Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Навіщо вашим дітям іноземні мови?

Подивіться на дітей, які оточують нас усюди: у школі, у парку, на вулиці… Вони – майбутнє нашого міста та країни загалом.  Всі вони такі однакові і водночас такі різні.  Однакові вони в тому, що всі вони діти і люблять гратися, а різні в тому, що інтереси кожного індивідуальні. Деякі з них у майбутньому стануть чудовими фахівцями, а деякі – ледарями, що тиняються вулицями у нічний час.  Але це залежить, якщо не зважати на генетичну схильність, від виховання – як педагогічного, так і батьківського.

Напевно, кожен батько у всьому світі мріє про те, щоб його дитина стала знаменитою, єдиною і незамінною, була її гордістю і гордістю нації, досягла суспільного визнання та любові. Саме тому батьки, зокрема і в нашому місті, прагнуть дати своєму чаду найкраще, багатогранне виховання. Тому, ще не досягнувши першого десятка років у своєму житті, дитина відвідує кілька різних гуртків та курсів; після шкільних занять, щойно встигнувши перекусити, поспішає на урок музики, хору, танців тощо.

За своєю природою дитина допитлива, тому сприймає будь-яку передану інформацію – бажану і небажану.  Можливо, саме тому краще віддати дитину на курси, завдяки яким вона може придбати корисне хобі або навіть майбутню професію, ніж безцільно дозволити блукати вулицями після уроків. Варто дітей тільки чимось зайняти, і вони самі з нетерпінням чекатимуть на той день, коли потрібно вирушити на заняття до репетитора або виступити на показовому концерті перед глядачами. 

Набагато корисніше та ефективніше, ніж безцільно проведений час – заняття іноземними мовами. Про це хотілося б поговорити докладніше. У школах сьогодні здебільшого вивчаються англійська та німецька. Ці мови, можна сказати, є провідними світовими мовами, отже, саме їх і варто вивчати вашій дитині для її майбутнього. Усім відомо, що в наш час практично немає жодної пристойної роботи, для отримання якої не потрібно було б володіти іноземною мовою.  Навіть робота продавця у хорошому супермаркеті – і та потребує певних знань.  Що вже тут говорити про більш престижні професії?

Отже, навіщо слід вивчати іноземні мови?  

• Нині за знання хоча б однієї іноземної мови доплачують. Незабаром без цієї умови анкети про прийом на роботу навіть не розглядатимуться. Забезпечте свою дитину, знаючи про цю тенденцію, яка років через 5-10 стане загальноприйнятим правилом!

• Для поїздки за кордон просто життєво необхідно володіти мовою країни, де ви збираєтеся перебувати. Без цього можна забути про роботу бебі-сітера, гувернера, таксиста, працівника готелю, круїзного судна, авіатранспорту – про ті професії, які потрібні і добре оплачуються за кордоном.

• Гарно оплачувані спеціальності гіда-перекладача, літературного та синхронного перекладача неможливі без вивчення іноземної мови з раннього дитинства, адже дорослі люди сприймають інформацію вже з великими труднощами.

• Існує такий вид роботи, як віддалена.  Просто можна сидіти вдома за комп’ютером та працювати. Уявіть собі, нікуди о сьомій ранку поспішати не треба.  Хто ж ці “користувачі невидимого фронту”?  Розкриємо секрет: це програмісти, веб-дизайнери, телемаркетологи, копірайтери – усі ці спеціальності мають величезний попит і загальне визнання.  Опанувати такого роду професію без знання мови, на жаль, неможливо, адже робота ведеться на комп’ютері, а мова комп’ютера – англійська, як не крути.

• Багато дітей вже зараз виявляють бажання стати в майбутньому підприємцями, і для того щоб вийти на світовий ринок, необхідно вчити мову бізнесу – англійську!

• Ваша донька хоче стати топ-моделлю?  Чи знаєте ви, що у світі шоу-бізнесу не все так просто. Часто для того, щоб стати переможницею “Міс Краси”, вирішальним фактором є володіння іноземною мовою, а то й декількома. Топ-моделі, як і футболісти, просто зобов’язані говорити англійською, адже чого буде коштувати їх кар’єра, якщо вони не зможуть самостійно дати інтерв’ю? Про футболістів ми теж згадали.

• Людина науки у середньовіччі обов’язково володіла латиною, європейські аристократи та дворяни вільно спілкувалися французькою. А у нас нині в моді англійська.

 Чиж М.В.

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *