Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Як записатися на заняття?

1. Перегляньте інформацію, подану на нашому сайті. Опис послуг та ціни на них подані в спеціальних розділах – меню сайту ліворуч  та  верхнє меню.

2. Зв`яжіться з нами за телефонами відповідно місцевості (Шостка, Конотоп, Кролевець). Для онлайн занять меж не існує, телефонуйте на будь-який номер. Контактні дані розміщені в розділі “Наші контакти” у верхньому меню сайту або праворуч на сайті. Дізнайтеся про все, що Вас цікавить. Ми завжди раді надати Вам детальну інформацію.

3. Після того, як Ви готові скористатися послугами наших викладачів, ми погоджуємо з Вами дату та час, коли Вам зручно прийти до нас та укласти з нами договір про надання послуг. Цей договір описує загальні положення та правила щодо навчання в нашому закладі. Призупинити або завершити навчання можна в будь-який момент за бажанням клієнта.

4. Далі Ви приходите до нашого навчального центру, укладаєте договір, проходите тестування по предмету, який вас цікавить, та Вам пропонують дні та час занять. Сплачувати за заняття Ви починаєте лише з фактично 1-го заняття, тобто тестування безкоштовне.

5. Оплата за навчання перших трьох занять може проводитися поурочно: прозаймалися 1 заняття – сплатили за нього. Починаючи з 4-го заняття навчання, діє помісячна передплата послуг.

У нас панує лише здорова атмосфера

Віддаючи свою дитину до нас, батьки можуть бути спокійними. У нашій організації підтримується здоровий, дружелюбний мікроклімат, у якому плідно взаємодіють учителі, учні та їх батьки. Внутрішній спокій клієнта на першому місці для нас. Саме тому ми ретельно відбираємо учителів та приймаємо на навчання лише адекватних клієнтів.  

Дуже важливо не допустити наклепів, чванства та будь-якої негативної поведінки! Тож поважаймо один одного та співпрацюймо плідно! 

Нижче в коментарях можна ставити нам питання. Бажаємо Вам успіхів у навчанні!

Адміністрація

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені