Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Як обрати навчальний курс правильно

(Як обрати навчальний курс – загальні поради) 

Від того, наскільки правильно обрано темп, тривалість та тип курсу, залежить сприйняття вами або вашою дитиною матеріалу.

Як обрати навчальний курс правильноПоради для дітей

Порада батькам дошкільнят-початківців

Якщо ви тільки-но робите перші кроки чи то в англійській мові, чи в будь-якому іншому предметі, варто пам’ятати: у дитини має бути дитинство! Не слід займати весь її вільний час заняттями з різних предметів. Цілком достатньо буде 2 занять на тиждень по 45 хвилин.

Порада батькам учнів початкової школи 

Учням початкової ланки спеціалісти нашого центру радять займатися 2-4 рази на тиждень з тривалістю занять в 45 хвилин. Від інтенсивності (кількості занять) на тиждень залежить швидкість набування навичок та вмінь учнем. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібний посилений темп – 3-4 рази на тиждень ваш варіант. Проте більшу кількість робити не варто! Зверніться за консультацією до наших спеціалістів.

Порада батькам учнів середньої школи

Дітям, які вже мають деякі навички з предмету та бажають поглиблено його вивчати, або які мають певні прогалини в знаннях, можна порекомендувати заняття 3-4 рази на тиждень по 45 хвилин. Завдяки такій інтенсивності є можливість швидко надолужити упущений матеріал або поглибити свої знання. Проте є й більш бюджетний варіант занять – 2 рази на тиждень, хоча займатися доведеться старанніше та вивчати вдома більше. Який варіант обрати саме вам? Ми можемо надати пораду, враховуючи зайнятість вашої дитини, її фізіологічні та вікові особливості.

Порада батькам учнів старшої школи

Ваші діти вже дорослі та самостійні. Тепер вони самі розуміють, що без знань предмету, який вони обрали, просто не обійтися. Часто школа не дає того обсягу, якого вимагають при складанні ЗНО. Не гайте часу! Літо не за горами. Проконсультуйтеся в нас стосовно кількості занять, яка надасть змогу докладніше підготуватися до тестування. У нас розроблені ціни на 2, 3, 4, 5 та 6 занять на тиждень. Хтось навчається протягом року по 2-4 рази на тиждень, а хтось – 6. Можливо, вашій дитині вдасться надолужити прогалини при інтенсивному шестиденному курсі протягом пари місяців?! Це залежить від вашого рішення.

Поради для дорослих

Порада початківцям 

Для чого вам потрібна англійська, математика чи якийсь інший предмет? Для себе, для виконання роботи, для спілкування з іноземцями, для кар’єрного зростання? Важливим фактором при виборі курсу та інтенсивності є час, який ми готові витратити на досягнення своєї мети. Спочатку визначаємося з метою, потім – обираємо! До вашої уваги 2-4 заняття на тиждень по 45 хвилин кожне.

Порада студентам 

Скоро сесія, а знання кудись поділися? Звертайтесь негайно! Можна домовитися про будь-яку інтенсивність занять відповідно вашій можливості приходити на заняття. Ми розрахуємо вартість курсу та встановимо тривалість занять спеціально для вас.

Порада дорослим 

Якщо ви цікавитеся нашим сайтом, напевне, у вас є потреба у вивченні якось предмету. Головне – мета, задля чого ви це робите: хочете спілкування з іноземцями, потребуєте знань для роботи, отримуєте індивідуальну насолоду від процесу набування знань та від можливостей їх застосування – все це неодмінно йтиме вам на користь. Традиційно рекомендуємо 2-4 заняття на тиждень по 45 хвилин. Ми можемо подовжити для вас тривалість заняття до 1,5 годин та збільшити кількість занять на тиждень. Проконсультуйтеся з нашиими спеціалістами стосовно правильності обраного вами курсу та темпу занять.

Для кого інтенсив-курс? 

Інтенсивний курс навчання можливий з будь-якого нашого предмету для будь-якої категорії учнів та студентів. Головне, ваше бажання навчатися та приділяти навчанню час.

Чому інтенсив? 

– Збільшуючи темп занять, ви можете швидше опанувати ваш предмет.
– Якщо у вас немає часу на домашні завдання, а практики треба більше, – це ваш варіант.
– Менші паузи між заняттями гарантують більшу ефективність.

Максимум – це скільки?

Кількість ви можете обрати самостійно, залежно від ваших потреб. Проте ми можемо сказати напевне, що 6 годин на тиждень – ідеально для інтенсивного навчання. Уявіть, займаючись англійською 2 рази на тиждень, ви витратите щонайменш півроку-рік, щоб уміти мінімально спілкуватися з іноземцем на повсякденні теми. При цьому навчатися треба старанно та усвідомлюючи потребу. Займаючись на інтенсивному курсі 6 разів на тиждень, ви зможете втричі швидше оволодіти навичками спілкування, тобто за 4 місяці!

Успіхів у начанні, гарних досягнень та великих знань! Ідемо до них разом! 

Ми у Facebook

Адміністрація ABLingvo

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені