Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Архів

Дистанційне навчання в “AB-Lingvo”

Вам подобається дистанційне навчання в “AB-Lingvo”?

(Інтерв’ю з нашою клієнткою)

Дистанційне навчання в “AB-Lingvo”. Детальніше про онлайн англійську…

«Я і не знала, що навчатися онлайн зовсім не важко. Більше того, вважала, якщо і займаються онлайн, то тільки дорослі діти або люди, які розуміють всю відповідальність і необхідність таких занять. Тобто їм потрібні  заняття для досягнення мети. З самого початку було заперечення, не сприйняття, як, думаю, у більшості людей, бо це нове і невідоме – не хочу, не буду, бо не знаю. Але в нашій родині є правило: «Не відмовляйся, поки не спробуєш!». Ми спробували і дуже задоволені», – такою була відповідь мамочки двох наших учениць, Осадчої Анни, стосовно питання про перехід на дистанційне навчання.

Перейти на віддалене викладання нашому навчальному центру довелося практично примусово, бо виходу іншого просто не було – усі заклади зачинені на карантин. Але ми разом із нашими лояльними клієнтами подолали ці труднощі. Батьки наших учнів та самі діти цілком задоволені таким навчанням. Звісно, не всі клієнти погодилися на онлайн навчання, проте ті, хто з нами у цей важкий для нас усіх час, змогли вже оцінити його переваги, та ми, вчителі центру, робимо усе, щоб покращити якість нашого викладання. Тож ми поставили ще кілька питань до Анни.

Дистанційне навчання в “AB-Lingvo”

– Чого Ви боялася найбільше, коли Вам запропонували онлайн навчання?

– Перше, що спало на думку – як відреагують діти, чи буде їм цікаво, зрозуміло на уроці. Були побоювання з приводу подачі матеріалу вчителем, було не відомо, як цей урок буде проходити. Але після першого уроку в однієї, а потім і в іншої доньки все стало на свої місця і всі побоювання зникли. Я побачила і почула як протікає урок, як займаються діти, що їм все зрозуміло, є зворотній зв’язок з учителем, який мало відрізняється від особистого спілкування (викладання в класі – примітка редакції).

– Які виникали складнощі, та як Ви з ними впоралися на початку роботи? 

– Перша складність – налаштування програми, я не дуже люблю це робити, але з допомогою вчителя все вийшло і, як виявилось, це не складно, якщо є бажання. Далі були питання з приводу роботи програми, тут допомогли вчителі. Після уточнення всіх нюансів роботи все стало зрозуміло. Також потрібно було налагодити роботу вчитель–дитина–я–учитель, бо необхідно було показувати д/з вчителю, а до цього – його отримати. А ще заповнити словник, записати правило (це більше стосується молодшої доньки, бо старша  вже займається 4 роки в “AB-Lingvo”, більш досвідчена). Після того як зрозуміла, як усе працює, і встановила алгоритм дій, все стало на свої місця, дякую вчителям за терплячість і розуміння.

Чи схоже для Вас онлайн навчання у нас зі шкільним? Чим саме? Якщо ні, то чим відрізняється?

– Взагалі не схоже. У школі – дистанційне навчання. У блозі вчителя  кожен день виставляють завдання з предметів (номери сторінок підручника і дуже рідко, як-то кажуть, якщо пощастить, коротеньке відео з темою уроку), а далі дитина залишається сам на сам з підручниками і батьками. Звичайно є в вайбері групи, вчитель завжди на зв’язку, але не зручно телефонувати часто. Тому так і виходить пояснення нових тем, вирішення прикладів, пояснення написання и т.д. – все на плечі батьків. І дуже добре, якщо вони розуміють, про що розповідають дитині, і в них є час для цього, а можливо – вони на роботі… А є ще і самостійні, контрольні роботи, які теж потрібно виконувати. Також звітність: все, що зробив удома, потрібно відправити на перевірку.  В “AB-Lingvo” онлайн навчання – пряме спілкування з учителем. Усі питання можна з’ясувати на уроці. Також для дитини, я думаю, важливо бачити вчителя, бо батьки є батьки, як би добре вони не пояснювали, з учителем змагатися не вийде. Навіть справа не в знаннях – відношення дітей різне, учитель для дитини  – авторитет у навчанні.

Що думають Ваші діти про онлайн навчання у нас? Чи подобається їм шкільне дистанційне навчання?

– Дуже подобається, у захваті від онлайн занять, кажуть: «І вчителя бачимо, і вдома знаходимося». До карантину у нас виникали іноді проблеми з транспортом, бо територіально все знаходиться в різних районах міста: школа, будинок, заняття в “AB-Lingvo”, і потрібно встигнути всюди. А взагалі то великої різниці діти не бачать, є вчитель, є заняття, є оцінки, є завдання.  Тим паче на даний час є з чим порівняти.  Шкільне дистанційне навчання дітям дається важко, мені навіть здається морально, бо немає прямого спілкування з учителем. Для дітей це дуже важливо!

Чи хотіли б, щоб Ваші діти вивчали усі шкільні предмети таким самим чином, як у нас?

– Звичайно, так, дітям подобаються онлайн заняття, і їх навіть не можна порівнювати зі шкільним дистанційним  навчанням, бо це різні речі.

У якій ситуації Ви порадили б займатися онлайн окрім карантину?

– Такі заняття можливі при захворюванні одного із учнів (якщо заняття в групі) або вчителя; зрозуміло, якщо є для цього сили.

Можливі, на мою думку, та це дуже зручно, коли пізні заняття будуть проводитися онлайн, особливо в зимовий період. Батькам не потрібно турбуватися, що дитина ходить темними вулицями, а після школи займається в безпеці вдома. У нас виникали такі питання інколи, бо батьки на роботі, дитину довести до офісу нікому, тому вона їде на заняття сама, з мамою на “телефоні”. Дуже турботливі моменти.

Коли з будь-якого приводу учень або вчитель  не може бути присутній на уроці, наприклад, невідкладне відрядження, або дитина виїхала за місто до бабусі. Це насправді інколи спричиняло не зручності для нас. Доводилося відмовлятися від поїздки або від відпрацювання уроку.

Коли є проблеми з транспортом в учнів з віддалених районів міста, або із сіл. Графік учителя не завжди можна відредагувати під автобуси всіх учнів, плюс фінансова  економія на оплаті транспорту, можна навіть узяти ще додатково урок! Так, і вчителям теж потрібно додому якось добратися. Як на мене, це не погана альтернатива.

І наостанок, чи порадили б Ви онлайн навчання у нас вашим знайомим?

– Так, бо онлайн навчання в “AB-Lingvo” має багато переваг: це і зручність, це і компетентність учителів, це й індивідуальний підхід до кожного учня. Можливо, декому ще важко зрозуміти, прийняти онлайн навчання, але потрібно спробувати, і, впевнена, воно того варте.

Ми так розуміємо, ви порадили б. А чи зробили Ви це вже? Звісно, жарт! Рекомендуйте свого вчителя Вашим знайомим, а ми надамо Вам знижки за програмою лояльності.

– Так, звісно, раджу постійно. Хочу побажати і батькам, і учням не зупинятися ніколи, особливо в набутті знань, а такі професійні вчителі, які працюють в “AB-Lingvo”, допоможуть Вам у цьому.

У свою чергу наші вчителі подякували турботливій мамі за виховання таких гарних учнів.

Юлія Миколаївна: «Уляна навчається в нашому центрі вже другий рік. Заняття відвідує в групі з хлопчиком. З перших уроків діти знайшли спільну мову. Протягом усього періоду дитина старанно ставиться до навчання. На уроках працелюбна, уважна і активна. Домашні завдання завжди виконує добре та відповідально готується до занять. Цьому належну увагу приділяють її батьки».

Тетяна Володимирівна: «Саме я з Варею працюю вже другий рік. Розпочинали ми з нею з індивідуального навчання, а цього року вона працює ще з однією дівчинкою в парі. Варя – дуже старанна і відповідальна учениця. Навчання їй дається досить легко, як під час звичайних очних занять, так і на дистанційних уроках. Варя має гарно розвинену логіку і пам’ять, тому опанування нового матеріалу проходить швидко. Домашні завдання виконує постійно, навіть не пам’ятаю, щоб коли-небудь дитина приходила не готова до уроку. Інколи виникають труднощі з вивченням та написанням слів, особливо, якщо це важкі лексичні одиниці, що містять різноманітні буквосполучення. Проте, вона і з цим поступово справляється. Певне, батьки дуже стараються допомогти дитині у навчанні».

Тож, як виявилося, дистанційне навчання не таке вже й страшне, як його дехто уявляв. І ще купа переваг: робота вдома, жодних поїздок по місту, перемерзань у погану погоду, хвилювань за дитину через пізній час… У кожного, певне, ще знайдеться пара-трійка своїх вигод. Тож радимо вам, не бійтеся! Принаймні спробувати можна і зробити висновки.

Ми у Facebook

Записатися на онлайн заняття

Читайте також: https://ab-lingvo.org.ua/vidhuky-2019-2020-navchalnoho-roku/

Адміністрація НЦ “AB-Lingvo”

Поширити:

Залишити відповідь

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Також онлайн навчання

Перетелефонуйте мені

НЕРОБОЧІ ДНІ ПРОТЯГОМ КАЛЕНДАРНОГО РОКУ:

  • 1. День знань – 1 вересня
    2. День захисників і захисниць України – 1 жовтня
    3. Новий рік – 31 грудня – 1, 2 січня (3 дні)
    4. Різдво – 25, 26 грудня (2 дні)
    5. Міжнародний жіночий день – 8 березня
    6. День пам’яті усіх жертв Другої світової війни – 8 травня
    7. Великдень (2 дні)
    8. Поминальний день (1 день)
    9. Трійця (2 дні)
    10. День Конституції – 28, 29 червня (2 дні)
    11. День Незалежності – 24, 25 серпня (2 дні)