Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Наш навчальний центр в м. Шостка рекомендують люди!

 

“Добрый вечер! Меня зовут Всеволод Дегтярёв! Я занимаюсь в Лингво уже пол года. Я очень доволен. Преподаватели отличные, всё хорошо объясняют и вообще организация очень хорошая, она помогает детям с учёбой, что есть очень важно в наше время. Всем советую идти и заниматься там, очень удобно и не дорого. Деньги которые вы будете платить стоят того, чтобы вы получали достаточное количество информации для учёбы. Я не жалею то что занимаюсь там, всем советую !!! Спасибо БОЛЬШОЕ!!!”

Всеволод Дегтярёв

“Мой внук стал посещать уроки английского языка с ноября 2013 года. Второй год мы занимаемся у преподавателя Рудченко Сергея Владимировича. Это очень добрый, внимательный и отзывчивый человек и отличный преподаватель. Я вижу большие результаты в знаниях английского языка у моего внука. Большая Вам благодарность за то, что Вы есть”.

Ковалева Любовь Владимировна

“Добридень! Чому ви не публікуєте відгуків на вашому сайті? Я здивуюся, якщо їх у вас немає. Люди повинні знати, куди звертатися по допомогу. Скільки ми перепробували вчителів – жоден не дав такого результату, як у вас. Якщо у вас буде бажання, розмістіть мій відгук на вашому сайті”, – з такими словами звернулася до нас в електронному листі наша клієнтка. 

Публікуємо. Нам дуже приємно, що у вас все склалося добре!

Цитата: «Вся наша сім’я ось уже протягом двох років займається вивченням німецької мови у навчальному центрі “AB-Lingvo”! Результати відмінні, як каже мій батько, який з років війни волею долі залишився жити в Німеччині. За 2 роки ми вже двічі відвідали цю країну. Як не дивно, ми розуміємо німців, а вони розуміють нас. Велика пошана вчителям, які нас навчають. Ми рекомендуємо навчальний центр “AB-Lingvo” всім, хто хоче дійсно знати, а не просто платити гроші невідомо за що. Навіть ставлення вчителя до дитини не таке, як у інших репетиторів. Відчувається любов до дітей та повага до дорослих. Ми дуже часто переносили заняття через роботу, хоча цього робити не бажано, та до цього ви ставилися завжди з порозумінням та пропонували інший зручний для нас час. У липні ми вже покинемо вас назавжди – переїжджаємо до Німеччини. Бажаємо вам процвітання та тільки гарних учнів!

 З повагою, Марія Василівна»

Шановні відвідувачі сайту! Для того щоб ваші коментарі були опубліковані, залишайте, будь ласка, ваші правильні електронні адреси! 

Коментарі стосовно конкурентів та шкільних вчителів не публікуються! (Не варто включати їх прізвища у ваші повідомлення). Ми вас обов’язково вислухаємо та дамо поради, якщо ви напишете нам прямо на мейл.

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Також онлайн навчання

____________________

Контакти /м.Кролевець

та інші міста

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Лише онлайн навчання

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань – 1 вересня
2. День захисника України – 14 жовтня
3. Новий рік – 31 грудня – 1, 2 січня (3 дні)
4. Різдво – 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день – 8 березня
6. Міжнародний день солідарності – 1 травня
7. День Перемоги – 9 травня
8. Великдень (2 дні)
9. Поминальний день (1 день)
10. Трійця (2 дні)
11. День Конституції – 28 – 29 червня
12. День Незалежності – 24 – 25 серпня

Архів