Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Відгуки 2019-2020 навчального року

(Про онлайн навчання в “AB-Lingvo”)

Нашим навчальним центром було проведене опитування клієнтів, метою якого було виявлення технічних або методичних негараздів у викладанні онлайн нашими учителями. В ході опрацювання анкет ми побачили, що переважна більшість клієнтів задоволена такою формою навчання, про що ми вирішили проінформувати суспільство. Відгуки публікуються з дозволу батьків. Ось питання анкети:

«1. Спитайте Вашу дитину, чи влаштовує її дистанційна форма навчання в нашому навчальному центрі? Що вона про це думає?

2. Наскільки зручно їй засвоювати матеріал в онлайн-режимі? Чи відрізняються заняття дистанційно від занять з учителем в класі?

3. Які плюси та мінуси Ви вбачаєте в такому навчанні?».Відгуки про AB-Lingvo

Осадча А.О. «Донькам подобається, скарг не має, великої різниці в набутті знань не бачать. В нинішній ситуації ідеальне рішення, діти навчаються без ризику для здоров’я. А також краще, ніж дистанційне навчання в школі. Інколи бувають проблеми зі зв’язком, але це проблеми Інтернету. Займатися зручно, засвоєння матеріалу майже не відрізняється. З Варею взагалі не бачу різниці, бо вона більш підготвлена і довше займається. Д/р записує дитина сама і батьківське втручання мінімальне. Уляна потребує більше уваги, але це залежить від батьків, з нашого боку проблем не має: переписати правило в словник з вайберу і т.д.

Мінус – передача навчального матеріалу (видавали окремі листки з розділами книжки ), поки є з чого читати, а далі не знаю… ) – це стосується Варі. Чомусь програма виключається кожні 40 хв. (Примітка редакції: навчальні матеріали видаються під час дистанційного навчання лише в електронному вигляді. Програма вимикається з огляду на обмеження групового навчання, встановлені власником програми. Аби не здорожувати навчання, ми вирішили користуватися безкоштовною версією даної програми).

Плюс – економія часу. Безпека дитини і вчителя. Думаю, можна і в майбутньому  проводити інколи такі уроки, коли чи дитина чи вчитель починають хворіти, займатися можуть, але не потрібно виходити з дому, щоб не розносити вірус або підлічитися. Звичайно, за домовленістю і за згодою».

Лебедєва О.П. «Мою дитину влаштовує дистанційна форма навчання. Каже «прикольно». Заняття майже нічим не відрізняються. Матеріал засвоювати зручно. На мою думку у класі в дитини більш стійка увага, його нічого не відволікає, також важливий постійний контроль та взаємодія з вчителем». 

Комар С.В. «Моя донька в захваті від дистанційного навчання. Її все влаштовує, вона говорить, що це дуже зручно. Дуже зручно. Заняття не дуже відрізняються, але онлайн заняття зручніше. Навчання відбувається вдома, де дитина займається у зручній обстановці. Загалом все влаштовує й мінуси відсутні».

Литвинко И.А. «Да, устраивает (можно даже продолжить такую практику, в случае, если ребёнок приболел). Сказал всё устраивает. Для нас только плюсы».

Сидоренко О.В. «Дитину влаштовує, нас батьків влаштовує теж. Чекає зв’язку з учителем. Є можливість бачити і чути, це головне. В онлайм-режимі зручно навчатися. Тільки плюси. Дитина бачить вчителя». 

Богданець Ю.О. «Дитину все влаштовує, він сприймає як звичайний урок. Урок нічим не поступається урокам в школі. Тільки плюси, не треба переривати заняття. І дитина спокійно може займатися, знаходячись у бабусі».

Дмитренко С. «Дистанційна форма навчання подобається. Добре те, що не пропускаються уроки. Інформація засвоюється добре. Заняття суттєво не відрізняються. Діти також спілкуються між собою і вчителем. Плюси в тому, що заняття не перериваються. Продовжуємо навчатися. Мінуси я бачу тільки у проблемах зі зв’язком».

Кайнара Ю.В. «Моїй дитині в цілому подобається дистанційне навчання. На її думку це досить зручно, проводити урок не виходячи з дому, в звичній обстановці. Є технічні моменти, котрі заважають зручно проводити урок, часто пропадає звук і не чутно, що каже вчитель. Плюси такого навчання полягають у комфорті проведення уроків, в економії часу (не треба витрачати час на те, щоб доїхати чи дійти до офісу), в можливості отримати навички спілкування онлайн, освоїти нові технічні засоби дистанційного зв’язку. Але мені здається, що така форма навчання не досить ефективна, як при живому спілкуванні, також негативно впливають технічні моменти, дитина не завжди може самостійно розібратися і підключитися до програми».

Паталах Олеся (підписано іменем дитини). «Подобається дуже. Все подобається, бо нове. Плюс – бо вдома, мінус – не завжди є можливість допомогти чимось на конференції (по зв’язку)».

Настя (підписано іменем дитини). «Моему ребенку нравится. В классе нравится больше. В классе другая атмосфера. Более располагает к учебе, но в нынешних условиях мы будем стараться. Это же не навсегда))».

Пікус Г.О. «Влаштовує. Для дитини звичайна практика. Зручно для батьків, цікава форма для дітей. Зручно. Різниця не велика. Не витрачається час, щоб добиратися до навчального класу. Можлива більша гнучкість графіку занять. Можливість навчатися під час канікул, якщо дитина не в місті, де проходить навчання. Мінус – тільки додатковий час за гаджетами».

Новобранець О. «Дистанційна форма навчання влаштовує, економія часу, контроль та якість вивчення матеріалу не понизилися. Зручно засвоювати матеріал. Якість навчання влаштовує, економія часу, мінусів не знайшли».

Бабичева Т.М. «Дистанційне навчання влаштовує, бо не треба витрачати час дорогу, та можна займатись навіть якщо хворієш. В умовах карантину – це вихід, але щоб виключити симуляцію з боку дітей, краще займатися з вчителем в класі. Плюси: економія часу, отримання знань під час хвороби. Мінуси: брак живого спілкування».

Грива І.В. «Влаштовує. Дуже цікаво і незвичайно займатися. Дуже зручно засвоюється матеріал. Так відрізняються заняття. У класі краще тим, що вчитель одразу перевіряє правильність написаного у зошиті, а в онлайн формі – після того тільки, як відправиш фото написаного. Зручно, що вдома і нікуди не треба їхати, але краще коли відбувається живе спілкування».

Яременко І.В. «Дистанційне навчання мене та мою доньку влаштовує. По суті воно не дуже відрізняється від звичайного. Дитина чує й бачить викладача. Дитина говорить, що їй зручно займатися в онлайн режимі. Матеріал засвоюється нормально. Я вважаю, що займатися з учителем у класі, це дуже добре. Але дистанційне навчання для дітей наразі найкращий вихід. Ми спочатку боялись такої форми навчання, та коли спробували, то все сподобалось».

Москаленко О.В. «Так подобаеться. Навiть краше, бо вдома!!! Засвоювання матеріалу однакове. Плюс у тому, що не потрiбно нiкуди iхати, так як ми iногороднi. Минусiв поки не побачили».

Антоненко О.С. «Неплохо, но это новое и пока очень непривычно, но работать так можно и уже не так необычно)). Да, разница большая, лучше с учителем в классе, но так как уже долго занимаясь с Юлией Н., то это возможно, и материал урока понять и усвоить можно, так, как занимаясь с учителем в классе. Я хочу выразить особую благодарность нашему учителю, я услышала как идёт урок, учитель, действительно, знает подход и к уроку, и ребёнку)). Наш учитель Юлия Николаевна, как говорится, действительно, педагог от Бога, я очень благодатна, потому что успеваемость в школе возросла на 3-4 балла выше, чем была».

Адміністрація

Читайте також: https://ab-lingvo.org.ua/interviu-z-nashoiu-kliientkoiu/

Записатися на онлайн заняття

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти /м.Кролевець

та інші міста

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Лише онлайн навчання

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань – 1 вересня
2. День захисника України – 14 жовтня
3. Новий рік – 31 грудня – 1, 2 січня (3 дні)
4. Різдво – 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день – 8 березня
6. Міжнародний день солідарності – 1 травня
7. День Перемоги – 9 травня
8. Великдень (2 дні)
9. Поминальний день (1 день)
10. Трійця (2 дні)
11. День Конституції – 28 – 29 червня
12. День Незалежності – 24 – 25 серпня

Архів