Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Архів

“Підвид “Дитина успішна”. Тема № 36. Якості, які заважають бути успішним! Частина 1

А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та процвітаючим, щоб бути шанованою людиною та бажаним співрозмовником, отримувати допомогу від оточення та щоб тобою захоплювалися! Отже, до головного: що заважає бути успішним кожній людині?! Сьогодні говоримо про страх та лінощі. А в наступній частині – про гнів та несамостійність. Якщо не потрапить до рук наступний номер нашої газети – шукай продовження на сайті ab-lingvo.org.ua, розділ «Наші статті».

1. Страх. Гидке відчуття. При тому ж – найнебезпечніше. Людина, яка боїться діяти і не бажає себе перебороти – приречена на бідність. На жаль! Але страх можна і потрібно побороти. Є певна послідовність дій, щоб досягти цього.

 

– Усвідом причину твого страху. Як правило, це боязкість перед змінами, бажання залишатися у зручному становищі, небажання робити кроки до змін, покидати свою зону комфорту.

 

– Подивися в обличчя страху. Це означає: зрозумій його причину, вивчи його, намагайся зрозуміти, звідки він.

 

– Розслаб тіло (бажано лежачи, можна присісти на стільці, замружити очі), наповни подумки своє тіло енергією. Уявляй, що страх її (енергію) не може здолати. А це насправді так і є. Справа в тому, що страх – це всього лише негативна емоція, енергія, яку можна подолати позитивною. Не більше й не менше! Усвідом це!

 

– Починай керувати емоціями. З’ясуй, звідки та чи інша негативна думка. Чи може трапитися в реальності таке, що ти собі надумав? Що буде у найгіршому випадку? Чи насправді так ідуть справи, що трапиться саме найгірше? – І ти з’ясуєш, що нічого подібного не може статися. Наприклад, ти «накручуєш» себе, що ось-ось надійде відповідь від друзів, які будуть насміхатися з твого вірша, який вони випадково прочитали на твоїй сторінці. А чи справді їм буде смішно? Якщо у вірші є коряві моменти, вони самі намагатимуться вдавати, що нічого не читали. А якщо це твої недоброзичливці – вони й з ідеального твору сміятимуться. Що ж тепер, не ставати поетом?!

 

– Далі доводиш ситуацію до абсурдної маячні. Що смішніше – то краще. Вони сміються (ти уявляєш у своїй голові), а самі не можуть зв’язати два слова у просте непоширене речення: щось мукають, нукають, розмахують недолуго руками… І ось учителька ставить їм по одиниці, батьки їм удома завдають «гарячого виховання» з ремінцем по одному місцю. Тепер вони, коли ти їх бачиш, ледве пересуваються, бо рухати сідницями тепер боляче. Їм тепер не до сміху. А ти їм такий: «Що болять у вас сідниці? – Тож годі кепкувать, паршивці!».

– Тепер перетворюємо негатив на позитив. Уявляємо успіх від нашої справи: визнання, прихильників, фанатів, підкидання на руках із оваціями… Полегшало – одразу до справи. Не гай часу!

2. Лінощі. Це твій серйозний ворог. Навіщо щось робити, коли і так усе добре: тіло почувається добре, ніхто претензій до тебе не має? Важко навіть посперечатися. Але подумай-но! Якщо ти нічого не робитимеш, рано чи пізно або доведеться робити (через те, що стане негарно або з тілом, або з матеріальним станом…), але буде вже запізно приймати рішення… Або якщо зі здоров’ям все нормально та матеріальний статок дозволяє – душа не розвиватиметься. Тіло без розвитку душі «загниває». І найшвидший шлях до занепаду – лінощі.

 

Їх супутниками є нездатність концентрувати увагу, безвольність, безхарактерність, відсутність внутрішнього стрижня, розслабленість думки, байдужість… – все те, що робить людину зомбі, хоч і у переносному значенні.

 

Людина – істота вища! А вищою вона вважається через те, що вміє використовувати дар розвиватися та самовдосконалюватися. А якщо вона не використовує цей дар? То хто вона тоді? Людина? – Така ж тварина, як і корівки на лузі. Лінощі можна й треба побороти. Як – читай далі!

 

– Фіксуй розуміння того, що тобі не хочеться щось робити: фізично (йти кудись), душевно (ділитися своїми переживаннями, досвідом), розумово (напружуватися задля блага когось, допомога комусь).

 

– Визнач, яка в тебе стадія лінощів: напало блаженство від бездіяльності чи гризе сумління від гострої необхідності щось робити.

 

– Усвідом, що лінощі – це стан негативний, шкідливий для організму та його розумових та духовних здібностей, а стан подолання – позитивний.

 

– Перетвори обов’язок на гру: спеціально усвідомлюючи, став себе у становище, коли змушений виконувати якісь потрібні дії, як-то «набрався безглуздя та дурості» – і піднявся з дивану. Що тепер робити? Не падати ж додолу! Накладай на себе часові обмеження: «якщо не почну робити вправу до 6-ї, видалю аккаунт у Фейсбуці». Не став часові межі «до», став «від». Краще почати від 6-ї години та все ж таки зробити вправу, ніж банально не встигнути до 6-ї та справді видалити аккаунт, а потім витратити купу часу на його відновлення. Адже яка мета даних маніпуляцій свідомістю? – Правильно – змусити себе виконувати. А час виконання відкоригувати можна і в процесі.

 

– Ніколи не чекай на музу! Вона не прийде, вона сама лінива тітка. Якщо треба щось зробити – просто починай, а натхнення прийде саме. Їй (музі) нічого не залишиться, як тільки «підтягнутися». Спочатку це механічна праця (процес), потім тобі починає подобатися його продуктивність (результати вже зробленого тобою). Якщо ти зрозумієш, що подолання можна полюбити, – лінощі зникнуть, безсилі боротися з такою сильною особистістю.

 

Це поки що все на сьогодні, але не все в цілому. Друга частина у процесі написання саме для тебе. Читай та навчайся. Такого зазвичай не навчають у школі!

 

Чиж М.В.{jcomments on}

Поширити:

Залишити відповідь

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Також онлайн навчання

Перетелефонуйте мені

НЕРОБОЧІ ДНІ ПРОТЯГОМ КАЛЕНДАРНОГО РОКУ:

  • 1. День знань – 1 вересня
    2. День захисників і захисниць України – 1 жовтня
    3. Новий рік – 31 грудня – 1, 2 січня (3 дні)
    4. Різдво – 25, 26 грудня (2 дні)
    5. Міжнародний жіночий день – 8 березня
    6. День пам’яті усіх жертв Другої світової війни – 8 травня
    7. Великдень (2 дні)
    8. Поминальний день (1 день)
    9. Трійця (2 дні)
    10. День Конституції – 28, 29 червня (2 дні)
    11. День Незалежності – 24, 25 серпня (2 дні)