П'ятниця, 28 лютого 2020

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 14 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 14 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 7 років разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Добро пожаловать! You are Welcome!

Доброго времени суток, уважаемые клиенты и гости нашего сайта! Здесь вы можете получать информацию относительно того, чем и как живет наш учебный центр и центр переводов. Можно оставлять комментарии. Они проходят модерацию перед публикацией. 

Наш учень у біді!

  Учень нашого навчального центру опинився у скрутному становищі!

 Прохання від адміністрації надати будь-яку посильну допомогу.

 Стосовно того, чим ви можете бути корисними, звертайтеся за

 номерами мами та волонтерів.  

ДЕМИДЕНКО ВАНЯ 

ОСТРЫЙ ЛИМФОБЛАСТНЫЙ ЛЕЙКОЗ

Посилання у Фейсбук: Дети Сумской онкогематологии

Ми ходимо в 3 клас. Оцінок нам поки не ставлять

 

Носить наклейки та надписи "Добре". Чи треба нам до репетитора?

 

Тут важливо розуміти, як саме учитель оцінює дитину. Якщо притримуватися новинок від Міністерства освіти, то дітям зараз не можна ставити жодних поганих оцінок. До того ж на часі НУШ - нова українська школа, за принципом якої дитина може просто скласти руки у вигляді даху над головою і, промовивши "Я в будиночку", відмовитися відповідати. І тоді учитель не має права її оцінювати негативно і навіть продовжувати питати, поки дитина не «відкриється».

 

Уявіть-но тільки, з якими знаннями прийдуть ці діти, що "в доміку" (розм.), до 5 класу! Тоді наша відповідь "ТАК", терміново потрібно до репетитора! Чотири роки просто так, а попереду - ці страшні три літери - ЗНО. А час втрачено!

 

Також буває, що вчитель-початківець, жаліючи дітей, сам того не знаючи чи просто не розуміючи, шкодить своїм вихованцям. Протягом 4-х років у дитини усе було добре (сонечка, квіточки, наклеєчки), а у середній школі - катастрофа. «Старші» колеги б'ють на сполох. Вони рекомендують іти вам до репетитора не тому, що вони хочуть на вас заробити, а тому, що програма за 5 клас вимагає знань попередніх 4 років навчання! А це вже проблема! У початковій школі батьки не поспішають до репетитора, бо не знають, що їм треба. Вчителі ж бо мовчать... А роки втрачені!

 

Ми рекомендуємо дізнатися справжній рівень знань дитини, а тоді вирішувати, чи потрібно вам до репетитора. Можна поспілкуватися з учителями у школі або з нашими репетиторами. Ми надаємо консультації та тестування на рівень знань, умінь та навичок абсолютно безкоштовно. 

 

Навчальний центр "AB-Lingvo"

 

 
Коли навчати дитину іноземних мов?

 

Питання доволі спірне та викликає жваві дискусії як серед педагогів-професіоналів, так і серед звичайних матусь, у яких є маленькі діти. Чи варто вчити англійську від самого народження, чи після досягнення дитиною 3-4-річного віку?! Чи це взагалі зарано?

 

У даній публікації висвітлено думку

засновника Навчального центру "AB-Lingvo" Чижа Максима Васильовича.

 

"Дуже модна тенденція великих міст - віддавати дитину на англійські заняття розвивального характеру з 1-2 років. Як показує практика нашого навчального центру, діти (зазвичай, гості зі столиці) після року-двох занять у розвивальному центрі все одно мають навчатися у нас заново, з нуля. Справа в тому, що на те вони і заняття розвивального характеру, щоб розвивати дитину, а не навчати.

 

На таких заняттях важливо розвивати дрібну моторику, сприйняття, увагу, уяву тощо... Англійська мова іде як бонус. Там розповідають вірші, співають англійські пісні, вивчають окремих тваринок... - те, що дитина може засвоїти у свої два роки. І батькам важливо розуміти, що САМЕ навчання можливе, лише коли дитина почне себе усвідомлювати.

 

У нашому навчальному центрі приймаються на навчання дітки від 4-х років. В окремих випадках - 3-річні, і те тільки дівчата, зважаючи на їх прискорений, на відміну від хлопців, фізіологічний розвиток. Що стосується англійської або німецької - ми займаємося лише навчанням, не розвитком! Це важливо розуміти, щоб не ображатися, коли вам та вашій дворічній дитині відмовляють через малий вік останньої.

 

Тож ми зазвичай радимо приходити на навчання до нас з 4 років. Наші вчителі займатимуться з вашою дитиною саме навчанням: дитина засвоюватиме мовлення, письмо, читання, вчитиметься сприймати на слух, вживатиме граматичні конструкції... Ось що таке навчання. Якщо дотримуватися наших рекомендацій, на вас неодмінно чекає успіх".

 

Адміністрація "AB-Lingvo"

 

 
Ми - бійці невидимого фронту

 

Ми - ті, про кого ніколи не напишуть газети, про кого ніколи не знімуть відео для телебачення просто так. Але наша професія є не менш важливою. Ми вчителі-тьютори. Ми - ті, хто дороблює роботу інших, які в силу якихось причин не досягли гарного результату зі своїми вихованцями.  


Це не значить, що шкільні вчителі погані. Це значить, що система недосконала. Фізично неможливо навчити всіх різних дітей у класі однаково. І це робить нашу роботу, роботу приватних учителів, дуже важливою та затребуваною. 

Ми не прагнемо визнання, пошани з приводу досягнень учнів з олімпіад, у складанні іспитів - ці лаври нехай залишаються державним професіоналам. Ми тихо та невпинно робимо нашу роботу. Найкраща подяка для нас - це успіх наших вихованців та розуміння того факту, що ми є корисними. 

Нас критикують. Дуже часто. Немовби ми ставимо у школі погані оцінки, щоб спеціально займатися на дому за гроші. Але більшість з нас, репетиторів, взагалі не працює у школі. Нам шкода тих людей які стикаються з непрофесіоналами. 

Тож що б там не говорили, ми завжди будемо прагнути, щоб наші учні ставали кращими. Проте і нам не завжди вдається зробити з учнів ідеал. Але якщо людина йде навчатися свідомо, немає жодних перешкод на її шляху. А ми, професіонали своєї справи, завжди готові роз'яснити, показати та творити нове. 

Виражаємо подяку нашим тьюторам з навчального центру "AB-LINGVO". Ви даєте майбутнє нашим дітям! 

Також шануємо спеціалістів, які самостійно займаються приватною вчительською справою. Ми творимо майбутнє нашої країни разом. 

Дякуємо батькам наших учнів та, власне, учням за те, що ви стараєтеся бути на висоті! Ви - майбутнє нашої України!
 
Адміністрація "AB-Lingvo"
 
 
Як це з домашніми завданнями?


Шановні клієнти, у нашому навчальному центрі усі дітки виконують домашні завдання.

Навчати дитину без домашнього закріплення матеріалу - неможливо! Якщо старанні діти від природи до чогось самі "потягнуться", в плані знань, то дитина, якій не хочеться навчатися, якій цікаве інше, стороннє, що не стосується навчання: ґаджети, ігри, соцмережі; дитина, яка відстає у навчанні від однолітків у школі, - вона просто безуспішно ходитиме на уроки, а батьки - платитимуть гроші репетитору безрезультатно. Тож, шановні батьки, довіртеся професіоналам та їх порадам!

 

 
Нова українська школа - фінська?

 

Не один раз з екранів телебачення високі чини заявляли, що державі потрібні робітничі спеціальності. Тому підтвердження - ускладнені формати ЗНО, що змінюються з року в рік, перехід на НУШ (хто не знає цієї абревіатури, усі вуха продзижчали?)...

 

І далі ще буде. Школу роблять схожою на фінську: жодних домашніх завдань, писати олівчиком, бо, бачте, так учню легше, англійську - взагалі друкують (бо чомусь прописом стало важко бідній дитинці писати, друком друкувати, бачте, легше).

 

Не встигає учень - то й не треба, якщо з 7 класу не почне встигати - буде асенізатором або прибиральником, адже держава потребує робітничі спеціальності!

 

Батьки, ви ще хочете, щоб вашу дитину не змушували навчатися? Щоб вона не робила домашні завдання? Щоб учитель не міг їй зробити зауваження, змусити працювати? Щоб вона до 5 класу просиділа "в доміку"?

 

А і справді, державі потрібні робітничі спеціалісти. Але як відучити приватних роботодавців вимагати дипломи при прийомі на роботу в якомусь магазині? Адже саме приватний бізнес надає найбільшу частину робочих місць.

 

"Приємна" новина: освіту треба буде отримувати самотужки! Тепер якщо просидів у школі - став низькокваліфікованим працівником на все життя, іншої альтернативи немає, змінити вже нічого не можна. У нашій державі - це або повільна загибель, або доведеться їхати на заробітки до іншої країни.

 

Виходи два: або обирати інших політиків, або навчати дитину самотужки! На жаль...

 

Адміністрація "AB-Lingvo" 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 21

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вхід на сайт