Ми у Facebook

Паблік Навчального центру “AB-Lingvo” https://ablingvostudy

Робота в “AB-Lingvo” https://ablingvowork

Здоровий Спосіб Життя https://everhealthylife

Пошук

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Архів

Літо з “AB-Lingvo” – 6-й лист. «Як навчити дитину їздити на велосипеді»

 

    Вітаємо вас у нашій новій розсилці "Літо з "AB-Lingvo" від навчального центру "AB-Lingvo"

   в  Шостці, Конотопі, Кролевці! Ми, як і обіцяли, приготували для вас багато цікавої інформації.

   Також на вас та ваших діточок  чекають конкурси та призи. Читайте з інтересом,

   пізнавайте нове, отримуйте чудові результати.


Kaileena, автор циклу статей

Випуск розсилки від «AB-Lingvo» триває. У кожному номері ми пропонуемо батькам практичні поради стосовно виховання та розвитку дітей.

 

«Як навчити дитину їздити на велосипеді»

 

Останнім часом дітлахи все більше проводять часу перед ком’пютером або телевізором. На запитання: «Чим ти полюбляєш займатися? Яке в тебе хоббі?» більшість дітей відповість, що їх найулюбленішим заняттям є комп’ютерні ігри або спілкування у соцмережах. Звісно, без комп’ютера та телевізора в сучасному світі не обійдешся, а в інтернеті можна знайти велику кількість цікавої та корисної інформації, але добре те, що в міру. Якщо дитина весь час проводить у чотирьох стінах, сидячи перед монітором, то її здоров’я може згодом погіршитися. Щоб уникнути проблем, потрібно змалечку привчати дітей до активного відпочинку. У минулих випусках ми вже розповідали про те, як зацікавити дитину більше бувати на природі та як навчити дітлахів плавати. А тепер допоможемо сину або доньці навчитися кататися на велосипеді.

 

 

 

Користь від велосипедних прогулянок

 

Їзда на велосипеді корисна для здоров’я дитини. Під час занять відувається помірне навантаження на серцево-судинну та дихальну системи, тренується вестибюлярний апарат, працюють м’язи ніг. Також регулярні велосипедні прогулянки підвищують загальну витривалість організму та покращують імунітет. До речі, дитина буватиме частіше на свіжому повітрі та більше рухатиметься.

 

З чого розпочати…

 

  • Починати опановувати їзду на велосипеді краще, звісно, на трьохколісному велосипеді. Розпочинати навчання можна не раніше, ніж дитині виповниться два роки. При виборі транспортного засобу потрібно враховувати зріст дитини. Також зверніть увагу на вагу велосипеда – він повинен бути не дуже важким.
  • Навчити дитину кататися на трьохколісному велосипеді зовсім не важко, а ось щоб опанувати «дорослий» двоколісний транспорт знадобиться деякий час та ваше терпіння. Якщо вашій дитині вже виповнилося п’ять років, настав час починати навчання.

 

Корисні поради

 

  • Не плануйте навчання, якщо дитина не в настрої та вередує – користі все одно не буде, лише нерви собі попсуєте. З тієї ж самої причини варто припинити урок, якщо маленький велосипедист втомився або засмутився через невдачу.
  • Не очікуйте, що в перший же день дитина навчиться їздити на велосипеді. До того ж кожна дитина індивідуальна: хтось опановує нові навички швидше, хтось повільніше, тому не порівнюйте свого нащадка з іншими дітьми.
  • Попіклуйтеся про правильну екіпіровку для юного велосипедиста. Дитина повинна почувати себе у безпеці, тому шлем та наколінники стануть вам у пригоді. Також правильно підберіть взуття. Для занять краще всього підійдуть кросівки з міцною неслизькою підошвою.
  • Навчання повинно проводитися тільки під пильним наглядом дорослих.

 

 

Вирушаємо на навчання

 

Ось, ми вже зібралися, взяли велосипед та вийшли на прогулянку. Не варто одразу ж саджати дитину на велосипед та примушувати обертати педалі. Так, скоріше, можна отримати травму, ніж чому-небудь навчитися. Скористаємося порадами спеціалістів.

 

  • Спочатку потрібно обрати правильне місце для тренувань. Це повинна бути місцевість з рівним асфальтовим покриттям. Уникайте місць, де є рух транспорту та багато людей. Краще буде, якщо обрана ділянка буде під невеликим нахилом.
  • Хвилин 20-30 буде достатньо для першого уроку. Слідкуйте за тим, щоб дитина не перевтомилася.
  • Нехай спочатку просто проведе велосипед поряд з собою, тримаючи його за сидіння, виконає повороти, відчує, як потрібно тримати рівновагу.
  • Потім можна спробувати покататися на велосипеді, як на самокаті. Для цього нехай дитина покладе руки на кермо та поставить ногу на педаль. Далі відштовхуємося другою ногою та намагаємося втримати рівновагу. Спочатку, можливо, вам доведеться допомагати дитині, підтримуючи велосипед з іншого боку за сидіння або кермо. Краще буде, якщо ви самі покажете цю вправу.
  • Якщо дитина вже впевненно тримається на двоколісному транспорті, можна переходити до більш складної вправи. Для її виконання необхідно знайти бордюр. Дитина стає ногою на одну педаль, іншою відштовхується від бордюру, який знаходиться з боку іншої педалі. Сідати на велосипед поки що не потрібно, щоб у разі втрати рівноваги дитина встигла зістрибнути.
  • Якщо юний велосипедист вже досить впевнено почуває себе, можна спробувати їхати вже по-справжньому. Краще, звісно, спочатку з’їжджати з невеликої гірки.

 

 

Правила безпеки

 

  • Щоб уникнути неприємностей, пояснюйте дитині, як зробити велосипедну прогулянку безпечною. Не залишайте маленького велосипедиста без нагляду, особливо під час поїздки вулицями міста.
  • Неможна пересуватися по проїжджій частині. Необхідно користуватися велосипедними доріжками. Якщо вони відсутні, пересуватися по тротуарах. Необхідно пам’ятати, що пересуватися на велосипеді по проїжджій частині до 14 років заборонено.  Переходити дорогу можна тільки ведучи велосипед у руках.
  • Покажіть дитині, як необхідно показувати рукою напрямок руху на повороті.
  • Потрібно уникати глибоких ямок, калюж та інших перешкод, що виникають на шляху. І жодних екстремальних спусків з високої гірки!

 

Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам навчити свою дитину їздити на велосипеді. Чекайте на нашу нову розсилку, попереду ще безліч цікавих тем та корисної інформації. 

 

 

www.ab-lingvo.org.ua – сайт нашого навчального центру. В нас на ресурсі дуже багато статей, що стосуються дитячої тематики. Заходьте, читайте, коментуйте!

В нашому навчальному центрі "AB-Lingvo" діють чудові знижки на навчання.

Також в нас працює літній пізнавальний дитячий табір. Знижки для ваших діток!

 

Також читайте нашу минулорічну розсилку "Обучение и воспитание с "AB-Lingvo". Натисніть тут..

 

Щоб відписатися, надішліть у відповідь на цього листа "відписатися".  {jcomments on} 

Поширити:

Залишити відповідь

Наші контакти

Контакти / м.Шостка

(096) 397-98-01

(066) 712-99-10

Telegram: 096 985 54 60

Також онлайн навчання

____________________

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

Telegram: 096 985 54 60

Також онлайн навчання

Перетелефонуйте мені

НЕРОБОЧІ ДНІ ПРОТЯГОМ КАЛЕНДАРНОГО РОКУ:

  • 1. День знань – 1 вересня
    2. День захисників і захисниць України – 1 жовтня
    3. Новий рік – 31 грудня – 1, 2 січня (3 дні)
    4. Різдво – 25, 26 грудня (2 дні)
    5. Міжнародний жіночий день – 8 березня
    6. День пам’яті усіх жертв Другої світової війни – 8 травня
    7. Великдень (2 дні)
    8. Поминальний день (1 день)
    9. Трійця (2 дні)
    10. День Конституції – 28, 29 червня (2 дні)
    11. День Незалежності – 24, 25 серпня (2 дні)