Історія “AB-Lingvo”

Наша задача – нести освіту в оселі…

Вітаю. Я – Максим Васильович Чиж, засновник та директор компанії “AB-Lingvo”. Ми займаємося наданням тьюторських послуг жителям міст Шостка та Конотоп (у приміщеннях центру), Кролевець та інших міст (онлайн). Наші вчителі викладають іноземні мови та інші шкільні предмети.

На цій сторінці сайту ми разом писатимемо історію нашої організації.

Як усе починалося

У 2007 році моя репетиторська діяльність була офіційно оформлена через узаконення стосунків з нашою державою. За плечима тоді було 6 років державної педагогічної практики.

2007 був переламним моментом у моєму житті: облишення державного робочого місця, реєстрація власної справи, довготривалі проблеми зі здоров’ям, зникнення абсолютної більшості друзів, професійний кар’єрний підйом… Не дивлячись ні на що, життя круто змінилося.

Перші два роки роботи – стрімкий розквіт: поява перших працівників, зростання кількості клієнтів, відкриття додаткових офісів у м. Шостка, також у віддалених районах міста.

Розширення організації

2013 рік – рік підкорення нових міст: Конотопа та Кролевця. Ці гарні міста та їх жителі очікували на мій прихід, тому справи у цих філіях пішли одразу вгору.

Далі розпочалася війна на сході нашої країни… І триває досі (на момент написання цієї замітки) з усіма її економічними наслідками… В таких умовах працювати непросто. Ми стараємося робити все можливе, щоб утриматися на плаву та утримати наших працівників, щоб надати дітям наших міст якісну освіту.

Дві глобальні кризи

2016 рік – нова економічна криза: відбулося подвоєння мінімальної зарплати, збільшення податків, пенсійних відрахувань (у стільки ж разів), комунальних та орендних платежів тощо. Ми змушені були істотно піднімати ціни на наші послуги, щоб забезпечити наших співробітників валідними зарплатами, сплачувати податки і таке інше.

Ми це пережили. Далі розпочалася кадрова криза, коли вчителі (нашої країни) почали масово виїжджати за кордон, і знайти працівників для наших діток ставало все важче. Не дивлячись ні на що, наші віддані працівники залишилися з нами, а також прийшли нові педагогічні кадри, які досі з нами.

Нове дихання

2017 – проблеми зі здоров’ям. Це був час значних змін, величних осягнень та кардинальних змін. Переосмислено суть діяльності компанії, обрано більш пріоритетні напрямки, посилено усі галузі надаваних послуг. Нове життя, нові зміни в бізнесі, новий приток клієнтів, кінець стагнації.

Далі – розвиток, професійне та моральне зростання наших тьюторів, збільшення чисельності клієнтів попри закриття декількох офісів (задля оптимізації витрат).

Незаплановані зміни

2020 приніс усьому світу колосальні зміни. Наш навчальний центр на час карантину перейшов повністю на онлайн-навчання. Як виявилося для наших клієнтів, нічого в тому страшного не було: ті самі вчителі, тільки в екрані, урок – незмінний. Важко було найменшим вихованцям, коли вони потребували допомоги дорослих з технічними моментами навчання (ґаджети та зв’язок). Але всі ми: діти, їх батьки та вчителі, це пережили, стали сильнішими і тепер навіть не всі хочемо повертатися до навчальних кабінетів. Але я не бачу в цьому проблеми. Хто хоче – залишається на онлайн навчанні в “AB-Lingvo”.

У нас чудовий досвід, завдяки епідемії, якщо так можна висловитися. І малечі не треба їхати через усе місто до нас на навчання у дощ та мороз. Вдома тепло, затишно, звично. Лише до тебе приходить учитель у твоєму екрані.

Зміни до кращого

2020 став ще одним проривом у моєму житті та житті організації. Я закінчив навчання на РРС-спеціаліста (рекламна діяльність, контекстна та таргетингова реклама, соціальні медіа). Це значно посилює позиції нашої компанії: люди вже дізнаються, що навчання онлайн – не є чимось страшним, як більшість собі це уявляла раніше, або як це відбувається у школах. Ми не залишаємо учнів сам на сам з навчальною програмою – у нас звичайний урок, коли учень бачить учителя, а учитель – учня.

Ось, що думають наші клієнти з цього приводу: ВІДГУКИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

У 2020 ми оновили наш сайт, перенесли його на іншу платформу. Тепер він виглядає значно краще. Тепер легше та швидше на ньому можна знаходити інформацію.

Привіт, Онлайн!

Також цього року ми цілком перевели місто Кролевець на онлайн навчання через повну відсутність кваліфікованих кадрів у цьому місті. До цього, з 2013 року, ми самі, я та моя помічниця (помічник директора) приїздили викладати в це місто (протягом 7 років). Але довго таке життя тривати не може – життя на два міста. Тому ми залишили собі викладання у м. Конотоп, а дітей Кролевця перевели в онлайн-простір.

Тепер ми розвиваємо компанію у містах Шостка та Конотоп разом з нашими вчителями. Також займаємося онлайн-викладанням. За цим – майбутнє!

Бажаємо вам процвітання та гарних результатів з потрібних вам предметів. Отримати кращу професію – пріоритет у житті кожного учня, студента, дорослої людини. Ми вам у цьому допоможемо, бо робимо це професіонально! Ми живемо навчанням, нас це надихає, ми драйвуємо від цього. Тож і вам бажаємо драйву!

2022 – прийшла біда у нашу країну

Ворог, російська федерація, вторгся на наші землі вбивати наших громадян, українців, незалежно від наших політичних прихильностей та володіння нами російською мовою. Ці фашисти вбивають усіх ні за що – просто за те, що ми існуємо, що ми є кращими за них, що живемо багатше.

В роботі “AB-LIingvo” майже стався колапс, після якого ми й досі намагаємося очухатися: багато наших учнів виїхали за кордон, та в них змінилися пріоритети стосовно вивчення мов, тож багато наших учителів втратили великі обсяги своїх заробітніх плат. Подібне відбувається повсюдно. Ми вистоїмо! Народ України вистоїть та обов’язково процвітатиме!

Станом на кінець серпня учні нашого навчального центру починають повертатися, також приходять нові. Наші працівники вірять у краще та чекають на своїх вихованців. Усе неодмінно буде добре. Усе буде Україна!

З повагою, директор М.В. Чиж

Поширити: