Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Чому до репетитора з самісінького садочка?

Таке питання виникає у багатьох батьків. Навіщо віддавати дитину до репетитора, якщо вона ще тільки збирається до школи? От нехай у школі й навчають!

Зустрічне питання: а чом би й ні? Що поганого в тому, що дитина в свої 5 років буде вивчати англійську, німецьку, ходитиме на підготовку до школи? Адже існує й той факт, що до декотрих шкіл набирають учнів за конкурсом. Тобто діти вже мають щось уміти з садочка (або взяти ці знання від репетитора). Таке життя. Воно не стоїть на місці. І щоб бути першим – дорівнює отримати гарну професію у майбутньому, потрібно починати вже зараз.

Репетитори-тьютори “AB-Lingvo” в м. Шостка та м. Конотоп рекомендують

…займатися ще до школи. Поки дитині цікаво, поки не втрачений потяг до предмета, поки у дитини не відбили бажання навчатися (у великому колективі шкіл іноді дух змагання занадто небезпечний, та мають місце некоректні відносини між його членами), поки дитина бачить авторитет учителя, довіряє йому, – вона отримує базу знань, вона вкорінює любов до предмета (яку не затьмарять у майбутньому жодні насмішки однокласників у школі, у яких щось виходитиме краще). У дошкільний період формуються звички, набуваються вміння та навички, гартується характер дитини. І вже з цим багажем вона йде до школи.

Якщо ваша дитина сором’язлива, є інтровертом за типом особистості, вам просто показано ще до школи опановувати ті предмети, які будуть вам важливими у майбутньому. По-перше, заняття підвищать самооцінку дитини, вона навчиться працювати, виконувати вимоги – їй буде легше у школі пристосуватися до тамтешніх правил та законів. А нові вимоги – це стрес, тому його варто дозувати: з 5 років – заняття з тьютором (як друга мама, тому він незначний), з 6-7 – школа з більш серйозними вимогами та стресовими ситуаціями. Тож краще почати отримувати знання ще до школи.

Наявні навчальні предмети в “AB-Lingvo” для початківців

1. Англійська (початкова школа)
2. Німецька (початкова школа)
3. Класична початкова школа (читання, письмо, математика)
4. Студія малювання

У нас вже розпочався запис дітей на навчання у серпні та вересні.

Створіть основу для успішного майбутнього вашої дитини вже сьогодні. Держава не дбатиме про вас та ваших дітей! Про це потрібно піклуватися самостійно!

Усі деталі стосовно навчання дивіться тут
___________________________________________

Замовте зворотній дзвінок або телефонуйте!

Шостка, Капсуль та будь-яке місто онлайн – (066) 712-99-10, (096) 397-98-01

Конотоп та будь-яке місто онлайн – (096) 985-54-60, (095) 402-88-51
___________________________________________

Про нас є відгуки: читайте тут

Поширити:

Залишити відповідь

Наші контакти

Ми зараз працюємо лише онлайн. Телефонуйте стосовно запису на заняття і стосовно перекладів

____________________

Контакти 

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Перетелефонуйте мені

Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

НЕРОБОЧІ ДНІ ПРОТЯГОМ КАЛЕНДАРНОГО РОКУ:

  • 1. День знань – 1 вересня
    2. Новий рік – 31 грудня – 1, 2 січня (3 дні)
    3. Різдво – 24, 25 грудня (2 дні)
    4. Великдень (2 дні)
  • 5. Поминальний день (1 день)
  • 6. Трійця (2 дні)