Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Навчання у воєнний час

Тепер наша країна ніколи не буде такою, якою була до широкомасштабних воєнних дій. Іншими стануть побут, робота, відпочинок, навчальний процес… Ми маємо адаптуватися під нав’язане нам ворогом сьогодення. Підприємці та державні структури повинні працювати, щоб забезпечувати людей роботою та підтримувати економіку країни. Від цього напряму залежить добробут нашої нації. 

На роботу завжди потрібні працівники з певними здібностями, вміннями та навичками. Через це вчителі мають навчати дітей навіть під час війни. 

Після здобуття базової освіти діти повинні йти до інших навчальних закладів за профільними знаннями. Це процес становлення професіоналів у різних галузях, яких дуже потребує наша країна, особливо у воєнний час. 

Що зазвичай відбувається з освітою під час війни

На перший погляд освіта – це останнє, про що можна думати, коли у твоїй країні падають бомби. Справді, там, де йдуть запеклі бойові дії, – не до навчання. Через це у країні, яка у війні, згодом починається нестача кваліфікованих спеціалістів у багатьох галузях. Саме тому освіта повинна мати вищий пріоритет задля відновлення країни. Звісно, перше місце займає безпека населення та дітей, бо вони є фактично майбутнім країни, війна в якій рано чи пізно скінчиться. Від них залежить, як швидко ця країна стане на ноги. 

Під час активних воєнних дій школи зазвичай переобладнуються на шпиталі, волонтерські центри надання допомоги, допоміжні споруди тощо. Деякі школи мають бомбосховища. Навчальний процес в таких школах буде неможливим через велику кількість стурбованих людей навкруги. До того ж працювати в такій ситуації у школах небезпечно як дітям, так і вчителям, бо удари ворога можуть приходитися саме по багатолюдних місцях. В наслідок цього діти не отримують якісного навчання, тому в результаті можливий занепад у багатьох галузях країни. 

Але є гарна новина

Війни не тривають вічно. Тому, коли ви відчули себе у безпеці, привели свої думки до ладу, заспокоїлися – одразу варто починати працювати над отриманням знань. Через те що війна може тривати кілька років, та на такий же час може перериватися навчання, діти ризикують не отримати знань в принципі. Старшокласники можуть вийти зі школи зі знаннями п’ятикласників. До того ж знання можуть бути втрачені через наявність більш нагальних потреб у країні. 

Тому вже зараз нам потрібно ставити собі питання: “Ким ми хочемо бути після закінчення війни? Спеціалістом у якій сфері краще стати? Яка робота допоможе принести користь країні та здолати голод та хвороби? Якщо під час війни життєво важливі навички це – виживання та самозбереження, то по її закінченні знадобляться знання, які допоможуть нам розвиватися, будувати своє незалежне майбутнє, підніматися кар’єрними сходинками. Усе це є ознакою мирного, демократичного світу, чого ми і прагнемо, і так насправді має бути у вільній країні. 

Як було у Другу світову війну?

Спогади старожилів про Другу світову війну свідчать про те, що навчання проводилося навіть у той час, але не вистачало спеціалістів, і учні ходили до двох-трьох учителів школи (часто не спеціалістів з певних предметів або взагалі не педагогів) на всі предмети. Головними були знання. Діти самі усвідомлювали, що їм це потрібно. Вони вже так багато встигли пережити за своє життя! Вони завчасно стали дорослими. 

Ще однією значущою проблемою була відсутність навчальних матеріалів: як підручників, так і зошитів з чорнилами. А коли території було звільнено, то до шкіл почали приходити нові вчителі, яких зазвичай присилали з іншої місцевості. Проте їх все одно не вистачало. Навчання ставало ще більш важким: доводилося фактично вивчати все з нуля. До того ж і надалі бракувало підручників. Тому цілими класами учні збиралися у когось удома за читанням одного-єдиного примірника. 

А що зараз?

У наш же час цифрових технологій доступне навчання онлайн. Враховуючи вищесказане (стосовно спогадів про Другу світову війну) мимоволі починаєш дивуватися, чому декотрі батьки налаштовані так негативно до дистанційного навчання в принципі?! (Ми зараз не говоримо про якість викладання окремого вчителя). Чому в цілому це проблема для декого?

За допомогою онлайн-навчання можна здобути не лише базову середню освіту, а й пройти додаткові спеціалізовані професійні курси. Таким чином, онлайн долає безліч перешкод. Можливе і навчання з будь-якого безпечного місця, і навіть з-за кордону для тимчасово переміщених осіб, і безліч матеріалів доступні у мережі Інтернет. А також є постійний контакт з учителями, що, мабуть, є найважливішим ресурсом для здобуття освіти. Додатковими перевагами онлайн навчання є також зручний час та заняття за будь-яких погодних умов. Чому б не використовувати цей інструмент на повну?!

__________________________________

Наш навчальний центр “AB-Lingvo” продовжує надавати послуги тьюторів іноземних мов та інших шкільних предметів. Ми залишаємося в Україні та працюємо для вас. Запрошуємо на навчання влітку, адже стільки багато треба надолужити! 

__________________________________

Переходьте на наш сайт: https://ab-lingvo.org.ua та залишайте замовлення на зворотній дзвінок або телефонуйте нам! Зробіть це прямо зараз! 

Шостка, Капсуль та будь-яке місто онлайн – (066) 712-99-10, (096) 397-98-01 

Конотоп та будь-яке місто онлайн – (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

__________________________________

Друзі, поширюйте наші матеріали! Нехай усі читають корисну інформацію! 

Максим Чиж

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені