Середа, 24 квітня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

"Я для своєї дитини...". Тема №3. Куди вступати дитині на навчання

 

"Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне здоров'я… Буду завжди робити те, що від мене потребується задля досягнення цієї мети".


До уваги наших читачів нова рубрика "Я для своєї дитини...".

 

Стаття для тих, хто разом із дитиною ще не визначився, що йому чи їй потрібне у житті. Таких людей буває немало. Вагання походять від невпевненості абітурієнта, від великого спектру інтересів, коли молода людина не знає, яку професію обрати для свого майбутнього, насамкінець так буває, що дитина навчалася посередньо з усіх предметів та тепер не може вирішити, який напрямок обрати.

 

 

 

Визначимо, для чого нам освіта! Отримати «корочку»?

 

Якщо вам освіта потрібна заради документа, щоб отримати бажану вакансію (інколи навіть у магазини беруть тільки спеціалістів з дипломами), то обрати можна будь-який виш, аби він мав ліцензію на освітню діяльність, а також враховувався ваш напрямок. Також це може бути заклад з малим конкурсом, невисокою вартістю навчання, зручним місцем розташування або навпаки подалі (у столиці) заради престижу та можливості бути працевлаштованим до великої кількості приватних підприємств та державних організацій.

 

У чому різниця між державою та приватним сектором?

 

В першу чергу у тому, що приватних підприємців здебільшого цікавлять ті спеціалісти, які вміють та хочуть працювати на результат, і не важливо, чи є у працівника диплом про вищу освіту (виняток становлять, напевне, ті бізнесмени, які вимагають дипломів для працівників торгівлі). Державні ж установи потребують чітких «корочок» державного стандарту.

 

Більшість роботодавців-приватників скаржаться на те, що молоді кадри з дипломами вже вважають себе за визначенням занадто гідними працювати у них лише тільки тому, що вони мають дипломи. Проте підприємці так не думають! І це є причиною багатьох «провалів» при першому працевлаштуванні. Диплом сам по собі нічого не вартий, якщо людина прийшла на роботу тільки відсидітися. Тому, якщо комусь потрібна лише «корочка», варто задуматися, чи слід продовжувати свою освіту! Адже на престижну роботу телепня ніхто не візьме!

 

Освіта – для отримання знань, умінь та навичок

 

Якщо ви йдете на навчання, щоб згодом займатися улюбленою справою, з гідністю дарувати людям якість товарів та послуг – тоді до вибору вишу слід підійти з усією уважністю та скрупульозністю. Обирати треба заздалегідь. Це не рішення одного дня. Інколи й не місяця! Отже, за якими критеріями ви можете обрати заклад?

 

1. Цікавтеся, після яких вищих закладів роботодавці охоче беруть на роботу. Інформацію можна знайти у відгуках в Інтернеті, почути у розповідях знайомих, прочитати у публікаціях в газетах, відвідати семінари у центрі зайнятості, розпитати у самих ВНЗ тощо… Часто підприємці укладають партнерські договори з вишами. У такому випадку роботодавці зацікавлені в вас, як у випускнику даного ВНЗ. 

 

2. Дізнайтеся, який конкурс у тому чи іншому виші (скільки претендентів на одне місце), оцініть реально свої можливості та сили. Усе варто ретельно зважити.

 

3. Скільки коштує навчання? Не всі можуть потрапити на бюджет, тому це питання не має бути на останньому місці. Також не забуваємо про видатки на проїзд, проживання, харчування і т.п.

 

4. Чи є пільги та знижки при вступі? А ще цікавтеся вартістю навчання по країні взагалі. Можливо, вами буде прийняте рішення, яке раніше ви навіть не могли собі уявити, проте яке вас цілком влаштовує або навіть є більш прийнятним. Чи є можливість проживання у гуртожитку, його ціна, вартість «місцевого» Інтернету (буває невмотивовано завищеною), необхідність благодійних внесків, внесення коштів на ремонти тощо…

 

Шановні батьки! Уважно зважте усі «за» та «проти» разом зі своїми поки що учнями. Згодом вони  полинуть у доросле самостійне життя. Допоможіть їм гідно влаштуватися на навчання. Поки дитина навчається, ми дорослі, відповідальні за неї. Успіхів вам у цій нелегкій справі!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников