Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Що вам дасть навчальний центр, чого не дасть окремий репетитор?

Коли виникає потреба записати дитину на заняття з того чи іншого предмету, кожен з батьків, напевне, переймається тим, аби потрапити до висококваліфікованого спеціаліста з предмету, який їм потрібний. І як зробити так, щоб навчатися було зручно та приємно?

Відповіді на питання дає директор Навчального центру “AB-Lingvo” Максим Васильович Чиж.

«Наша організація має потужний досвід роботи в місті Шостка та Конотоп. За цей час ми вдосконалили стратегію та  відпрацювали тактику роботи закладу таким чином, щоб бути максимально корисними нашим клієнтам: давати гарні знання за відповідні до цього гроші, пропонуючи нашим клієнтам знижки на навчання за рекомендації та за навчання у нас на другий та наступні роки. Таким чином, можна зробити навчання для дитини навіть безкоштовним.

Звісно, вартість навчання у нас може бути вищою від окремих репетиторів, адже до її складу входить обов’язкове оподаткування, відрахування до пенсійного фонду (чого часто не роблять заняті у себе вдома вчителі), оплати оренд та комунальних платежів тощо. Проте у нас є цілий ряд беззаперечних переваг.

Це те, чого не дасть клієнтові жоден окремий учитель, який викладає на дому: усі предмети «під одним дахом», контроль навчального процесу з боку вищого керівництва, відсутність зацікавлених сторін у взаємодії «учитель-учень» (жодних улюбленців учителя та аутсайдерів), унікальні програми викладання у кожного нашого окремого вчителя, обмін досвідом між учителями, можливість відвідувати заняття по вихідних, контроль відвідування занять адміністрацією, відповідальний зв’язок з батьками, аналіз шкільних оцінок…

Ми щомісяця випускаємо власну газету з цікавою та корисною інформацією для батьків. Можемо також підібрати максимально зручний для вас час навчання (за необхідності обрати вчителя зі зручним для вас часом, якщо є вільні спеціалісти на момент запиту клієнта). Ми також надаємо безкоштовно літературу на час навчання.

Як до нас потрапити?

Телефонуйте за номерами на цій сторінці газети або на нашому сайті, дізнавайтеся про наявність вільних місць, а далі вам розповість наш менеджер, куди приходити та які речі з собою брати на урок. Також ми укладаємо з клієнтами договір, у якому описані всі моменти нашої співпраці та викладено чіткі правила та інструкції щодо навчального процесу.

Важливо!

На першій строінці газети та на нашому сайті розміщено інформацію стосовно місць розташування наших офісів. Ми знаходимося лише за цими адресами. Жодні інші місця окрім офіційно вказаних – не є навчальними кабінетами від нашої організації! Попереджаємо про шахраїв! У нас були подібні випадки, коли клієнти записувалися наче до “AB-Lingvo”, а потрапляли до стороннього репетитора, як потім виявлялося, через те, що той представлявся репетитором від “AB-Lingvo” (або працював в “AB-Lingvo”). У жодному випадку ми не телефонуємо клієнтам самі, аби запропонувати свої послуги!»

Kaileena

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені