Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Як обрати репетитора?

(Рекомендації навчального центру “AB-Lingvo”)

Питання дуже цікаве та важливе. Не хочеться, щоб дитина витрачала даремно час та гроші. Бажані максимальний результат та віддача від спеціаліста. Як зробити так, щоб отримати те, чого бажаєш?

1. Що це за людина? Поговоріть із кандидатом. Що вона собою являє як спеціаліст? Як вона спілкується? Вас має насторожити, якщо вона поводиться дивакувато, приховує інформацію про себе, “поливає брудом” своїх колег-конкурентів, ставить гроші в розмові на перше місце.

Спеціаліст-дивак може бути з розладом психіки. А це небезпечно для вашої дитини. Його можуть нервувати галасливі діти, їх непосидючість та невгамовність.

Людина, яка приховує інформацію про себе – має що приховати, тому це й робить. Це не просто так. Напевне, є у біографії моменти, які вона ладна не озвучувати. До цього теж варто поставитися з обережністю при виборі репетитора.

Той, хто розпускає плітки, – не вартий того, щоб йому доручити найдорожче – власну дитину, адже дитина вчитиметься всьому, що їй прививатимуть. У тому числі й пліткарству, чванству та розбрату. Обережно поцікавтеся, що ця людина думає про своїх конкурентів. Дізнаєтеся багато цікавого!

Гроші на першому місці? Будьте впевнені, ваша дитина буде на останньому. Цим усе сказано.

Неадекватно реагує на ваші запитання? Краще покласти слухавку.

2. Де проводитимуться заняття? Будьте обережними, якщо треба ходити додому до вчителя. Дізнайтеся точне розташування, перш ніж відправити туди дитину. Вимагайте укладання письмового договору на надання послуг репетитора.

3. Чи надають послуги офіційно? Якщо так – ви зможете захистити свої права. І взагалі, людина, яка сплачує податки, є свідомим громадянином та прийшла у сферу послуг викладання надовго.

4. Чи це справді професіонал? Шукайте гарантії. Дізнайтеся, де працює спеціаліст, яку має репутацію, чи може він дати яку-небудь гарантію. Гарантувати якість наданих послуг можна через укладання письмової угоди.

Якщо ви матимете договір про надання послуг, це убезпечить вас від нечесних людей, адже можна звернутися до суду з вимогою повернути витрачені на ненадані послуги кошти або на послуги, які надані неналежним чином. Тож мінімізуєте шанс натрапити на шахраїв.

5. Використовуйте рекомендації знайомих та друзів. Напевне, поганого не порадять. Однак не все добре може бути вам, що є добрим вашим знайомим. Їм, наприклад, потрібен спеціаліст із м’яким характером, вам може знадобитися рішуча, наполеглива,  строга та справедлива людина.

6. Прислуховуйтеся до вашої дитини. Що вона говорить про учителя? Як поводиться? Чи хоче іти на заняття.

7. Частіше спілкуйтеся з репетитором. Приводом може бути внесення оплати за навчання, зненацька необхідність щось передати дитині, взагалі, можна постійно приводити та забирати дитину. Можна інколи попроситися побути на уроці.

На що звернути увагу? 

Ставте якомога більше питань перед записом на заняття!

  • Спитайте, яким чином відпрацьовуються пропущені за станом здоров’я заняття? Чи переноситься оплата?
  • Чи є авторська методика, яка дозволить якісно викладати предмет?
  • Як обладнане робоче місце учителя та дитини?
  • Чи дають підручник на час навчання, чи треба купити?
  • Чи тримають зв’язок з батьками та чи доводять до відома стосовно успішності дитини?
  • Чи аналізується шкільна оцінка та чи порівнюється з результатом додаткових занять?

Успіх дитини можна програмувати. Хоча б робити все можливе, що цілком залежить від батьків – це вибір учителя для приватних занять. Від того, якого спеціаліста ви оберете, залежить майбутнє дитини.

Сподіваємося, наші поради стануть вам у нагоді.

 Чиж М.В.

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені