Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Чому послуги репетиторів навчального центру не можуть коштувати дешево?

У компанії, яка якісно надає послуги, працює штат співробітників, які діють у симбіозі, тісно співпрацюють та залежать один від одного. Це директор, бухгалтер, завучі, адміністратори, вчителі.

Учитель – навчає дітей, студентів та дорослих, розробляє різні програми та ігри, готує наочні та роздаткові матеріали, робить урок цікавим та ефективним.

Адміністратори допомагають учителям у роботі: складають для них розклад, переносять заняття, контролюють відпрацювання, тримають зв’язок з батьками, налагоджують стосунки між усіма сторонами навчального процесу (батьки-вчитель-дитина).

Завучі стежать за станом навчання вихованців, беруть участь у налагодженні їх рівня, контролюють хід та якість уроків учителів, проводять заходи з підвищення кваліфікації спеціалістів, працюють з батьками, завідують навчальними приміщеннями та забезпечують  учителям повсякчасний доступ до них.

Бухгалтер займається всім, що пов’язане з фінансами організації: від оплати клієнтами навчальних абонементів до розумного використання коштів та виділення їх на зарплати, податки, оренди, закупівлю обладнання та навчальних посібників і матеріалів.

Директор контролює весь процес, що протікає в його організації, стежить за професіоналізмом та людськими якостями всього персоналу, мотивує його до плідної та ефективної роботи та співпраці з клієнтами та їх батьками, регулює навантаження спеціалістів, займається податковими, бухгалтерськими та господарськими справами.

Як бачите, працює команда спеціалістів, щоб дати клієнту ЯКІСТЬ. Тому якісні послуги не можуть коштувати дешево. Проте наш Навчальний центр “AB-Lingvo” пропонує ціни, доступні навіть клієнтам, чий бюджет на навчання не є великим. Навчання у групі з 3-4 учнів є не менш ефективним та коштує менше.

Хто ще робить клієнтам добре в організації?

У нас іще працюють прибиральники та рекламні менеджери. Їх робота – не менш важлива, ніж робота власне репетиторів. Адже усім хочеться навчатися у чистоті та комфорті та своєчасно дізнаватися про те, що є такий центр, як “AB-Lingvo”, поки ще є час підготуватися до ЗНО!

Як можна зробити ціну нижчою?

  1. Діє програма лояльності, за якою ви отримуєте 3, 5, 7 та 9% знижки на навчання, якщо ви навчаєтеся у нас 1, 2, 3 та більше років.
  2. Є знижки за приведених клієнтів – по 10% за кожного.
  3. Навчання на 2-му та подальших предметах коштує на 10% нижче.

Наш колектив працює для того, щоб робити ваше життя кращим.

Адміністрація

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені