Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Кішечка Муся

Кішечка знайшла родину

Дуже не схожа на вуличну кішку, хоча не має свого власного дому. Проте дуже шукає люблячого господаря чи господиню. Не схожа на вуличну ані зовнішньо, ані внутрішнім світом. Вишукана киця, зовнішньо подібна до Норвезької лісової. Розкішна, пухнаста, доглянута. Дорога насправді кицюня.

А колись вона таки була домашньою. І ми впевнені, що буде. Так красу хтось обов’язково захоче. А під красою ще є душа, яка прагне тепла та любові.

Кішка стерилізована. Після операції, знаходячись на перетримці, довела, що з лотком вона на “ти”. Це навик з попереднього її життя – домашнього. Чи було воно в неї солодким?!

Вона дуже прагне до родини. Всюди ходить за людьми, що опікуються нею. Дуже ласкава, контактна, лагідна та спокійна. Кішці 1 рік і 2 місяці приблизно.

З приводу Мусі телефонуйте Ірині: 0966703768

Коментар фотографа: “Муся – просто диво! Дуже контактна киця. Її потрібно було погладити перед фотосесією. Муся увесь час мурчала і навіть робила жмаки-жмаки лапками на старому пеньку. Вона й на коліна готова була піти, але ми були зайняті справою)). Дуже спокійна і лагідна кицюнька. Підійде у якості друга, компаньйона”.

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *