Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

На що звертати увагу при виборі мовної школи?

Спочатку визначтеся, чи вам потрібен репетитор, чи курси! А можливо, заклад для загального розвитку дитини? Ось у чому відмінність: https://ab-lingvo.org.ua/u-chomu-vidminnist/

Наш навчальний центр “AB-Lingvo” є тим закладом, який надає послуги саме репетиторів-тьюторів. А це роз’яснення, розжовування, тренування, практикування та закріплення набутих знань та навичок.

Якщо вам потрібна така мовна школа, то ось вам поради, як її обрати. Окрім групових чи індивідуальних занять, часом та днями проведення, досвідом викладачів тощо, цікавтеся наступними питаннями!

  1. Це взагалі заняття з репетитором тет-а-тет чи просто записані відео-уроки, які треба проходити самому?
  2. Якщо це група, то як підбираються до неї учні (за яким принципом це робиться, чи звертають увагу на рівень знань на момент прибуття, чи лише на вікову категорію учня)?
  3. Чи є письмові завдання (зазвичай їх мало або взагалі відсутні; і так буває)?
  4. Як перевіряються письмові завдання (чи прямо на уроці, щоб дитина могла вдома вже робити наступні завдання без помилок, чи після уроку – а це часто запізно)?
  5. Які пропонують підручники, чи в них є зрозумілі правила, або чи правила записуються прямо на уроці (щоб не довелося шукати їх вдома самотужки, що, звісно, учні робити не будуть у 99% випадків)?
  6. Як будуть відпрацьовуватися заняття? Як ведеться контроль пропусків? Чи є договір на надання послуг репетитора? Адже це ваша гарантія!
  7. Яка методика? Але пам’ятайте, модна комунікативна – це не значить, що ви одразу заговорите іноземною. Тут читайте докладніше: https://ab-lingvo.org.ua/komunikatyvna-metodyka/

Дивне спостереження!

Усім відомо, що шкільні підручники закликають до викладання за комунікативною методикою (розроблені для цієї мети). У декотрих школах навіть навчають за автентичними, тобто іноземномовними підручниками. Але на ЗНО учні складають усе: усе, окрім спілкування! Виявляється, треба гарно знати лексику (в усьому її різноманітті) та граматику (і вона зовсім не є на останньому плані), а також старанно працювати над аудіюванням (не просто почув запитання та дав відповідь, а прослухав текст та виконав ряд завдань). Докладніше читайте за посиланням вище.

А чи є ще якісь питання, які Вас цікавлять? Що можна додати до списку? Пишіть у коментарях, і ми додамо Ваші поради до нього.

З приводу запису на пробні заняття з англійської та німецької звертайтеся сюди:
🌍 Наш сайт: www.ab-lingvo.org.ua 
☎️ Шостка, Капсуль та онлайн – 066-712-99-10, 096-397-98-01
☎️ Конотоп та онлайн – 096-985-54-60, 095-402-88-51

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені