Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Кішечка Кнопка

Під Новий рік добрі люди позбавили маленьку її дома, безжалісно викинули на вулицю. А самі пішли пити шампанське та загадувати бажання. Так у маленької почалося нове життя у підвалі.

Малій випала непроста доля. В 9 місяців народила кошенят, яких не знайшли. Певне, поїли коти. Після стерилізації кішка стала спокійною, йде на контакт. Потрібно заслужити її довіру – як вона стане вам найкращим другом та улюбленим членом родини. Кішечка чудово знає лоток, із цим проблем не має бути.

Є прикмета, що чорно-білі кішки – домашні талісмани. Вони забезпечують захист житлового приміщення від проникнення ворожої енергетики. У країнах сходу це – найщасливіший талісман. Гладити таку кішку – до здоров’я господаря та його родини. Якщо господар працює з великою кількістю людей, саме чорно білі коти захистять від пристріту та негативу, допоможуть відновити ауру.

Кішка допоможе вам, а ви допоможіть їй! Нехай маленька знайде свій дім до цього вже Нового року і відсвяткує його, можливо, разом з Вами!

Кішці 1 рік і 3 місяці приблизно.

З приводу Кнопи телефонуйте Ірині: 0966703768

Коментар фотографа: “Спочатку кішечка поводила себе дуже сором’язливо, ставилась із деякою недовірою, близько до себе не підпускала. Але, коли побачила, що їй нічого не загрожує, дозволила себе пофотографувати. Думаю, їй потрібен деякий час, щоб звикнути до нової людини. Знайомитися з Кнопою потрібно делікатно та ненав’язливо – тоді вона довіриться людині і покаже, яка вона ніжна та лагідна.”

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *