Вівторок, 23 липня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 37. Якості, які заважають бути успішним! Частина 2

 

А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та процвітаючим, щоб бути шанованою людиною та бажаним співрозмовником, отримувати допомогу від оточення та щоб тобою захоплювалися! Отже, до головного: що заважає бути успішним кожній людині?! Сьогодні говоримо про гнів та несамостійність. Якщо не читав попередній номер нашої газети – шукай першу частину статті на сайті ab-lingvo.org.ua, розділ «Наші статті». Продовжимо!

 

3. Гнів та роздратування. От що-що, а це людям дуже заважає. Якщо не вчитися себе контролювати, можна втратити сприятливі обставини, єдиний на певний момент шанс щось здійснити або отримати тощо... Неоціненна шкода від цих негативних емоцій для психіки та фізичного здоров'я. Гнів формує цілий вихор негативу: хронічна роздратованість, презирство, образа, відлюдькуватість, "нездорові" вчинки, через які можна шкодувати все життя тощо... Як ми це з тобою подолаємо?

 

 

- Фіксуй, з яких частин тіла виходить гнів. Це може бути серце, сонячне сплетіння, горло або щось інше. Спостерігай, які фізичні зміни послідували за цим виплеском: заболіла голова, горло, ниють ноги в колінах, болять зуби тощо. Ти помітиш зв'язок між небажаною емоцією та фізичним захворюванням. Але це тільки видимі процеси, які фіксує наше око. А уяви, що робиться у шлунку (печія, гастрити та виразки прийдуть пізніше, але неодмінно, якщо не стежити за своїм емоційним станом), що з печінкою, підшлунковою залозою, нирками, жовчним міхуром! Цього ти поки що не бачиш. Знай! Це вкрай важливо.

 

- Зрозумій, що саме викликало гнів. Це неадекватна реакція людини на неспівпадіння бажаного з дійсним. Усвідом, що ця емоція - це лише витрата енергії, і вона жодним чином не призведе до вирішення проблеми.

 

- Розбираємо емоцію "на атоми". Пригадай той стан, коли гнів лише тільки вибухнув, затуманення свідомості. Тепер спробуй прибрати туман, розчистити картину, внести ясність, що зараз трапилося. Ти усвідомиш, що це лише пуста емоція, якщо її очистити від запилення очей, від того туману.

 

- Твій гнів, напевне, пофарбований у різні відтінки червоного кольору. Зазвичай так уявляють цю емоцію в кольорах. Тепер твоя задача позбутися червоного та його похідних відтінків, висвітливши всю картину дійсності до білого кольору. Тепер додай зелений -нейтральний колір, блакитний - найбільш мирний, жовтий - теплий. І ти відчуєш, як стає легше.

 

- Тепер уяви себе серед цих кольорів, як вони трансформуються в річку, озеро, ліс, квіткове поле. Ти сидиш серед цього різномаїття барв, відчуттів та запахів. На небі білі хмари пливуть, посміхаються до тебе. Навіть якщо гнів тільки на підході, і ти зловив його на гарячому, займися такою медитацією, уявляючи, як біли ніжні хмаринки проганяють чорно-сірі хмари твого гніву. Тепер тобі стає легше.

 

4. Несамостійність. Це намагання зняти з себе відповідальність. Людина відчуває слабкість, безпорадність, залежність від ситуації. Стає байдужою та пасивною. Людиною легко маніпулювати, вона піддається впливам ззовні, внутрішню рівновагу порушено. То ж, що ми робимо?!

 

- Через силу треба намагатися приймати якісь рішення, чинити дії, ні з ким не радячись, наче ти на безлюдному острові. Роби усе так, наче тобі ні з ким порадитися.

 

- Аналізуй, що за тебе роблять інші люди (батьки рідні), які ти мав би за здоровим глуздом робити самостійно. Стеж за тим, аби не обтяжувати своїх близьких людей. Ось тут на допомогу прийде емоція-жалість. Головне не перегинати: не треба занурюватися так, щоб доходило до плачу. Уяви, як погано тим людям, які змушені робити щось за тебе.

 

- Подумай, чи не впливає на тебе хтось ззовні: батьки, друзі тощо. Часто близькі люди, намагаючись своєю турботою або зацікавленістю нам допомогти, роблять нас об'єктами своїх маніпуляцій. Такі стосунки треба перелаштовувати на нормальний лад: спілкуватися з людьми, знаходити консенсуси.

 

На сьогодні все. Стеж на нашими статтями. Такого зазвичай не навчають у школі!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников