Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Тільки у найкращі ручки!

Дві маленькі котодівчинки чекають на своїх господарів. Кошенята оброблені від паразитів, пройшли огляд лікаря та взяли участь у фотосесії, щоб швидше знайти собі родину. У майбутньому будуть обов’язково стерилізовані.

Дівчатка дуже допитливі, жваві та грайливі, обидві муркотухи. Які ж вони чудові!

Перша сестричка має дуже незвичайний мармуровий окрас. Вона трохи непосидюча, дуже швидка, любить бігати, стрибати. Ну, і котячі смаколики, звісно, теж. І не забудьте придбати малечі іграшкову мишку або м’ячика. Кішечка буде радувати вас своїми витівками. З цією дівчинкою ви точно не сумуватимете!

Друга сестричка дещо спокійніша. Вона має чорні та руді плями на своїй білій шубці. У народі кажуть, що трьохмастні кішки приносять добробут у дім. Не знаю, чи варто вірити народним повір’ям, чи ні. Але гарний настрій та позитив з цією малою вам точно гарантований! Кішечка дуже чекає на свою людину, яка чухатиме за вушком, гратиме з нею та пригощатиме котячими ласощами.

Щоб познайомитися з кошенятами, телефонуйте за номером: 0674643539

Коментар фотографа: “Кошенята дуже гарні, милі. Голосно мурчали, коли брали їх на руки. Дівчатка дуже рухливі, спочатку намагались втікти, потім, коли отримали свої смаколики, погодилися на фотосесію😺. Можете узяти одразу двох у сім’ю, щоб кицькам не було сумно🥰”

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *