Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Програма лояльності від “AB-Lingvo”

Наша компанія надає наступні знижки:

–  10% на другий та подальші предмети, що вивчаються у нас;

– 40%  за 4 приведених клієнтів (по 10% за кожного; тож додатково ви матимете 10, 20, 30 та 40% знижки в залежності від кількості залучених клієнтів)

Програма лояльності

Починаючи з вересня 2013 року, на постійній основі діє програма лояльності для наших клієнтів, які відвідують заняття не менш 2 разів (уроків по 45 хв.) на тиждень.

Умови

  • Якщо Ви почали навчання у нас із вересня по грудень включно, то з вересня наступного навчального року Ви отримаєте 3% знижки на весь наступний навчальний рік і літній період. Умова: з початку Вашого навчання до кінця травня необхідно мати безперервний стаж навчання, при цьому перерва на канікули та літній період не враховуються: через них стаж не переривається.

  • Якщо Ви з нами протягом двох років, то з вересня наступного року Ви матимете 5% знижки на рік. Умови ті самі, проте на відміну від першого року потрібно навчатися з вересня місяця, а не розпочати навчання з вересня по грудень включно.
  • Провчившись у нас три роки, Ви отримаєте 7% знижки на наступний рік з вересня місяця.  Умови ті самі, проте на відміну від першого року потрібно навчатися з вересня місяця, а не розпочати навчання з вересня по грудень включно.

Доповнення: округлення суми оплати після віднімання відсотків до цілих чисел відбувається за математичним принципом.

Можливі питання:

  1.  “Чи отримаю я знижку на наступний рік, якщо перший рік навчання розпочнеться в січні?” – Так, якщо почнете навчання до 30 квітня та будете відвідувати наш центр у літній період (із червня по серпень включно) і навчальний стаж не буде перериватися (окрім зимових та весняних канікул, вони не враховуються за переривання стажу).
  1. “Як бути, якщо треба влітку з’їздити на море, чи стаж через це перерветься?” – Пропущену кількість уроків потрібно відпрацювати заздалегідь або після повернення. В такому випадку стаж не перерветься.

Шановні клієнти! Дуже уважно прочитайте наступне! 

Отримувати знижки на навчання  та брати участь у програмі лояльності ви маєте право у разі, якщо за вами не зафіксовано порушень фінансових пунктів договору надання послуг репетиторів. Якщо ви вчасно (з 24 по 31 число) оплачуєте наші послуги, ми вчасно сплачуємо вчителям зарплату та без затримок вносимо орендні та податкові платежі. Пам’ятайте та з розумінням поставтеся до того, що у нас теж є фінансові зобов’язання перед іншими особами та державою!

Якщо ви є зразковим платником (ми не заборговуємо зарплату, не платимо штрафів та неустойок) – у такому випадку ми можемо дарувати вам знижки.

Одноразові порушення терміну оплати не враховуються. Ми розуміємо, що бувають різні випадки. Лише просимо повідомляти про перенесення оплати заздалегідь.

Увага! Клієнти, які з якихось особистих причин (окрім форсмажору) порушують умови оплати послуг за договором, позбавляються знижок за приведених клієнтів та не беруть участь у програмі лояльності (попередні знижки по лояльності скасовуються).

Адміністрація

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені