Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Галина Слобода-Яготенко – лікар-дієтолог

(Онлайн-консультації, офлайн у Києві)

Ви вирішили записатися на консультацію, або ще не вирішили… Вагаєтесь… Можливо, воно вам взагалі не потрібно, що ще нового може сказати дієтолог… Ви вже все знаєте про здоровий спосіб життя… А можливо, не все? Якщо ще вагаєтесь, то, значить, треба.

Що можна отримати на консультації? Перш за все, тверезу оцінку ситуації, детальний розбір харчування та способу життя в цілому. На одному тільки харчуванні все не закінчується. Потрібна кваліфікована оцінка стану здоров’я, сну, активності, відпочинку, оцінка стану психічного здоров’я. Так-так, кваліфіковані дієтологи звертають увагу на стан психічного здоров’я, бо в ньому криється секрет до успіху.

У вас вже 200 раз нічого не виходило, вага завжди повертається?! На консультації ви отримаєте підтримку, вас вислухають, вам підкажуть, що робити далі, і всі подальші кроки будуть логічні та продумані.

Але варто пам’ятати – чуда не буде. Якщо ви йдете на консультацію з думкою про те, що автоматично отримаєте результат, при чому швидкий і надовго, то я вас розчарую.

Результат буде лише тоді, коли ви будете багато працювати над собою, коли будете виконувати всі рекомендації, коли будете змінювати своє попереднє життя, адже в ньому немає місця вашій стрункій версії, коли будете працювати над формуванням нових звичок.

Це тривала робота, але тільки такий підхід принесе результати надовго. А дієтолог – це ваш провідник, ваш тренер, ваша підтримка на шляху до поставленої мети. Консультації з дієтологом – це робота в тандемі, інші варіанти не припустимі.

До чого варто бути готовому? До постійної роботи над собою. Що важливо розуміти? Консультації платні. Це така ж робота, як і будь-яка інша.

Досьє…

Галина Слобода-Яготенко – лікар-дієтолог

7 років досвіду роботи в області дієтології, близько 3 тисяч задоволених та здорових людей.

• Консультую людей із ожирінням будь-якого ступеню, з метаболічним синдромом, цукровим діабетом 2 типу, вагітних та годуючих жінок.

• Допомагаю налаштувати здорове, раціональне харчування для себе та сім’ї, допомагаю у формуванні здорових звичок та корекції способу життя в цілому.

• Займаюся розробкою плану лікувального харчування дорослого населення, спортивних програмам, програм раціональногл харчування вегетаріанців.

Основний принцип роботи – це індивідуальний підхід з детальним розбором ситуації в кожному конкретному випадку. Формування рекомендацій по зміні способу життя та харчування, за потреби складання індивідуальної програми харчування, супровід та підтримка без жорстких дієт та обмежень.

Як зв’язатися:

Телефон, Viber: +380992265606

https://instagram.com/doctor_md_nutritionist?igshid=1dz95hhwfleyf

На сторінці Instagram є багато корисної інформації

Рекомендації:

  • “Користуюся консультаціями Галини: здорове харчування, дієта для зниження маси тіла та з лікувальною-профілактичною метою. Це та людина, яка підходить мені по типу характера. Впевнений, вона сподобається усім. Головне – є результат: серйозне зниження ваги, здорові ноги, нормалізувався кров’яний тиск, внутрішні органи у небувалому відмінному стані! Дієта – це легко. Спробуйте самі з допомогою гарного спеціаліста!”

Максим Васильович Чиж, директор Навчального центру “AB-Lingvo”. Профіль Facebook коментатора:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005826191578

  • “Все было отлично. Очень хорошо подобрана еда, похудение было без страданий и даже в удовольствие. Продолжу так же питаться”.

Карпов Алексей, программист. Профиль Instagram комментатора:

https://instagram.com/k1why?igshid=w9pu42mzsi76

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені