та джентльмени" у навчальному центрі “AB-Lingvo”

 

працюватиме з червня по вересень для маленьких мешканців міста Шостка

 

До відома існуючих та майбутніх клієнтів! Ознайомтеся з новою послугою від AB-Lingvo!

 

Ми пропонуємо вам розвивальні заняття в ігровій формі для діток від 4 до 6-7 років (до початку відвідування школи). Заняття у клубі триватимуть протягом 60 хвилин з перервами на відпочинок та спілкування діток одне з одним. Педагоги-професіонали викладатимуть уроки етикету, приділятимуть багато уваги питанням естетики, проблемам поведінки. Казкові герої підігріватимуть інтерес дітей.

 

Розвивати дрібну моторику – є також актуальним завданням у дітей-дошкільнят. Як говорить одна з наших педагогів Ольга Геннадіївна, діти приходять на заняття, практично не маючи жодних навичок: «Доводиться шестирічну дитину навчати не лише тримати ручку або олівець та формувати почерк, але й просто рухати палички, стискати й розтискати кулачки… Дітки не можуть провести ані більш-менш пряму лінію, ані, тим паче, намалювати коло, ручки швидко втомлюються.

 

 

Іноді дитина на занятті вперше дізнається назви пальчиків, а коли я прошу доторкнутися всіма пальчиками по черзі до великого пальця або з'єднати відповідні пальчики на обох руках (доторкнутися великим до великого, вказівним до вказівного і т.д.), дитина навіть не розуміє ЯК ЦЕ!

 

Роботи не початий край. І що цікаво, діти при цьому можуть назвати 10 видів ведмедів! Це великий, безумовно, плюс від роботи батьків. Це заняття з сучасними книжками та гаджетами. Але про моторику усі геть забувають».

 

Є така сучасна проблема, як поведінка у суспільстві: тобто уміння познайомитися з іншою дитиною, гратися разом з дітьми, приймаючи правила гри, при цьому враховуючи не тільки свої інтереси. «Проблему соціалізації у дитячих садках піднімає психолог з ясельної групи. Але одне заняття на тиждень – це дуже мало. Тим паче, що малюки часто хворіють: інколи день – у садку, місяць – удома! Тому наші заняття будуть корисні в першу чергу таким діткам,  а також тим, хто не ходить до садочка», - каже наша вчителька.

 

Чому варто віддати дитину до нас? Посудіть самі, у кого перевага: у вихователя, у якого 20-30 дітей, або у приватного спеціаліста, який бачить, як дитина тримає ручку, може взяти її руку в свою і допомогти провести хоча б перші лінії? Звісно, спеціалістів садочків звинувачувати не можна у жодному разі. Просто не все є можливим через велику кількість дітей та формальні навантаження спеціалістів. До того ж на одного-двох дітей можна виготовити матеріал, що неможливо в умовах великої групи. Плюс можна перенести ту роботу, що було заплановано, якщо дитина не зрозуміла теми або їй не вистачає навичок. А у вихователя – програма, від якої не можна відходити. Одній дитині можна пояснити за допомогою малюнка, іншій – за допомогою пальчиків, третій – казочку коротеньку, вихователь же – тільки за методикою, яка не завжди є ефективною та здебільшого писалася у радянські часи. Тому ми чекаємо на вас!

 

«Як побачити недосоціалізованих дітей? У мене є братик та сестричка. На занятті кожен собі тягне олівці. Дівчинка просить дати їй олівця, просить чарівними словами «будь ласка», хлопчик – з посмішкою та задоволенням на обличчі: «Не дам, сам малюю». Такі діти сваряться через спільну підставку для олівців, спільну книжку тощо…». Ось цього ми позбавлятимемося на наших заняттях. 

 

«Є ще одна серйозна проблема, пов’язана з соціалізацією. Бувають такі дітки, які не ладять з вихователями у садку: на них не можна підвищити голос, вони роблять тільки те, що хочуть, не слухають нікого, нічого іншого не хочуть... Якщо таких діток не адаптувати до життя та суспільства у садочковому віці, то адаптація в школі буде проходити в рази складніше: новий дитячий колектив, новий робочий персонал школи, жорсткіші вимоги, ніж у садочку, сталий графік занять, більше обов’язків… Перелічувати багато! Не варто зволікати та думати, що дитина це переросте сама».

 

Саме в ранньому віці важливо пройти етапи соціалізації. Саме в садочках та дитячих центрах навчають граючи. У школі такого вже не роблять. Ніхто не дивиться, чи ти вмієш ладити з друзями, чи взагалі вмієш дружити. У школі звертають увагу на те, як дитина вчить правила, наскільки гарно пише, яка в неї поведінка. Як стверджують спеціалісти нашого центру, дошкільний вік навчає дітей взаємодіяти у соціумі, а молодший шкільний та подальші періоди тільки додають до цих навичок нові рівні. Отже, пропустивши ранній період соціалізації, можна суттєво відстати у розвитку від однолітків, що неодмінно вплине на якість життя людини у дорослому віці.

 

Наш літній клуб "Леді та джентльмени" покликаний надолужити прогалини в адаптації дитини, вплинути на поведінку та прищепити поняття та навички з етичних та естетичних питань. Скористайтеся гарною можливістю зробити це зараз. Навіть якщо ваша дитина йде до школи ще через рік, не варто відкладати вирішення важливих питань розвитку до вересня або на наступний рік. Наші вчителі, які вестимуть даний клуб, мають вільний на це час лише влітку, коли вони не зайняті основним робочим навантаженням.

 

Бажаємо вашим діткам гарних результатів та бути гідними та поважними людьми у майбутньому, яке ми створимо разом з вами!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников