Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ЧаПи – Часті Питання))

Загальні питання 

Хто вчителі центру? Чи працюють вони в школах? Яку освіту мають?

– Дипломовані спеціалісти, які проходять жорсткий конкурсний відбір у нашому центрі. Критерії прийому на роботу: тестування рівня знань з предмету, оцінка особистих та професійних якостей. Щороку відвідують курси підвищення кваліфікації, підтверджуючи таким чином рівень володіння своїм предметом.

– Наші спеціалісти здебільшого працюють тільки в нашому закладі (ті, хто має повне робоче навантаження) та декотрі зайняті в школах нашого міста (працюють у нас за сумісництвом). 

За якою програмою навчають дітей?

– У нас авторська методика викладання нашого навчального центру. До того ж кожен учитель робить свій власний особистий внесок при розробці навчальних матеріалів.

Чи можна батькам бути присутніми на заняттях?

– На першому уроці, якщо дитинка маленька та боїться лишатися з учителем, Ви можете бути присутнім на уроці (в окремих випадках потрібно до 3-х уроків). На наступних уроках дозволяється посидіти в коридорі центру, щоб дитина могла Вас бачити та чути. Бажано, привчати дитину до самостійності вже змалечку. Постійний фактор присутності батьків може негативно відбитися на успішності у навчанні дитини.

Чи треба купувати підручники для навчання?

– Ні, ми видаємо наші книжки на час навчання. Виняток: приносите свої, якщо бажаєте навчатися по якомусь певному підручнику.

Скільки разів на тиждень дитина може відвідувати заняття?

– Ефективна пропозиція – це відвідування занять 4 рази на тиждень. Оптимальна пропозиція – 3 рази на тиждень. Економна пропозиція по ціні – 2 рази на тиждень. Але можна брати і 6 уроків.

Чи можна ходити на заняття один раз на тиждень?

– Можна, але ефективність від таких занять значно нижча через те, що фактично немає системи в роботі дитини, особливо при виконанні завдань удома.

Чи допомагаєте ви дитині у виконанні шкільних домашніх завдань?

– Ми можемо пояснити незрозумілий матеріал, наштовхнути на правильну думку, але не виконуємо повністю за дитину її шкільну домашню роботу. Це негарно по відношенню до наших шкільних колег та не принесе позитивних результатів учням.

Чи готуєте ви дітей до ЗНО та ДПА?

– Так.

Чи навчаєте ви дорослих?

– Так.

Щодо розпорядку роботи

У який час можна відвідувати заняття? Чи працюєте ви у вихідні?

– Ми працюємо з 12 до 20 години по пн-пт та з 9 до 20 по сб-нд. Ви можете займатися в будь-який зручний для Вас час, якщо місце не зайняте іншим клієнтом.

Чи працює навчальний центр на канікулах?

– Так. Ми працюємо навіть влітку. Хоча відвідувати заняття в період канікул можна за бажанням (детальніше про це розповідатиметься при укладанні договору на надання послуг), більшість наших клієнтів бажають не переривати заняття.

Як працює навчальний центр влітку?

– За звичайним розкладом.

Чи можуть вчителі приходити додому?

– Ні. У них дуже стислий робочий графік, щоб мати змогу викладати якломога більшій кількості учнів, не витрачаючи часу на дорогу.

Чи можна прийти на пробний урок?

– Так. Пробний урок коштує трохи більше, ніж в абонементі (передплата за місяць).

Про особисті моменти

Що робити, якщо дитині не сподобається навчатися? Чи можна замінити учителя на іншого?

– У такому випадку заміна учителя обов’язкова. Всі люди різні, тому бажано підбирати для дитини вчителя, який би максимально підходив за психологічним та моральним аспектами. З таких поширених предметів, як англійська, німецька, українська, математика, ми запропонуємо Вам навіть не один варіант вибору учителя.

– До того ж здійснити перехід до іншого вчителя можна у будь-який момент.

Що робити, якщо дитина захворіла?

– Заняття відпрацьовуються після одужання або переноситься оплата на наступний місяць (детальніше описані умови в договорі на надання послуг).

Що робити, якщо ми на канікулах не зможемо відвідувати заняття?

– Попередьте про це Вашого завуча, та вам призначать наступні заняття, коли Ви зможете їх відвідувати. Пропущені заняття треба відпрацювати при подальшому відвідуванні. Проте влітку можна ходити за бажанням.

Оплата

Чи є у вас знижки постійним клієнтам?

– Так. У нас діє програма по залученню клієнтів та програма лояльності.

Чи можна вносити оплату за кожний урок?

– Протягом перших двох уроків – так. Надалі треба передплачувати наші послуги.

Чи переноситься оплата за пропущені заняття на наступний місяць?

– Так, якщо пропущено цілий місяць занять та за наявності довідки від лікаря.

Чи можна внести оплату за навчання пізніше призначеного терміну?

– Так, але обов’язково попередивши про це. Вам може бути призначено навіть індивідуальний термін сплати.

Чи можна не укладати договір?

– Ні. Ми маємо обов’язково на законних підставах оформляти стосунки з нашими клієнтами.

Додатково

За який час можна вивчити іноземну мову?

– Від 6 місяців до 3 років – базовий рівень. У кожної окремої людини – свій термін. Він сугубо індивідуальний. Все залежить від розумових на фізіологічних здібностей людини. Важливу роль відіграють і такі фактори: робоче навантаження (зайнятість клієнта на роботі), домашні зобов’язання (зайнятість вдома), можливість приділяти увагу навчанню під впливом інших факторів тощо.

Чи можна брати окремі уроки, звертаючись, коли виникає потреба, а не навчатися цілий місяць?

– Можна, якщо не потрібно надолужувати попередній матеріал, через незнання якого вивчення замовленого може бути під загрозою зриву.

Якщо у Вас виникають питання, не висвітлені на цій сторінці, будь ласка, пишіть їх у коментарях нижче!

Детальні правила надання послуг репетиторів знаходяться на цій сторінці.

Інші питання, які виникають при записі на заняття

– Чому у вас дорого?

Заняття в нашому навчальному центрі не є найдешевшими, але у той же час вони не є найдорожчими. Чому вони мають коштувати саме стільки?

  1. Вартість складається з оплати роботи вчителів, орендної плати, плати за комунальні послуги, сплати податків, відрахувань до пенсійного фонду, витрат на обладнання та навчальні матеріали, на так звану амортизацію (на поточні ремонти)…
  1. Окрім цього розробляється спеціальна програма, яка індивідуально орієнтована на кожного учня.
  1. До того ж у нас працюють не аматори, а професіонали вчительської справи.
  1. Ми пропонуємо вам заняття у максимально зручний для вас час та у спеціально обладнаних приміщеннях.

Завдяки цим витратам ми можемо вам пропонувати постійну високу якість наших послуг.

  1. Наші завучі контролюють навчальний процес та тримають зв’язок з клієнтами.

Ця робота спеціалістів також має бути оплачена. Завдяки їм ми здійснюємо якісний контроль над роботою наших вчителів – на цьому й базується якість наших послуг. Саме тому навчатися у нас – перспективно та вигідно. Фактор зацікавленості сторін зведений нанівець: завищення оцінок та упередженість у відношенні до клієнта просто неможливі. Усе під контролем завучів та директора.

Ми постійно працюємо над тим, щоб надавати вам можливість отримувати знижки на другий та подальші предмети. Для вас на постійній основі діє програма лояльності.

– Небажання виконувати домашні завдання

Заняття з репетитором у жодному разі не звільняють батьків від відповідальності за виконання дитиною домашніх завдань!

– Бажання бути присутнім на уроці з дитиною разом

Присутність батьків на уроці разом з дитиною ми можемо дозволити лише на час звикання дитини. Зазвичай це 1-2 уроки (якщо дитина маленька та може розплакатися). Протягом цього часу ви можете бути присутніми на уроці безпосередньо. За бажанням надалі ви також можете перебувати в холі нашого центру, щоб дитина була впевнена, що ви її не покинули (до повного звикання дитини самостійно перебувати на уроці без вашої присутності). Час від часу ви також можете відвідувати уроки вашої дитини за бажанням, попередивши репетитора за день до уроку.

Постійна присутність неможлива через такі причини:

  1. учитель вільний працювати наодинці зі своїм вихованцем (це право кожного учителя у будь-якому навчальному закладі);
  2. дитина не має відчувати незручностей на заняттях (вона може соромитися присутності батьків, і результат роботи буде мізерним).

– Небажання відпрацьовувати уроки

Пропущені заняття мають бути відпрацьованими, не можуть бути пропущеними або оплату за них перенесено на наступний місяць. Це є умовою, описаною в договорі про надання послуг, який ми з вами укладаємо на початку навчання.

Чому так?

Ми маємо гарантувати нашим викладачам максимально постійну заробітну плату. Якщо ви будете із перебоями відвідувати заняття та, відповідно, сплачувати через раз, жоден спеціаліст не погодиться так працювати. До того ж і знання дати якісно практично неможливо в такому випадку. Саме тому у нас діє система відпрацювань уроків. Саме тому у нас працюють найкращі спеціалісти!

– Навіщо укладати договір?

У договорі прописані умови навчання у нашому навчальному центрі. Щоб жодна зі сторін не порушувала їх, і створено дану угоду. Жодних фінансових відшкодувань за її умовами не передбачено. Ви сплачуєте та навчаєтеся, керуючись описаними в договорі правилами – нічого зайвого!

– Бажання робити тільки шкільні домашні завдання

Ви ж розумієте, що про якість «навчання» в такому випадку не може йти й мови?! Списування завдань в нашого учителя – неетично по відношенню до вчителів загальноосвітніх шкіл. Тому ми не надаємо таких послуг.

Ми рекомендуємо дитині приносити виконані нею завдання на наші уроки, наш учитель обов’язково перевірить роботу та надасть консультаційну допомогу.

– Не так швидко покращується оцінка, як хотілося б

Все залежить від того, як ваша дитина буде виконувати вимоги наших учителів, як гарно вміє запам’ятовувати слова, як ретельно ви контролюєте виконання домашніх завдань, які відносини у неї зі шкільним учителем (буває так, що батькам треба втручатися у стосунки дітей-учителів у школі).

Важливим фактором, що впливає на оцінку в школі, є той факт, чи встигла дитина наздогнати шкільний навчальний матеріал у нашому центрі, чи ні. Якщо дитина повільно засвоює знання, ми, при великому бажанні, ніяк не зможемо негайно надати їй ті знання, якими вона не може володіти на даному етапі. Наприклад, не засвоївши теперішній неозначений час в активному стані (англ.. мова), годі й говорити про часи групи Перфект або про пасивний стан дієслова.

У разі виникнення спірних питань з приводу оцінки у школі та у нашому центрі ми збираємо комісію та розглядаємо оцінку знань учнів, рекомендуємо, як налагодити стосунки зі школою тощо.

– Чому моя дитина не спілкується іноземною на уроках?

Усе дуже просто. Для того, щоб дитина могла розмовляти іноземною, їй треба володіти достатнім словниковим запасом та мати певний рівень знань граматики мови, яка вивчається. Це що стосується спілкування на будь-які теми з учителем. Учитель не може спитати, як пройшов перший день у школі, якщо дитина ще не опанувала минулий час, вірно?! Стосовно розвитку поурочних мовленнєвих навичок, звісно, ведеться робота на тому рівні, на якому знаходиться ваша дитина. Наприклад: коли виконується такий вид роботи, як домашнє читання, учень обов’язково отримує завдання на кшталт “Скажи, чому головний герой так вчинив!”, “Поговори з головним героєм про те, як він…”, ” Давай з тобою обговоримо ситуацію…”, “Перекажи історію від особи головного персонажу” тощо… Оце і є розвиток мовленнєвих навичок на уроці іноземної мови. Нам треба навчити дитину не тільки говорити “Відкрий підручник на сторінці…”, та “Як твої справи?”. Є дуже багато аспектів, на які учитель має звернути увагу. Якщо є додаткові питання, зверніться до адміністратора, вам нададуть додаткову більш детальну інформацію.

– У дитини немає бажання ходити на заняття

Почитайте нашу статтю за наступним посиланням

А також читайте про Хибні уявлення клієнтів

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені