Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Хибні уявлення клієнтів

1. У вас високі ціни

Є кілька типів репетиторів: учень старших класів (який знає предмет викладання), студент або доросла людина непрофільного вишу (яка просто знає предмет викладання), студент профільного вишу (майбутній дипломований спеціаліст, якщо закінчить виш), учитель з освітою (який закінчив виш та має право викладання, підтверджене дипломом) та учитель з освітою та досвідом роботи (наприклад, з великим стажем та вміннями, необхідними для підготовки до складання ЗНО та іспитів для виїзду за кордон).

У кожного з типів різниться рівень знань, умінь та навичок викладання: у когось – на високому рівні, а у когось може бути на нулі. Відповідно, за знання, отримані протягом років навчання, щоб бути вчителем, педагог і отримує свою заробітну плату, яка градуюється в залежності від його (педагога) рівня. У нас працюють лише досвідчені вчителі, які проходять постійне навчання, підтверджують кваліфікацію та займаються самоосвітою зі своїх предметів, а не лише оперують тими знаннями, що їм дав вищий навчальний заклад!

Саме тому у нас не може бути дешево. Адже вартість послуг прямо пропорційна їх якості.

2. У вас не можна змінити вчителя

Це неправда. Якщо у нас є вільні вчителі, клієнт має право перейти від одного спеціаліста до іншого, якщо у нього є потреба в цьому.

3. Ви не навчаєте паралельно шкільній програмі

Хибне уявлення або чутки. Якщо Ви хочете, щоб дитина наздоганяла навчальний матеріал саме за шкільною програмою – це не є проблемою (лексика та граматика, якими треба оволодіти, в усіх підручниках однакові). Проте інколи слід почати навчання з нуля, аби воно дійсно приносило плоди, а не було просто для відмітки.

4. Ви дуже навантажуєте дітей. Занять з репетитором достатньо для досягнення результату, тому працювати вдома, виконувати д/з, немає необхідності

Навантаження для учнів підбирається індивідуально та є таким, яке зможе осилити дитина. Ми також можемо давати більше домашніх завдань для самостійного опрацювання, адже клієнт має бути зацікавленим у якнайшвидшому оволодінні предметом. Проте, якщо дитина не встигає, то і робити додаткові завдання не потрібно. Вони будуть розглянуті на наступному уроці.

А ось зовсім не робити домашніх завдань ми не дозволяємо. Інакше навіщо платити гроші за те, що дитина нічого вдома не робитиме, відповідно, не зможе закріпити вивчений матеріал, а знання будуть засвоєні на недостатньому рівні?!

5. Молоді вчителі не можуть добре навчити, потрібен викладач з досвідом

Це не так. Часто викладачі з величезним досвідом роботи мають знання з предмету на порядок нижчі, ніж випускники вишів, якщо не займаються самоосвітою (через велике навантаження у школі, наприклад). По-друге, система (робота в школі з усіма її перевірками, атестаціями, публічними виступами тощо) псує педагогам нерви, що також відбивається на якості викладання. А це дуже затьмарює факт великого стажу педагога.

У нас працюють молоді вчителі. І вони мають право бути приватними вчителями. Інакше це дискримінація. Наші спеціалісти проходять всебічний відбір за усіма можливими якостями окрім знання предмету: це вміння спілкуватися, поводитися з дітьми, триматися у стресових ситуаціях, створювати доброзичливу здорову атмосферу у нашому альтернативному навчальному закладі. Однак ми можемо запропонувати Вам за Вашим бажанням і вчителя постарше, якщо у нього на момент Вашого звернення буде вільне місце.

6. Покращити шкільну оцінку можна за місяць або менше

Це не завжди так! Часто до нас по допомогу репетитора звертаються батьки дітей 5-го та старших класів, з якими доводиться надолужувати матеріал за попередні, відповідно, 5 та більше років. Уявіть лише, як можна за місяць пройти 5-річну хоча б програму?!!

Лише якщо у дитини є базові знання для того класу, в якому вона навчається, та потрібно трохи покращити оцінку (як то з 7 балів до 9, наприклад), то таке є можливим досягнути за кілька занять за умови, що дитина «зі шкіри лізтиме», аби узяти від репетитора максимум. Адже не забуваймо: місяць занять – це лише 8(!) уроків! І хто може поручитися за те, що Ваша дитина справно вивчатиме те, що їй дасть наш учитель? Якщо ви звернулися до нас, то, напевне, маєте проблеми із навчанням Вашої дитини. Якщо є проблеми, якщо у школі дитина не справляється, то, напевне, можуть бути невеликі труднощі при роботі і з будь-яким репетитором.

7. У вас викладають тільки шкільні або навпаки нешкільні вчителі. Чув, що якісь, але які – не знаю. Які у вас працюють?

У нас працюють і шкільні, і нешкільні вчителі. Усе залежить від того, чи підходить спеціаліст під поняття “вчитель “AB-Lingvo”, чи відповідає нашим вимогам. Насправді гарний педагог не зобов’язаний бути чи то в школі, чи то сам по собі, чи працювати в навчальному центрі. Приналежність будь-якому місцю роботи не є показником професійності.

8. У вихідні ви не працюєте?

Працюємо.

9. Який підручник потрібно купити для занять?

Жодного. Ми видамо.

10. Платити треба поурочно?

Не обов’язково. Перший місяць – дозволяємо за бажанням клієнта, а з другого – сплачуєте за місяць. Але можна одразу оплатити абонемент. Це дешевше.

11. Ви працюєте тільки вдень?

Можливі заняття зранку та ввечері. Питайте про це свого адміністратора або завуча. Вони завідують розкладом.

12. Ви виконуєте шкільні домашні завдання?

Ви ж розумієте, що про якість «навчання» в такому випадку не може йти й мови?! Списування завдань в нашого учителя – неетично по відношенню до вчителів загальноосвітніх шкіл. Тому ми не надаємо таких послуг.

Ми рекомендуємо дитині приносити виконані нею завдання на наші уроки, наш учитель обов’язково перевірить роботу та надасть консультаційну допомогу.

13. На заняття потрібно ходити цілий рік?

Не обов’язково. Скільки Вам потрібно.

14. Починати займатися потрібно тільки з вересня?

Не обов’язково. Можна з того часу, коли Вам потрібно. З липня-червня більше шансів потрапити до певного вчителя, а з вересня взагалі місця можуть бути зайняті (тенденція останніх трьох років).

15. Заняття проходять в групах?

Є групові та індивідуальні заняття. У групах – по 2-4 чол.

16. Дорослим можна займатися?

Так.

Також читайте наші Часті Питання за посиланням

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені