Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Робота для вчителів в “AB-Lingvo”

Робота в м. Шостка та Конотоп 

Робота для вчителів у AB-Lingvo

Робота для вчителів, вимоги: конкурс, тестування на профпридатність, готовність до перенавчання. 

Надсилайте ваше резюме на мейл: ab-lingvo@i.ua 

Як отримати роботу в “AB-Lingvo”

Це важливо! Обов’язково прочитайте! 

Ви молодий учитель, який щойно випустився з навчального закладу, але маєте гарні знання з Вашого предмету? Ви вчитель, який практикує у школі, але бажаєте працювати ще на одному місці роботи? Ви на пенсії? Все одно Ви нам підходите. Головне – знання, любов до дітей, гарний характер, бажання працювати та досягати успіхів! У нас є робота для репетиторів у містах Шостка, Конотоп, Кролевець.

Які вимоги до вчителів ми висуваємо?

Претенденти на посади вчителів “AB-Lingvo” відбираються на конкурсній основі. По-перше, кожен має пройти письмове тестування на знання предмету.

Робота для вчителів

По-друге, важливим фактором, що впливає на наше рішення прийняти Вас на роботу, є наявність у Вас позитивних людських особистих якостей.

Як починає працювати учитель “AB-Lingvo”

  1. У перший місяць роботи Ви маєте відвідати заняття своїх колег у м. Шостка. Для Конотопа та Кролевця: Вам потрібно буде 1-2 рази приїхати до головного офісу з Вашого міста та відвідати заняття у Ваших колег у якості навчання. Відрядження займатиме 1 день, та нічне перебування не знадобиться.
  2. Протягом 1-2 тижнів (призначатимуться певні дні, 2-3 на тиждень по 2-3 заняття на день) вам потрібно відвідувати уроки нашого досвідченого вчителя. Цей захід відбуватиметься по Вашому місцю роботи.
  3. Іноді, особливо посеред навчального року, буває так, що ми не одразу можемо надати вам велику кількість учнів, за зрозумілих причин. Якщо ви готові працювати з кількома учнями – ми починаємо з вами роботу. Велика кількість годин одразу може бути тоді, коли у нас відкрита вакансія та є у наявності певна кількість клієнтів, які очікують на навчання. Зазвичай це початок нового навчального року.

Якщо Ви згодні на наші умови, надсилайте нам резюме на мейл: ab-lingvo@i.ua, вказуючи у полі «тема»: «Резюме від …».

До листа додайте текстовий документ у форматі doc. У ньому якомога більше напишіть про свій досвід роботи, освіту, додаткові вміння та навички – все те, що нас може зацікавити в Вашій персоні та в особистості як спеціалісті.

Якщо у Вас є питання, можете ставити їх у коментарях. Або телефонуйте:

(096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Також почитайте статтю Як знайти роботу після закінчення внз?

У кінці статті є відгуки наших учителів про роботу в “AB-Lingvo”.

Учитель “AB-Lingvo”!

Цією посадою слід пишатися! Саме до нас віддають таких діток, яких не можуть “витягнути” або з якихось причин не помічають шкільні педагоги. Саме до нас ведуть дітей, які поглиблено вивчають предмети, бо ми не є зацікавленими особами у шкільних справах наших вихованців.

Саме наші спеціалісти присвячують дитині свій час цілком, а заняття, на яких дитина була відсутньою, мають бути відпрацьованими, а матеріал засвоєно, бо ми розуміємо, що від цього безпосередньо залежить наш добробут. А це є найкращою гарантією якості для наших клієнтів!

Наші діти займають призові олімпіадні місця, наші дорослі студенти успішно їдуть за кордон. Тому наших вихованців щороку стає все більше. Ми пишаємося тим, що ми, вчителі “AB-Lingvo”, можемо позитивно впливати на прийдешнє покоління, допомагати молодим людям досягати результатів та здійснювати їх мрії.

Колектив Навчального центру “AB-Lingvo”

Шановні вчителі, претенденти на посаду вчителя навчального центру “AB-Lingvo”!  

До вашої уваги електронна книга “Наша організація”, Завантажуйте та читайте! У ній є пропозиція кар’єрного росту для вас…

Ми у Facebook

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені