Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Котик Пуфік

Я Пуфік. Мене назвали так через те, що я великий та м’якенький. А ще я добрячок.  Я люблю ходити за всіма по п’ятах: за моєю тимчасовою господинею, за її котиками та за собачкою. Коли вони поруч, мені спокійно, адже я практично не бачу та не чую. Мені довелося підлаштовуватися під цей світ, відчуваючи лише запахи та оточуючі вібрації.

Зі мною трапилося нещастя. Я гуляв і потрапив під машину. Певне, з цієї причини я втратив колишню сім’ю. Я не пам’ятаю навіть, чи була вона. Мене дуже довго лікували. Але відтепер я почуваюся добре і повинен жити по-новому. На знайомій мені території я ходжу сам, без чиєїсь допомоги, орієнтуючись за запахами та тінями.  Знаєте, як добре ми чуємо своїми носиками ?!

Мені постійно кажуть, що у мене дуже сумний погляд. Так, я часто сумую, бо хочу знайти сім’ю, де мене будуть носити на ручках та чухати животик. Ще я розумію, що всі ми повинні відправитися в різні сім’ї. Але мені і радісно в той же час. Я сподіваюся, що у мене буде хороший господар або господиня, затишний двір або квартира, що у мене будуть брати та сестрички, з якими я зможу грати й бігати, що мене не будуть ображати… Адже я люблю людей і собак. Я навіть був нянькою для маленького цуценяти деякий час.

Люди, якщо у вас є собаки, ми можемо подружитися. Станьте моїми господарями! Зі мною можна спати в обіймах, я анітрохи не проти. Я навіть за!  Я люблю, коли мене чухають і гладять. Я дуже ручний котик і хочу швидше до турботливих обіймів. Я подарую вам свою любов! Тільки любіть мене!

Телефонуйте з приводу мене: 0983196653

P.S. від фотографа Пуфіка: “Котик справді лагідний, контактний і дійсно орієнтується на місцевості дуже добре, якщо вона йому знайома. Поки фотографувалися – не сидів на місці, навіть побував на дереві! Такому котику потрібно суспільство. Краще, щоб він був у родині другою тваринкою. Добре уживається з кішками та собаками (не відкрито агресивними, звичайно ж). Тому, якщо знайдеться любляча сім’я, готова прийняти його таким, який він є, Пуфік буде щасливий “.

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *