Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Шипучка і дитинчата

(Оголошення редагується, зайдіть пізніше)

Гортайте донизу…

Кексик

Привіт. Я Кексик. Я гостюю тут у бабусі з мамою та двома сестричками. Ми тут народилися і нам тут подобається, але мама часто гоняє від нас сусідських котів та кішок. І бабусиних теж. Знайомитися хочуть. Зась. Ми вже великі, скоро вже зможемо на рівних розмовляти з Барсиком, а мама боїться якоїсь Мурки.

Та це такі справи. Ой що розповім! Приходили фотографи. Я так позував старанно, що, певне, мене першого заберуть у родину. Мама каже, рано чи пізно кожен котик знаходить гарну родину. Так просто має бути. А ще ми повинні мурчати. Зараз ходжу на курси до репетитора. У мене гарно виходить! Мур-р. Я вам подобаюся?

Заберіть мене: 073 157 72 74, 098 443 70 57 (Лідія)

________________________________________________________

Цукерочка

А я Цукерочка-сестричка. Так мене назвала тьотя фотографиня. Ще вона сказала, що я гарнюня. І я це знаю, бо я вся в маму. Матуся мене всього навчає: і жмаки лапками, і мурчати – в мене гарно виходить. Певне, після школи піду навчатися на масажиста та рефлексотерапевта.

У мене велике майбутнє, якщо потраплю до гарної родини. У нас незабаром випускні іспити. Закінчується мамина школа. Я буду сумувати за матусею, але усі кішечки повинні знайти собі гарні родини. І нам допоможуть знайти гарного господаря. А може, це будете ви!? Мерщій телефонуйте нам!

Заберіть мене теж: 073 157 72 74, 098 443 70 57 (Лідія)

________________________________________________________

Мармеладка

Я Мармеладка. Доброго дня. Я трохи сором’язлива. А ще я боюся за своє майбутнє. Як воно буде там – у новому домі, в новій родині?! А раптом, я не так мурчатиму? А якщо випадково царапну лапкою? Я боюся, що мене не візьмуть або виженуть.

Мама мене заспокоює, каже, що всі кішки знаходять родини, навіть ті, в яких щось не виходить. З часом вони обов’язково навчаються усіх премудростей котячої справи. Час покаже. А поки чекатимемо. Ех, мамо! А до кого потрапиш ти?

Заберіть мою маму і мене: 073 157 72 74, 098 443 70 57 (Лідія)

________________________________________________________

Шипучка

Це знов я, Кексик. Зараз покажу нашу маму. Тихіше! Не відлякніть! Вона он де, за дверима, стереже Барсика. Зараз він отримає на горіхи. Утік. Бідолашний Барсик. Все ще хоче познайомитися. А вона нас лише захищає.

Наша мама – найкраща мама у світі! Вона нас захищає, навчає, годує. Вона також готується до нового господаря. Така котяча доля. Народити кошенят, виростити їх, виховати та віддати в добрі руки. Вона гарна. Візьміть її теж хтось. Від нас, діточок, дуже велика подяка.

Заберіть нашу маму: 073 157 72 74, 098 443 70 57 (Лідія)

________________________________________________________

Коментар господині:
“Кішку підкинули під двір. Живуть у мене з народження. Кошенятам місяців по 2. Дуже лагідні, ніжні, граються з дітьми, привчені до лоточка”.

Телефонуйте: 073 157 72 74, 098 443 70 57 (Лідія)

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *