Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Батьки нашого міста обирають якість

Згідно досліджень навчального центру “AB-Lingvo”, якщо ще у 2012 році одним із найвирішальніших критеріїв при виборі репетитора була відносно невисока вартість послуг, то в останні роки, зважаючи на стрімкий попит на педагогічних спеціалістів саме нашого центру, проявляється більший інтерес до якості, відштовхуючи питання ціни на другий план. Споживачі розуміють, що за низькою ціною зазвичай стоять: невисока якість спеціаліста, спеціалістом може бути студент (до речі, якість може бути на доволі високому рівні, неможна недооцінювати, проте немає досвіду роботи), і третє – спеціаліст має сумніви щодо своєї кваліфікації.

Обравши першого, споживач ризикує просто згаяти час та гроші; надавши перевагу другому – ризик натрапити на низьку якість 50 х 50, умовно кажучи; третій випадок теж не гарантує, що спеціаліст зможе доступно та якісно викласти матеріал вашій дитині. Саме тому, маючи таку можливість (наявність у місті навчального центру з усіма необхідними учителями «під одним дахом»), батьки обирають послуги репетиторів саме спеціалізованого закладу.

Чому обирають наш спеціалізований навчальний заклад “AB-Lingvo”?

У питанні вибору найважливішу роль відіграє рівень якості викладання відібраних учителів, по-друге, важливим фактором є контроль роботи учителів з боку адміністрації, по-третє, підтримується постійний зв’язок із батьками. Тож ви можете бути впевнені, що викладання вестиметься належним чином з орієнтацією на результат, що ваш учитель не займатиметься своїми домашніми справами серед уроку, і що про будь-які негаразди у навчанні або пропуски уроків вас неодмінно попередять.

Місцезнаходження усіх викладачів у одному центрі та розташування центру недалеко від зупинок транспорту – фактори, які теж мають значимий вплив на рішення співпрацювати з нами. Ми також пропонуємо нашим клієнтам зручний графік відвідування з вихідними днями включно.

У нашому навчальному центрі – власна система оцінювання знань. На відміну від загальноприйнятої шкільної системи, за нашою заробити 12 балів набагато важче, проте це справді показник якості!

Як ми відбираємо учителів?

Кожен претендент на вакансію «учитель “AB-Lingvo”» проходить конкурсний відбір. На відміну від державних навчальних закладів, які приймають на роботу вчителів лише на підставі наявності диплома, ми запрошуємо до нашого колективу лише тих, хто справді володіє своїм предметом та має гарні риси характеру. У нас кожен учитель повинен підтвердити свої знання. Просто закінчити вищий навчальний заклад – недостатньо. Якщо є знання, але це нетолерантна та нетерпляча людина – ми відмовляємо такому кандидату.

Що складають наші вчителі при прийомі на роботу?

Обов’язковим є тестування з предмету та співбесіда з кандидатом, на якій ми виявляємо риси характеру, притаманні людині, та з’ясовуємо, чи можна даному спеціалісту передати наших дітей на навчання. Якщо за усіма критеріями кандидат підходить для нашої організації – він прийнятий на роботу.

Але це ще не все. Обов’язковим є проходження практики даним спеціалістом у нашому головному офісі у місті Шостка. Це спеціальне навчання у наших висококваліфікованих колег, які здебільшого працюють у нас з самого заснування навчального центру. Ми працюємо на якість для наших клієнтів вже 10 років.

Як ми готуємо вчителів, які прийшли до нас на роботу після вищого навчального закладу?

Як ми ставимося до претендентів, які не мають робочого стажу? – Наша позиція така: кожна людина повинна десь напрацювати свій робочий стаж, щоб у неї було не менше року, 2-х, 4-х років стажу, як то вимагає більшість роботодавців. Ми даємо таку можливість тим спеціалістам, які справді мають відмінні знання зі свого предмету. Часто спеціалісти після вишу показують набагато кращі результати зі свого предмету, ніж ті, що пропрацювали у школі 5, 10, 15 років.

Ми не візьмемо на роботу вчительку з 10-річним стажем, яка робить помилки у письмовому тесті. Якщо новачок має кращі знання, то навчити його принципам роботи з дітьми в “AB-Lingvo” та взаємодії у колективі – справа техніки, а навчити робітника із досвідом у 10 років англійській мові, у якого купа помилок у тесті, – це неможливо ані теоретично, ані практично.

Наші молоді спеціалісти окрім стажування у досвідчених колег центру відвідують цілий комплекс окремих заходів стосовно адаптації до робочого колективу, до дитячого колективу, відносно ознайомлення з принципами роботи приватних навчальних закладів, вивчення внутрішніх правил поведінки, правил дій у різних ситуаціях, поводження з клієнтами тощо… За кожним молодим спеціалістом закріплені наставник та контролюючий та відповідальний за нього завуч, який відвідує уроки нашого спеціаліста з необхідною частотністю.

Для нас вкрай важливо, щоб наші вчителі надавали послуги максимально професійно. Тому адміністрація закладу робить усе можливе, аби задовольнити попит населення на послуги найвищої якості.

Іще один цікавий факт, який важко ігнорувати: діти полюбляють займатися у активних, приємних, життєрадісних та оптимістичних молодих учителів, а не у їх колег пенсійного віку, які вже є втомленими від роботи ти змучені життям. Але ми жодним чином не проти вчителів старшого віку, такі люди працюють у нас також. На відміну від своїх шкільних колег, вони настільки цікаво викладають матеріал, що одразу видно – перед вами справжній професіонал своєї справи. Він активний, повний життєвої енергії, у нього є натхнення, жага до самовдосконалення… А такі вчителі – еталон, на який рівняються усі наші спеціалісти.

Чому ще “AB-Lingvo”?

Не зважаючи на те, що заняття у нас коштують, можливо, дорожче (51-55 грн./заняття), проте вони є якіснішими. Окрім цього ми ще надаємо нашим клієнтам можливість отримувати знижки до 100%, тобто можна навчатися навіть безкоштовно, якщо за вашою рекомендацією до нас прийде 10 дітей. А ще у нас діє «Програма лояльності», за умовами якої ви отримуєте 3, 5, 9% знижки на навчання у нас на 2-й, 3-й та послідуючі роки, якщо ви навчаєтеся у нас.

Вересень надворі, вже саме час підбирати репетитора. Звертайтеся до наших кращих учителів міст Шостки, Конотопа та Кролевця! Вони стараються надавати вам якомога кращі послуги, а адміністрація центру гарантує вам пильний контроль за навчальним процесом. Разом ми зробимо процес отримання освіти кращим та ефективнішим. Гарного початку навчального року та успіхів в учнівських буднях!

Чиж М.В.

P.S. Якщо статтю прочитав учитель, який мріє працювати у злагодженому колективі та бажає розвиватися серед професіоналів, то він може звертатися до нас. 

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені