Субота, 22 лютого 2020

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 14 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 14 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 7 років разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Наш учень у біді!

  Учень нашого навчального центру опинився у скрутному становищі!

 Прохання від адміністрації надати будь-яку посильну допомогу.

 Стосовно того, чим ви можете бути корисними, звертайтеся за

 номерами мами та волонтерів.  

ДЕМИДЕНКО ВАНЯ 

ОСТРЫЙ ЛИМФОБЛАСТНЫЙ ЛЕЙКОЗ

Посилання у Фейсбук: Дети Сумской онкогематологии

Правила надання послуг приватного вчителя


Позначки: Замовник та діти, які навчаються за його кошти, надалі називаються – Клієнт

 

Загальні положення

 

1). Кількість занять на тиждень становить 2-3-4, тобто на місяць складає 8-12-16 занять.

 

2). 29, 30, 31 числа кожного місяця (за наявності таких на місяць), є днями відпрацювань. У дні відпрацювань можуть призначатися додаткові заняття за бажанням клієнта за додаткову плату.

 

3). Якщо Клієнт не може відвідати заняття з якоїсь причини, то, попередньо зателефонувавши, заняття можна перенести на день відпрацювань (див. п. 2). Буде призначено певний день (фіксовано) та запропоновано час занять (за домовленістю з Клієнтом) в один із днів відпрацювань: 29, 30 або 31 числа. Відпрацювати пропущені заняття можна як у той же місяць, що було пропущено заняття, так і наступного місяця 29, 30 або 31 числа, якщо Клієнта не влаштовує запропонована завучем дата. Якщо протягом 2 місяців не буде відпрацьовано пропуски з вини Клієнта, то заняття вважаються такими, що були проведені. Це зумовлено великим навантаженням учителів. 

 


 

4). В разі хвороби учителя передбачено заміну уроків іншим учителем центру (якщо є вільний учитель заміни). Попередження клієнта по телефону не відбувається. В разі, якщо дитина в 3 класі або менша, ми обов’язково попереджаємо батьків про заміну або переносимо заняття на інший час після одужання учителя (залежно від бажання батьків).

 

Перенесення занять

 

5). Всі попередження про перенесення занять необхідно здійснювати не менш ніж за один день, за винятком форс-мажору.

Форс-мажорними обставинами є: хвороба Клієнта, його рідних, природний катаклізм тощо. (Буде також розглянуто інші випадки, не передбачені в правилах, які претендують на занесення до списку форс-мажору).

­Форс-мажорними обставинами не є: термінова поїздка до села, терміновий виступ на концерті, терміновий похід на день народження, зненацька відсутність супроводжуючої людини, що повинна доставити Клієнта на заняття (окрім форс-мажору), сімейні обставини. Про подібні обставини треба попереджати не менш ніж за один день. В іншому випадку заняття проводитись у вільний час учителя не буде і гроші за “пропуск” не повертаються.

 

6). В разі тривалої хвороби (більше місяця), оплачені заняття враховуються, як оплачені на наступний місяць. Пропущені за станом здоров’я заняття менше 1-го місяця повинні бути проведеними протягом місяця-двох з дня видужання, та оплата в наступний місяць не переноситься. У випадках, якщо кількість пропусків занадто велика, завучем призначається певний час відпрацювань у інші дні, відмінні від днів відпрацювань (п.2) протягом двох-трьох місяців. Про хворобу повідомляти обов’язково, по видужанню треба показати довідку від лікаря. В іншому випадку гроші за пропущені заняття не повертаються. Пропущені за станом здоров’я заняття відпрацьовуються виключно у дні відпрацювань (п.2), або у призначені дні (через велику кількість пропусків). Групові заняття можуть відпрацьовуватися в інших групах або індивідуально (з меншою кількістю занять). Клієнт має обов’язково перед кожним заняттям, яке буде пропущене за станом здоров’я, повідомити свого завуча про повторну відсутність або назвати приблизний термін перебування на лікарняному.

 

7). За відсутності довідки від лікаря (перебування вдома під домашнім наглядом заняття відпрацьовуються в певні дні на канікулах, а не у визначений за домовленістю час (через велике навантаження навчальних приміщень). Клієнти будуть обов’язково попереджені про можливий день та час відпрацювань та матимуть змогу їх обрати. Неявка на відпрацювання без попередження зараховується, як заняття, яке відбулося, та далі вже не відпрацьовується. Після закінчення канікул не проведені заняття, що не були відпрацьованими з вини Замовника, анулюються та надалі не відпрацьовуються. Винятки становлять: хвороба дитини перед канікулами та бажання відпочивати на канікулах. В таких випадках Клієнту запропонують 29-31 число місяця після повернення з канікул. Не проведені заняття, що не були відпрацьованими з вини Замовника 29-31 чисел місяця, анулюються та надалі не відпрацьовуються.

 

8). Всі відпрацювання, якщо немає довідки від лікаря, проводяться в парах-групах, тобто, клієнти, що навчаються або індивідуально, або в групі, на відпрацюванні зводитимуться по парах (через необхідність компенсації учителеві витраченого часу, коли він знаходився на робочому місці в час відсутності Клієнта). Відпрацювання відбуваються 29-31 числа (п.2).

 

9). Якщо Клієнт індивідуального навчання пропустив заняття з інших причин (змагання, виступи на концертах, поїздка до села тощо), то заняття відпрацьовуються в певний зазначений вчителем день у фіксований час наприкінці місяця (п.2) або на канікулах (проте за умови, якщо Клієнт попередив репетитора про свою відсутність). Ці заняття проходитимуть у групах (2-4 чол.). Якщо Клієнт не з’явиться на відпрацювання, заняття вважається таким, що відбулося. Якщо Клієнт групового навчання пропустив заняття з інших причин (змагання, виступи на концертах, поїздка до села тощо), то пропущені заняття не відпрацьовуються, а пропущений навчальний матеріал подається на 5- або 10-хвилинній консультації (індивідуально або в групі). Якщо було пропущено велику тему, яку неможливо пояснити за 10 хвилин, клієнту пропонується наздогнати матеріал на окремому індивідуальному занятті за окрему плату.

 

10). Якщо відмічається зловживання переносом занять через поїздки, особливо, коли батьки не попереджають завуча/адміністратора, що дитини не буде протягом двох або більше уроків на тиждень поспіль, та це виявляється після телефонного дзвінка у той час, коли учитель знаходиться на своєму робочому місці, перше заняття (або 2 заняття, якщо вони стоять парою), на якому (яких) присутній учитель вважатиме(у)ться таким(и), що відбуло(и)ся, а наступні на цьому тижні відпрацьовуватимуться виключно в групах (2-4 чол.). 

 

11). У разі відсутності дитини (яка навчається на індивідуальній формі навчання) за сімейними обставинами заняття переносяться на фіксований час, призначений учителем. У разі відсутності дитини (яка навчається на груповій формі навчання) за сімейними обставинами заняття не відпрацьовуються через те, що учитель не повинен повторно проводити урок і з дітьми, що були присутні, і з дітьми, які не відвідували заняття за сімейними обставинами. Урок відбувається за розкладом. Формулювання "сімейні обставини" не є форс мажором.

 

Про оплату

 

12). Сплата Замовником Виконавцю здійснюється шляхом передачі грошових коштів Виконавцеві або його довіреній особі у зазначений термін: з 24 по 31 число попереднього місяця. В разі неспроможності сплатити за навчання у вказаний термін, необхідно неодмінно попередити про це адміністрацію, і вам обов’язково буде надано відстрочку або визначено новий термін оплати (в особливих випадках, проте не пізніше 10 числа). При несвоєчасній сплаті до загальної вартості занять буде додано 7% за несвоєчасність оплати через необхідність проведення нашою організацією виплат зарплат працівникам та здійснення орендних та податкових платежів за рахунок кредитних банківських коштів. В разі затримки оплати більше ніж на тиждень від зазначеної або домовленої дати і без попередження (можна по телефону), заняття знімаються з розкладу. До того ж вони повинні бути в повній мірі відпрацьованими після внесення платежу.

 

Про канікули

 

13). Клієнт має право не відвідувати заняття протягом канікул, але пропущені заняття повинні бути проведеними в групах у певний зазначений вчителем день у фіксований час наприкінці місяця (п.2) (якщо про відсутність було попереджено за 1 день). Якщо заняття не були проведеними з вини Клієнта (відмова від запропонованого часу), заняття вважатимуться такими, що відбулися). Це ж правило стосується й пропусків занять з інших не форс мажорних причин (змагання, виступи на концертах, поїздка до села тощо). Це правило не стосується літніх канікул. Влітку можна навчатися за бажанням.

 

Перерва в навчанні

 

14). Якщо клієнт має бажання перервати навчання з подальшим поновленням через будь-який період, то договір вважається розірваним та має бути укладеним повторно. Після розірвання даного договору ціна, за якою навчався Клієнт, не зберігається, програма лояльності припиняє дію та можливість займатися в того самого викладача не надається. Розірвання договору може проводитися Виконавцем в односторонньому порядку в разі усного повідомлення Замовником або в разі неявки Клієнта на заняття протягом тижня.

 

Про порушення умов

 

15). Клієнти, які з якихось особистих причин (окрім форсмажору) порушують умови даного договору, в особливості п. 12 (про сплату), позбавляються знижок за приведених клієнтів та не беруть участь у програмі лояльності (попередні знижки по лояльності скасовуються).

 

16). Пам’ятайте! Успішний результат навчання гарантується лише у разі систематичного відвідування занять та за умови виконання всіх рекомендацій учителя. За невиконання домашніх завдань та інших вимог, що спричинило погіршення рівня успішності, Виконавець відповідальності не несе. Вивчення іноземних мов без письма, читання, мовлення та аудіювання не можливе, та окремо видам мовленнєвої діяльності навчання не є можливим.

 

17). У тому випадку, якщо телефонний дзвінок від завуча ігнорувався або відбивався клієнтом, та через це пропало заняття, то воно (заняття) вважається таким, що відбулося. Коли заняття може пропасти? – Тоді, коли є необхідність перенести урок (з будь-якої причини; про це завуч попереджає не менше, ніж за добу), а клієнт протягом доби не відповідає на дзвінок або відбиває його. (Продовження праворуч).

Це не є поважною причиною, щоб відпрацьовувати заняття, яке було перенесене завучем, та про це не зміг дізнатися клієнт через свою ж необачність, та це розцінюється, як неповага. Якщо тимчасово немає можливості відповісти на дзвінок, будь ласка, перетелефонуйте у Ваш вільний час або надішліть смс (з підписом "від кого ", вказавши П.І.Б. саме дитини).

 

Інші умови

 

1. Умовами договору не передбачено виконання шкільних домашніх завдань, проте правильність виконання може бути перевірено в разі наявності заздалегідь виконаного шкільного домашнього завдання.

2. Якщо Вам необхідно особисто поспілкуватися з учителем, треба обов’язково попередньо домовитися про зустріч по телефону. В іншому випадку Вас можуть не прийняти (через короткі перерви).

3. Клієнт повинен приходити на урок за 3-5 хвилин (це буде перерва). Запізнення враховується, як проведений вчителем час уроку.

4. Двері навчального центру завжди зачинені (для забезпечення безпеки життя клієнтів), тому терпляче дочекайтеся закінчення уроку, і Вас впустять. Серед уроку кожен дзвінок у двері може ігноруватися – вчитель має право проводити урок у спокої та без жодних сторонніх втручань у його діяльність. Проте, Клієнт, що запізнився, обов’язково потрапить на урок (бо на нього чекатимуть).

5. Представники адміністрації під час уроку мають право працювати з засобами комунікацій (телефон, комп’ютер тощо).

6. Якщо клієнт поводиться неадекватно (якщо це виражається у поведінці, ставленні до персоналу центру, висуває свої вимоги, які суперечать здоровому глузду або нашим правилам, описаним у даному договорі), співпраця із таким клієнтом припиняється.

 

Святкові дні. Не вчимося: День знань - 1 вересня, День захисника України - 14 жовтня, Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні), Різдво – 25 грудня, 7 січня, Міжнародний жіночий день - 8 березня, Міжнародний день солідарності - 1 травня, День Перемоги – 9 травня, Великдень (2 дні), Поминальний день (1 день), Трійця (2 дні), День Конституції - 28 червня, День Незалежності - 24 серпня.

 В ці дні навчання не проводиться, проте на місяць має бути обов’язково не менше за кількість занять Клієнта за Договором (п.1). Якщо випадає менша кількість занять, то пропущені заняття будуть відпрацьовані в обов’язковому порядку в кінці місяця (п.2), на канікулах, або у призначений час, де є вільне місце в учителя. 

 

У нас панує лише здорова атмосфера

Віддаючи свою дитину до нас, батьки можуть бути спокійними. У нашій організації підтримується здоровий, дружелюбний мікроклімат, у якому плідно взаємодіють учителі, учні та їх батьки. Внутрішній спокій клієнта на першому місці для нас. Саме тому ми ретельно відбираємо учителів та приймаємо на навчання лише адекватних клієнтів.  

Дуже важливо не допустити наклепів, чванства та будь-якої негативної поведінки! Тож поважаймо один одного та співпрацюймо плідно! 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вхід на сайт